Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

III. pondělní prázdninový mítink

Brno (30. 7. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 30.7.2018 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 217 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:57.30
2 137 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:03.12
3 231 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:04.06
4 230 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:07.75
5 126 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:09.29
6 234 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:11.25
7 226 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:30.50
8 227 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:31.33
9 233 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 2:31.37
10 210 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:38.27
11 211 Pavel BosákPavel Bosák 88 žádnýžádný 4 2:45.86
218 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (po, 30.7.2018 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 122 Ondřej StolaříkOndřej Stolařík 85 žádnýžádný 9 2:17.84
2 127 Martin VšianskýMartin Všianský 86 SK Meteor brnoSK Meteor brno 12 2:32.02
3 Pavel HovězákPavel Hovězák 75 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:39.86
4 220 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:42.47
5 208 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 10 2:48.06
6 224 Zdeněk ProvazníkZdeněk Provazník 74 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:50.90
7 232 Roman WeiterRoman Weiter 75 Orel VyškovOrel Vyškov 1 3:01.76
8 219 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 6 3:13.89
9 214 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 3:18.24
10 228 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 3:27.36
11 216 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:40.22
12 136 Radomír KubíkRadomír Kubík 64 Triatlon Klub BrnoTriatlon Klub Brno 3:46.54
13 123 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:52.78
124 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 217 David KlíčDavid Klíč 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 1:57.30
2 137 Petr PazourekPetr Pazourek 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:03.12
3 231 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:04.06
4 230 Filip ZáveskýFilip Záveský 93 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:07.75
5 126 Jindřich MartinecJindřich Martinec 85 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:09.29
6 234 Jan ŠimůnekJan Šimůnek 03 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 2 2:11.25
7 122 Ondřej StolaříkOndřej Stolařík 85 žádnýžádný 9 2:17.84
8 226 Martin PohankaMartin Pohanka 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10 2:30.50
9 227 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:31.33
10 233 Kryštof VetchýKryštof Vetchý 04 Českotřebovský běžecký klub ISCAREX, z.sČeskotřebovský běžecký klub... 3 2:31.37
11 127 Martin VšianskýMartin Všianský 86 SK Meteor brnoSK Meteor brno 12 2:32.02
12 210 Jakub VrátnýJakub Vrátný 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:38.27
13 Pavel HovězákPavel Hovězák 75 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:39.86
14 220 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:42.47
15 211 Pavel BosákPavel Bosák 88 žádnýžádný 4 2:45.86
16 208 Jan TeclJan Tecl 58 TroubskoTroubsko 10 2:48.06
17 224 Zdeněk ProvazníkZdeněk Provazník 74 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:50.90
18 232 Roman WeiterRoman Weiter 75 Orel VyškovOrel Vyškov 1 3:01.76
19 219 Rafael ProvazníkRafael Provazník 10 Orel VyškovOrel Vyškov 6 3:13.89
20 214 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 3:18.24
21 228 Gabriel ProvazníkGabriel Provazník 07 Orel VyškovOrel Vyškov 7 3:27.36
22 216 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 2 3:40.22
23 136 Radomír KubíkRadomír Kubík 64 Triatlon Klub BrnoTriatlon Klub Brno 3:46.54
24 123 Pavel SedláčekPavel Sedláček 53 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 3:52.78
218 Jan KohutJan Kohut 85 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 DNF
124 Jiří HajzlerJiří Hajzler 63 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 DNF

800 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 30.7.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 235 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:25.18
2 121 Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 2:25.81
3 202 Alena MatějákováAlena Matějáková 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 2:31.15
4 240 Monica HladíkováMonica Hladíková 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:35.20
5 134 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:35.55
6 204 Hana Urbánková AlferyHana Urbánková Alfery 82 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 11 2:39.54
7 132 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 9 2:50.09
8 129 Dagmar ZádrapováDagmar Zádrapová 78 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 12 2:51.81
9 245 Lenka MarčíkováLenka Marčíková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:56.15
10 130 Žaneta ZádrapováŽaneta Zádrapová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 13 2:56.88
11 128 Petra KutějováPetra Kutějová 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 2:57.81
12 237 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 10 3:14.94
236 Dominika CoufalováDominika Coufalová 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 13 závodníků