výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze

Brno-Pod Palackého vrchem (3. 6. 2018)

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 09:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 39.76 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Julie SmetanováJulie Smetanová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 34.81 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 31.96 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 31.44 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Ema ŠlezingerováEma Šlezingerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 30.40 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 29.69 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Adéla MüllerováAdéla Müllerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 29.68 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Josefína MelicharováJosefína Melicharová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 29.66 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Simona SalingerováSimona Salingerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
03 28.50 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 28.16 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 28.09 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Ema FlajzarováEma Flajzarová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 27.89 0.00.00.00.00.00.00.0
13 6 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 27.80 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 26.34 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 25.97 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 25.58 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 25.47 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Stela HolasováStela Holasová
JAC BrnoJAC Brno
04 25.18 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 24.45 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 22.96 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Tereza KreissováTereza Kreissová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 21.66 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 21.01 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Karolína MičkalováKarolína Mičkalová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 19.72 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Simona PindurováSimona Pindurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 19.31 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Nikola VálkováNikola Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 19.22 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Klára TurkováKlára Turková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 17.48 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Kateřina PaczkováKateřina Paczková
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
04 17.20 0.00.00.00.00.00.00.0
28 17 Iveta TrojancováIveta Trojancová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 15.93 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 33.48
Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Barbora ŠujanováBarbora Šujanová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 32 závodníků