výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska žactva na dráze

Brno-Pod Palackého vrchem (3. 6. 2018)

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 09:05) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 25.88
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 26.50
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.34
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.23
5 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 29.79
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 09:05) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.78
2 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.07
3 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.63
4 3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 30.23
5 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 30.58
6 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.82
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 09:05) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 29.50
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.80
3 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 31.58
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 39.02
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David JežekDavid Ježek 03 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 25.88
2 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 26.50
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 27.34
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 28.23
5 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 28.78
6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.07
7 Jan ČertekJan Čertek 03 BYAC BrnoBYAC Brno 5 29.50
8 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 29.63
9 Patrik KremelPatrik Kremel 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 29.79
10 3 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 30.23
11 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 30.58
12 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.80
13 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 30.82
14 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 3 31.58
15 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 39.02

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 30.24
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 30.47
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.15
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 31.67
5 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 31.82
6 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 32.15
7 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 32.68
8 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 32.75
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 32.05
2 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 32.24
3 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 32.27
4 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 32.49
5 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.78
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 32.64
2 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 33.51
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 33.66
4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.80
5 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.34
6 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 34.36
MS Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 33.59
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 33.17
2 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 33.28
3 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 33.88
4 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 34.52
5 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 34.63
6 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 35.05
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 3.6.2018 - 08:45) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 33.17
2 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 35.16
3 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 35.95
4 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 36.88
5 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.70
6 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 40.27
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 30.24
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 30.47
3 Hana BorováHana Borová 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 31.15
4 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 31.67
5 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 31.82
6 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 6 32.05
7 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 32.15
8 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 32.24
9 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 32.27
10 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 32.49
11 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 32.64
12 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 32.68
13 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 32.75
14 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 32.78
15 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 33.17
15 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 33.17
17 Sára FojtíkováSára Fojtíková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 33.28
18 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 33.51
19 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 33.59
20 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 33.66
21 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 33.80
22 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 5 33.88
23 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 34.34
24 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 34.36
25 Veronika SkřivanováVeronika Skřivanová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 34.52
26 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 34.63
27 Amálie StoklasováAmálie Stoklasová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 35.05
28 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 35.16
29 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 5 35.95
30 Natálie NovákováNatálie Nováková 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 36.88
31 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 38.70
32 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 6 40.27