výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze

Brno-Pod Palackého vrchem (3. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.32
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.44
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.46
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.50
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.53
6 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.56
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.59
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.64
4 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.68
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.74
6 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.78
7 Hugo GrebecHugo Grebec 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik BulejkoErik Bulejko 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.81
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.82
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.87
4 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.92
5 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.99
6 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.89
2 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.00
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.05
4 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.06
5 Daniel GrycDaniel Gryc 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.14
6 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.25
7 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.25
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.28
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.46
4 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.48
5 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.28
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.58
3 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.65
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.68
5 21 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.88
6 Ondřej RichtarOndřej Richtar 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.32
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.44
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.46
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.50
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.53
6 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.54
7 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.56
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.59
9 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.64
10 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.68
11 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.74
12 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.78
13 Erik BulejkoErik Bulejko 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.81
14 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.82
15 Hugo GrebecHugo Grebec 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.85
16 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.87
17 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.89
18 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.92
19 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.99
20 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.00
21 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.05
22 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.06
23 Daniel GrycDaniel Gryc 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.14
24 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.16
25 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.25
25 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.25
27 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.28
27 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.28
29 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.40
30 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.46
31 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.48
32 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.49
33 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.58
34 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.65
35 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.68
36 21 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.88
37 Ondřej RichtarOndřej Richtar 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.18

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 07:25) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.24
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.27
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.34
4 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.38
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.44
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.47
7 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.48
Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.81
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 07.91
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.97
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.98
5 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
6 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 08.17
7 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.07
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.14
3= Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.19
3= Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.19
5 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.20
6 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.21
7 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 1 08.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.34
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.35
3 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.56
MS Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.38
MS Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.50
2 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.52
3 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.56
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.60
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.62
6 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.66
7 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 08.61
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 08.66
3 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.68
4 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.69
5 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.75
6 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.97
7 Nikola VálkováNikola Válková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.63
2 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.86
3 35 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.87
4 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Hana KielarováHana Kielarová 03 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 4 08.88
2 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.92
3 39 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.19
4 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.21
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.40
6 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.48
7 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.58
8 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.81
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 07.91
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.97
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.98
5 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.07
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.14
8 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 08.17
9 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.19
9 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.19
11 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.20
12 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.21
13 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.24
14 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.34
15 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 1 08.35
15 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.35
17 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.38
18 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.50
19 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.51
20 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.52
21 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.56
21 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.56
23 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.60
24 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 08.61
25 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.62
26 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.63
27 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.66
