výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze

Brno-Pod Palackého vrchem (3. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.32
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.44
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.46
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.50
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.53
6 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.54
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.56
2 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.59
3 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.64
4 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.68
5 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.74
6 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.78
7 Hugo GrebecHugo Grebec 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.85
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Erik BulejkoErik Bulejko 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.81
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.82
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.87
4 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.92
5 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.99
6 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.16
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.89
2 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.00
3 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.05
4 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.06
5 Daniel GrycDaniel Gryc 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.14
6 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.25
7 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.25
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.28
3 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.46
4 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.48
5 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.49
Celkem 5 závodníků
Rozběh 06 (ne, 3.6.2018 - 05:10) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.28
2 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.58
3 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.65
4 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.68
5 21 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.88
6 Ondřej RichtarOndřej Richtar 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.18
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.32
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 07.44
3 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 07.46
4 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.50
5 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.53
6 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.54
7 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.56
8 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 07.59
9 Tomáš DroppaTomáš Droppa 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 07.64
10 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 07.68
11 Jonáš KonečnýJonáš Konečný 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.74
12 Radim HriczoRadim Hriczo 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 07.78
13 Erik BulejkoErik Bulejko 03 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 07.81
14 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 07.82
15 Hugo GrebecHugo Grebec 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 1 07.85
16 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.87
17 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 07.89
18 David GrubišićDavid Grubišić 03 BYAC BrnoBYAC Brno 7 07.92
19 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 07.99
20 Tom HrbáčTom Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.00
21 Marek PavlíčekMarek Pavlíček 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.05
22 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 08.06
23 Daniel GrycDaniel Gryc 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.14
24 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 08.16
25 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.25
25 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.25
27 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.28
27 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 08.28
29 Martin PhamMartin Pham 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.40
30 Lukáš NěmecLukáš Němec 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.46
31 Vít HolíkVít Holík 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.48
32 Jan DonnebergerJan Donneberger 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 08.49
33 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 08.58
34 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.65
35 Jiří MarčíkJiří Marčík 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 08.68
36 21 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.88
37 Ondřej RichtarOndřej Richtar 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 09.18

60 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 07:25) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 07.24
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 07.27
3 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 4 07.34
4 Michal KadeřábekMichal Kadeřábek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.38
5 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.44
6 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 07.47
7 Marek ČermákMarek Čermák 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.48
Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.81
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 07.91
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.97
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.98
5 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
6 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 08.17
7 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.07
2 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.14
3= Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.19
3= Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.19
5 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.20
6 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.21
7 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 1 08.35
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.34
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.35
3 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.56
MS Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.38
MS Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.51
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.50
2 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.52
3 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.56
4 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.60
5 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.62
6 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.66
7 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 08.61
2 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 08.66
3 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.68
4 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.69
5 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.75
6 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.97
7 Nikola VálkováNikola Válková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.01
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.63
2 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.86
3 35 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.87
4 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.89
Celkem 4 závodníků
Rozběh 07 (ne, 3.6.2018 - 04:50) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 1 Hana KielarováHana Kielarová 03 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 4 08.88
2 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.92
3 39 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.19
4 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.21
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.40
6 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.48
7 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.58
8 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.64
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.81
2 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 6 07.91
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 4 07.97
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 07.98
5 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.07
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 08.07
7 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.14
8 Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 08.17
9 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.19
9 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 08.19
11 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 08.20
12 Tereza JanůTereza Janů 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 08.21
13 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s. 2 08.24
14 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.34
15 Tereza MyškováTereza Myšková 05 JAC BrnoJAC Brno 1 08.35
15 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.35
17 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 08.38
18 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.50
19 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 08.51
20 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 08.52
21 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.56
21 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 08.56
23 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.60
24 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 3 08.61
25 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 08.62
26 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 08.63
27 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 08.66
27 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 08.66
29 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.68
30 Terezie OlejníkováTerezie Olejníková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.69
31 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.75
32 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 08.82
33 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 08.86
34 35 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 08.87
35 1 Hana KielarováHana Kielarová 03 TJ Sokol Bílovice nad SvitavouTJ Sokol Bílovice nad Svitavou 4 08.88
36 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 08.89
37 Patrície MartinkovičováPatrície Martinkovičová 04 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.92
38 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 08.97
39 Nikola VálkováNikola Válková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.01
40 39 Rozálie KutějováRozálie Kutějová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 09.19
41 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.21
42 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.40
43 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.48
44 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.58
45 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 7 09.64

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 3.6.2018 - 07:10) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 5 07.74
2 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.83
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.01
4 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.03
5 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 08.10
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.21
7 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 3 08.49
Kristýna DobešováKristýna Dobešová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků