výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů a žen

Praha - Přátelství (12. - 13. 5. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:54.22
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:55.70
3 232 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:57.91
4 145 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 1:58.86
5 148 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:59.43
6 238 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:01.09
7 285 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:07.87
8 567 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 2:09.72
142 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
203 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
239 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
236 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:58.21
2 162 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:01.13
3 431 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:01.47
4 184 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:02.88
5 185 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:05.44
6 168 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 2:06.44
7 143 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:07.20
8 40 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:10.01
9 70 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:10.22
10 120 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:18.22
263 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 245 Kryštof HübnerKryštof Hübner 95 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 1:54.22
2 Jan TesařJan Tesař 90 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 1:55.70
3 232 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:57.91
4 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 1:58.21
5 145 Štěpán JuránekŠtěpán Juránek 90 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 10 1:58.86
6 148 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 1:59.43
7 238 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:01.09
8 162 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:01.13
9 431 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:01.47
10 184 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:02.88
11 185 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:05.44
12 168 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 2:06.44
13 143 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:07.20
14 285 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 2:07.87
15 567 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 2:09.72
16 40 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:10.01
17 70 Jakub BudilJakub Budil 02 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 8 2:10.22
18 120 Jáchym OulickýJáchym Oulický 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:18.22
142 Jan KalousJan Kalous 98 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 DNS
203 Adam RůžičkaAdam Růžička 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 DNS
239 Miloslav NovotnýMiloslav Novotný 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
236 Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 DNS
263 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 9 DNS

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 15:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 263 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:12.86
2 29 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:15.91
3 401 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:19.33
4 245 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:21.64
5 131 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 10 2:22.03
6 118 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:27.32
7 226 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:28.32
8 131 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 2:31.48
9 241 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:36.03
10 263 Eliška KubanováEliška Kubanová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 2:50.20
Celkem 10 závodníků