27 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 08.66
29 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.68
30 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.69
31 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.75
32 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.82
33 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.86
34 35 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.87
35 1 Hana KielarováHana Kielarová 03 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 4 08.88
36 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.89
37 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.92
38 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.97
39 Nikola VálkováNikola Válková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.01
40 39 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.19
41 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.21
42 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.40
43 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.48
44 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.58
45 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.64

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 07:10) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 07.74
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.01
4 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.03
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.10
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.21
7 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 08.49
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 16.70
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.20
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.28
4 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 17.37
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17.53
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 17.70
7 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.84
Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.59
2 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.67
3 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.88
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.89
5 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 18.08
Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.96
2 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.26
3 1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.28
4 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.30
5 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 18.38
6 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.65
7 Hugo GrebecHugo Grebec 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 18.77
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.06
2 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.34
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.39
4 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 18.87
5 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 18.95
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 19.35
2 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.74
3 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 19.84
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 20.01
5 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.10
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 3.6.2018 - 10:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.05
2 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.48
3 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 20.54
4 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.77
5 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 21.86
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 16.70
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.20
3 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.28
4 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 17.37
5 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 17.53
6 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 17.59
7 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.67
8 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 17.70
9 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 17.84
10 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 17.88
11 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.89
12 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.96
13 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.06
14 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 18.08
15 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 18.26
16 1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.28
17 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 18.30
18 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 3 18.34
19 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 18.38
20 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.39
21 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.65
22 Hugo GrebecHugo Grebec 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 18.77
23 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 18.87
24 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 18.95
25 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 19.35
26 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 19.74
27 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 3 19.84
28 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 20.01
29 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 20.05
30 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 20.48
31 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 1 20.54
32 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.77
33 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.10
34 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 21.86
Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 DNS
Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:35) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 18.39
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.62
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.72
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 19.08
5 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 19.16
6 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 19.21
7 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 19.27
8 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.46
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:35) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.14
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 19.51
3 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.52
4 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.57
5 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 19.58
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 19.71
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:35) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 20.27
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.31
3 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 20.57
4 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.28
5 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.29
Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 09:35) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 20.06
2 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 20.39
3 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.51
4 3 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 20.64
5 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.72
6 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 20.74
7 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 20.76
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 3.6.2018 - 09:35) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 5 19.82
2 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 20.54
3 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 20.55
4 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.68
5 25 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.71
6 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 20.84
7 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.98
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (ne, 3.6.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 20.98
2 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 21.31
3 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 21.33
4 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 21.37
Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 DNS
Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 3.6.2018 - 09:35) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.96
2= Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.79
2= Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 21.79
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 23.06
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (ne, 3.6.2018 - 09:35) Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 20.87
2 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.81
3 Nela SovováNela Sovová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.12
4 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.43
5 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 22.93
6 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 23.54
7 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 23.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 2 18.39
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.62
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 18.72
4 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 19.08
5 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.14
6 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 19.16
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 19.21
8 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 19.27
9 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 19.46
10 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 19.51
11 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 19.52
12 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.57
13 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 19.58
14 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 5 19.71
15 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 5 19.82
16 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 20.06
17 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 20.27
18 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.31
19 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 20.39
20 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 20.51
21 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 20.54
22 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 20.55
23 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 20.57
24 3 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 1 20.64
25 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.68
26 25 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.71
27 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 20.72
28 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 20.74
29 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 20.76
30 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 20.84
31 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 8 20.87
32 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 20.96
33 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 20.98
33 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 3 20.98
35 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 21.28
36 Tereza LuskováTereza Lusková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 21.29
37 Beáta RubášováBeáta Rubášová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 6 21.31
38 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 21.33
39 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 21.37
40 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.79
40 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 21.79
42 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.81
43 Nela SovováNela Sovová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 22.12
44 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.43
45 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 22.93
46 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 23.06
47 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 7 23.54
48 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 23.88
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Desislava HristovaDesislava Hristova 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 DNS
Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 DNS

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 34.80
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 35.88
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.88
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 37.19
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 37.80
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 37.93
7 13 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 39.33
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 39.37
2 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 40.23
3 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 40.49
4 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 40.80
5 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 40.87
6 Miroslav SkotnicaMiroslav Skotnica 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 42.33
7 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 42.50
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 41.31
2 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 43.17
3 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.69
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tadeáš PlačekTadeáš Plaček 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 34.80
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 35.88
3 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 36.88
4 Vojtěch KrčmaVojtěch Krčma 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 37.19
5 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 37.80
6 Jakub HartmannJakub Hartmann 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 37.93
7 13 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 39.33
8 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 39.37
9 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 40.23
10 Ondřej BudíkOndřej Budík 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 40.49
11 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 40.80
12 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 40.87
13 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 41.31
14 Miroslav SkotnicaMiroslav Skotnica 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 42.33
15 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 42.50
16 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 43.17
17 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.69
Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 39.90
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 41.16
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 41.67
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 42.44
5 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 42.87
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 42.93
2 4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 43.34
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.79
4 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 44.52
5 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 44.54
6 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.51
Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.33
2 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 45.37
3 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 46.12
4 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 46.71
5 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 47.39
6 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 48.04
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 17 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 45.61
2 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 47.60
3 31 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 47.97
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (ne, 3.6.2018 - 07:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 48.43
2 28 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 49.14
3 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 50.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ASK BlanskoASK Blansko 4 39.90
2 Karolína MitanováKarolína Mitanová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 41.16
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 41.67
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 42.44
5 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 42.87
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 42.93
7 4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 5 43.34
8 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 43.79
9 Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 6 44.52
10 Sarah VinklerováSarah Vinklerová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 7 44.54
11 Adéla SalamonováAdéla Salamonová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 45.33
12 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 45.37
13 Niki JoanniduNiki Joannidu 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 45.51
14 17 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 45.61
15 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 46.12
16 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 46.71
17 Andrea JelínkováAndrea Jelínková 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 47.39
18 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 47.60
19 31 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 47.97
20 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 48.04
21 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 48.43
22 28 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 49.14
23 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 50.43
Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 DNS
Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS

800 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:04.78
2 7 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:06.35
3 4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:06.49
4 1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:08.27
5 10 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:09.97
6 3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:10.94
7 13 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:11.45
8 14 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:12.10
MS 2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:08.12
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 06:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 12 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:13.41
2 15 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:18.01
3 11 Tomáš DoušekTomáš Doušek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:18.12
4 19 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:22.30
5 16 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:22.81
6 18 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:25.58
7 21 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 2:38.81
8 17 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 8 2:54.51
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:04.78
2 7 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 2:06.35
3 4 Antonín SekerkaAntonín Sekerka 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 2:06.49
4 2 Petr VokounPetr Vokoun 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 2:08.12
5 1 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 2:08.27
6 10 Petr BachanPetr Bachan 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 2:09.97
7 3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:10.94
8 13 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 2:11.45
9 14 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:12.10
10 12 František SzkatulaFrantišek Szkatula 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 2:13.41
11 15 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 2:18.01
12 11 Tomáš DoušekTomáš Doušek 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 2:18.12
13 19 Tomáš KlementTomáš Klement 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 2:22.30
14 16 Jakub KošťálJakub Košťál 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 2:22.81
15 18 Oskar MartiňákOskar Martiňák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 2:25.58
16 21 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 2:38.81
17 17 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 8 2:54.51

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 2:18.84
2 1 Hana KielarováHana Kielarová 03 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2 2:19.09
3 7 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 2:22.24
4 10 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:24.52
5 12 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 2:24.99
6 3 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 2:25.14
7 2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:25.65
8 9 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:25.84
9 6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:27.17
10 8 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:27.94
11 11 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:28.46
12 26 Adriana FuglíkováAdriana Fuglíková 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 2:32.03
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:27.14
2 15 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:29.39
3 22 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:33.00
4 24 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:33.04
5 23 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:33.58
6 17 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 2:34.16
7 25 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:35.00
8 14 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:37.02
9 13 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:37.16
10 19 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11 2:42.71
MS 21 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:31.29
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 05:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 28 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:36.96
2 32 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 2:37.85
3 35 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.94
4 29 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 4 2:42.66
5 41 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:43.76
6 31 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:44.53
7 39 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:49.13
8 38 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:50.74
9 37 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 2:53.07
10 42 Klára HájkováKlára Hájková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10 2:56.60
33 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 DNF
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 4 Natálie FurchováNatálie Furchová 03 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 1 2:18.84
2 1 Hana KielarováHana Kielarová 03 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 2 2:19.09
3 7 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 2:22.24
4 10 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 2:24.52
5 12 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 2:24.99
6 3 Jana PolákováJana Poláková 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 6 2:25.14
7 2 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 2:25.65
8 9 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 2:25.84
9 16 Karolína CzepcováKarolína Czepcová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 2:27.14
10 6 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 2:27.17
11 8 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:27.94
12 11 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11 2:28.46
13 15 Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 2:29.39
14 21 Věra PodrábskáVěra Podrábská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:31.29
15 26 Adriana FuglíkováAdriana Fuglíková 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 2:32.03
16 22 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 2:33.00
17 24 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 2:33.04
18 23 Zuzana SmejkalováZuzana Smejkalová 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 2:33.58
19 17 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 2:34.16
20 25 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 2:35.00
21 28 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:36.96
22 14 Lucie ŠtůskováLucie Štůsková 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 9 2:37.02
23 13 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:37.16
24 32 Adéla SigmundováAdéla Sigmundová 05 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 2 2:37.85
25 35 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 2:40.94
26 29 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 4 2:42.66
27 19 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 11 2:42.71
28 41 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 5 2:43.76
29 31 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:44.53
30 39 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 2:49.13
31 38 Katharina SchmidKatharina Schmid 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 2:50.74
32 37 Jana RuttkayováJana Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 9 2:53.07
33 42 Klára HájkováKlára Hájková 04 TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice 10 2:56.60
33 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 11 DNF

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Tomáš HabartaTomáš Habarta 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 4:42.92
2 8 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 4:47.39
3 25 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 4:49.04
4 22 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 4:54.73
5 21 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 4:56.15
6 29 Alois HřebíčekAlois Hřebíček 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 4:57.21
7 23 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 4:57.27
8 28 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 5:16.85
9 32 Vojtěch PanáčVojtěch Panáč 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 5:17.00
10 31 Jan KostruhJan Kostruh 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 5:26.49
Celkem 10 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 7 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 4:58.22
2 11 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 4:58.81
3 10 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 4:59.12
4 4 Marta KlobáskováMarta Klobásková 03 JAC BrnoJAC Brno 4 5:01.32
5 3 Tereza PijákováTereza Pijáková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 5:01.67
6 1 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 5:06.62
7 12 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 5:11.75
8 13 Kristýna JežkováKristýna Ježková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 5:11.92
9 18 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 9 5:22.67
10 17 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 10 5:23.71
11 14 Julie ŠuškováJulie Šušková 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 11 5:24.89
12 19 Petra ČechováPetra Čechová 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 5:32.63
13 6 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 13 5:33.74
14 24 Stela ŠkvařilováStela Škvařilová 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 14 5:49.25
15 26 Alexandra OlšováAlexandra Olšová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 15 6:17.45
Celkem 15 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 16 Jan OdehnalJan Odehnal 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 09:52.36
2 11 Tomáš PřidalTomáš Přidal 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 09:57.12
3 24 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09:57.16
4 19 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 10:18.91
5 23 Josef RacekJosef Racek 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 10:51.95
6 17 Jiří SlováčekJiří Slováček 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 11:05.00
7 12 Daniel IndraDaniel Indra 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 11:23.10
8 22 Adam ZončaAdam Zonča 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 11:31.40
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.6.2018 - 04:30) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.79
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 13.93
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.19
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 14.51
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 14.57
6 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 15.01
7 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.6.2018 - 04:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 15.00
2 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.37
3 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.75
4 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.37
5 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.79
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 13.93
3 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 14.19
4 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 14.51
5 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 14.57
6 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 15.00
7 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 7 15.01
8 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 15.07
9 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.37
10 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 15.75
11 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 16.37
12 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.18

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 06:55) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BujdákMichal Bujdák 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.67
2 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.09
3 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 14.23
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 14.24
5 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 14.29
6 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 14.59
7 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 14.64
8 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 15.03
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 06:35) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.04
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 15.19
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.43
4 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 6 15.51
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 15.93
6 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 16.03
7 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 16.06
8 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 16.59
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.6.2018 - 04:00) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.85
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.07
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.43
4 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 15.52
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 16.08
6 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 18.21
Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.6.2018 - 04:00) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 8 16.36
2 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 16.39
3 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 16.76
4 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 16.83
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.90
6 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 17.09
7 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.13
8 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 17.50
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 3.6.2018 - 04:00) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.06
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 17.26
3 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.47
4 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 18.02
5 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 18.09
6 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 7 18.10
7 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 18.11
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (ne, 3.6.2018 - 04:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.43
2 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.04
3 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 18.77
4 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 19.02
5 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.27
6 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 20.76
7 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 21.13
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.85
2 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 15.07
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.43
4 Klára KlementováKlára Klementová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 15.52
5 Aneta KlečkováAneta Klečková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 16.08
6 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová 04 JAC BrnoJAC Brno 8 16.36
7 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 16.39
8 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 16.76
9 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 16.83
10 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 16.90
11 Barbora KorusováBarbora Korusová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.06
12 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 17.09
13 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.13
14 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 17.26
15 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 17.43
16 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.47
17 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 17.50
18 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 8 18.02
19 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 18.04
20 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 18.09
21 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 7 18.10
22 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 1 18.11
23 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 18.21
24 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 18.77
25 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 19.02
26 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 20.27
27 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 20.76
28 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 21.13
Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNF

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:05) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 25.88
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 26.50
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.34
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.23
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 29.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:05) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.78
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.07
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.63
4 3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 30.23
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 30.58
6 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.82
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:05) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 29.50
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.80
3 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 31.58
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 39.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 25.88
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 26.50
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.34
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.23
5 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.78
6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.07
7 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 29.50
8 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.63
9 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 29.79
10 3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 30.23
11 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 30.58
12 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.80
13 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.82
14 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 31.58
15 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 39.02

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 30.24
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 30.47
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.15
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 31.67
5 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 31.82
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 32.15
7 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 32.68
8 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 32.75
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 32.05
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 32.24
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 32.27
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 32.49
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 32.64
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 33.51
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 33.66
4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.80
5 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.34
6 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 34.36
MS Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 33.59
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 33.17
2 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 33.28
3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 33.88
4 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 34.52
5 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 34.63
6 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 35.05
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 33.17
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 35.16
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 35.95
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 36.88
5 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.70
6 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 40.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 30.24
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 30.47
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.15
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 31.67
5 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 31.82
6 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 32.05
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 32.15
8 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 32.24
9 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 32.27
10 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 32.49
11 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 32.64
12 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 32.68
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 32.75
14 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.78
15 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 33.17
15 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 33.17
17 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 33.28
18 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 33.51
19 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 33.59
20 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 33.66
21 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.80
22 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 33.88
23 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.34
24 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 34.36
25 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 34.52
26 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 34.63
27 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 35.05
28 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 35.16
29 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 35.95
30 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 36.88
31 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.70
32 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 40.27

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 08:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 1 4:42.63
2 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 4:44.90
3 Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 4:51.86
4 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 4:55.48
5 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 5:08.82
6 Jindřich OsolsoběJindřich Osolsobě 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 5:13.04
7 Michal NovákMichal Novák 04 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 7 5:17.42
8 Alexandr PaťavaAlexandr Paťava 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 5:27.99
9 Marek MalitsMarek Malits 04 ASK BlanskoASK Blansko 9 6:28.42
Celkem 9 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kika, Sládek, Horák, Lochman Kika, Sládek, Horák, Lochman Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 27.51
2 Sychra, Staněk, Bujdák, Dočkal Sychra, Staněk, Bujdák, Dočkal TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 27.80
3 Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Pokora Čermák, Hartmann, Kadeřábek, Pokora AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 27.91
4 Bulejko, Droppa, Habarta, Bachan Bulejko, Droppa, Habarta, Bachan AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 28.96
5 21 Hrabec, Krupica, Milata, Kuzník Hrabec, Krupica, Milata, Kuzník Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 31.06
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Spáčilová, Niebauerová, Kolářová, Kubíčková Spáčilová, Niebauerová, Kolářová, Kubíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 30.19
2 Bužgová, Borová, Joannidu, Sklenářová Bužgová, Borová, Joannidu, Sklenářová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.79
3 Dokulilová, Petrová, Matějková, Homolková Dokulilová, Petrová, Matějková, Homolková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 32.38
4 Galburová, Krejčiříková, Hercogová, Vrbová Galburová, Krejčiříková, Hercogová, Vrbová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 33.25
5 Navrátilová, Ondráčková, Salamonová, Javorková Navrátilová, Ondráčková, Salamonová, Javorková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.92
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 11:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdražilová, Toová, Bártová, Fialová Zdražilová, Toová, Bártová, Fialová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 30.14
2 Košutková, Mihalíková, Osičková, Menšíková Košutková, Mihalíková, Osičková, Menšíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 31.35
3 Pupíková, Pavelková, Dobešová, Kutalová Pupíková, Pavelková, Dobešová, Kutalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 31.42
4 Polášková, Ondrigová, Mitanová, Olejníková Polášková, Ondrigová, Mitanová, Olejníková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 34.82
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zdražilová, Toová, Bártová, Fialová Zdražilová, Toová, Bártová, Fialová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 30.14
2 Spáčilová, Niebauerová, Kolářová, Kubíčková Spáčilová, Niebauerová, Kolářová, Kubíčková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 30.19
3 Bužgová, Borová, Joannidu, Sklenářová Bužgová, Borová, Joannidu, Sklenářová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 30.79
4 Košutková, Mihalíková, Osičková, Menšíková Košutková, Mihalíková, Osičková, Menšíková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 31.35
5 Pupíková, Pavelková, Dobešová, Kutalová Pupíková, Pavelková, Dobešová, Kutalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 31.42
6 Dokulilová, Petrová, Matějková, Homolková Dokulilová, Petrová, Matějková, Homolková Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 32.38
7 Galburová, Krejčiříková, Hercogová, Vrbová Galburová, Krejčiříková, Hercogová, Vrbová TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 33.25
8 Navrátilová, Ondráčková, Salamonová, Javorková Navrátilová, Ondráčková, Salamonová, Javorková SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 33.92
9 Polášková, Ondrigová, Mitanová, Olejníková Polášková, Ondrigová, Mitanová, Olejníková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 34.82

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ježek, Plaček, Krčma, Hriczo Ježek, Plaček, Krčma, Hriczo VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:29.78
4 Sekerka, Marčík, Žižka, Morávek Sekerka, Marčík, Žižka, Morávek AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DNF
31 Kostruh, Odehnal, Doušek, Odehnal Kostruh, Odehnal, Doušek, Odehnal VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNF
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Válková, Vantuchová, Fialová, Toová Válková, Vantuchová, Fialová, Toová Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 2:50.95
2 Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá Hutárková, Pijáková, Svobodová, Teplá AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:52.02
3 Bojková, Čmielová, Pindorová, Sojková Bojková, Čmielová, Pindorová, Sojková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 2:58.66
4 Czeschová, Nedopilková, Poláková, Navrátilová Czeschová, Nedopilková, Poláková, Navrátilová TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 4 3:01.34
5 Urbášková, Červená, Grégrová, Kratochvilová Urbášková, Červená, Grégrová, Kratochvilová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 3:01.42
6 Navrátilová, Andrýsková, Vinklerová, Janů Navrátilová, Andrýsková, Vinklerová, Janů Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 3:04.49
7 Poláčková, Jánošíková, Bezdíčková, Jakusidisová Poláčková, Jánošíková, Bezdíčková, Jakusidisová ASK BlanskoASK Blansko 7 3:05.74
8 31 Dostálová, Fuglíková, Marčíková, Bašková Dostálová, Fuglíková, Marčíková, Bašková TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:14.04
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 04:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.351.401.451.501.551.601.651.701.731.761.791.811.83
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.81 -----oooxooxoxoxxx
2 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.76 ---oooooxoxoxxx
3 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.76 ---ooooxoxoxxoxxx
4 Jiří KubečkaJiří Kubečka
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.73 ----ooxooxxoxxx
5 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 1.70 ---ooooxoxxx
6 Michal MachalaMichal Machala
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 1.65 ---ooooxxx
7 Matěj HyclMatěj Hycl
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.65 ---oxoxxoxxoxxx
8 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 1.60 -o-oooxxx
9 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.60 ---oxooxxx
10 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.60 -ooxooxxoxxx
11= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.55 -ooooxx
11= Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1.55 --oooxxx
13 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.55 -ooxxooxxx
14 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.55 -oooxoxxx
15 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.55 ooxoxxoxoxxx
16 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.50 ooooxxx
17 Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.50 ooxoxxoxxx
18 Michal HrochMichal Hroch
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.45 xoxoxoxxx
19 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.45 oxoxxoxxx
20 Adam SmělíkAdam Smělík
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 1.40 xxooxxx
21 Václav KrauerVáclav Krauer
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.40 oxxoxxx
23 Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 DNS
Celkem 22 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 06:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.62
1 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.59 --ooxooxooxxx
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.56 --ooooxoxxx
3 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.56 --oxoxxoxoxoxxx
4 Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.53 ooooxoxoxxx
5 Viktorie ÚšelováViktorie Úšelová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.50 --oxooxxx
6 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 1.50 ooooxxoxxx
7 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.45 --ooxxx
8 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.45 -oxooxxx
9 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.45 ooxoxoxxx
10 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.45 -ooxxoxxx
11= Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1.40 -ooxxx
11= Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.40 oooxxx
13 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 1.40 ooxoxxx
14 41 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1.40 ooxxoxxx
15 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.35 ooxxx
Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 DNS
Eva RajskáEva Rajská
JAC BrnoJAC Brno
04 NM xxx
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 03:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.402.602.702.802.903.003.103.32
1 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3.10 -----xoxxoxoxxx
2 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.00 --o-oxooxxx
3 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2.70 ooxoxoxxx
4 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2.40 oxoxxx
5= Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2.20 oxxx
5= Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2.20 oxxx
Jakub SkopalJakub Skopal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 DNS
Celkem 7 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 04:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.202.302.402.502.602.702.803.003.153.303.40
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 3.30 ------ooooxxx
2 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.70 ooooooxxx
3 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2.70 --xo-ooxxx
4 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2.60 --xooxoxxx
5 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 2.50 --ooxxx
6 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 2.20 xxoxxx
Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 NM xxx
Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 NM xxx
Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 NM xxx
Karolína NavrátilováKarolína Navrátilová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 NM xxx
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 06:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 6.48 +1.8 m/s 6,45  +1.26,16  +2.66,33  +2.56,456,38  +2.26,48  +1.86,28  +2.5
2 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6.39 +2.4 m/s 6.38 +1.1 m/s 6,10  +1.35,98  +2.46,28  +2.06,286,26  +1.76,39  +2.46,38  +1.1
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6.31 +0.5 m/s 5,85  +1.36,13  +1.76,14  +1.76,146,26  +1.86,18  +2.06,31  +0.5
4 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 6.18 +2.3 m/s 5.90 +0.9 m/s 5,90  +0.95,97  +2.56,18  +2.36,18xxx
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 6.08 +1.6 m/s 5,60  +0.95,89  +2.75,61  +1.05,895,69  +1.65,45  +2.46,08  +1.6
6 Erik BulejkoErik Bulejko
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 5.90 +1.2 m/s 5,37  +1.15,70  +2.55,90  +1.25,90x5,32  +1.54,27  +0.8
7 Ondřej BudíkOndřej Budík
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
03 5.89 +2.4 m/s 5.66 +1.8 m/s 5,44  +1.75,60  +3.25,56  +1.95,605,31  +1.35,66  +1.85,89  +2.4
8