výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů a žen

Praha - Přátelství (12. - 13. 5. 2018)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 567 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 4:04.67
2 162 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub Studenec. z.s.Sportovní klub Studenec. z.s. 4 4:08.49
3 145 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 4:15.47
4 431 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 4:15.82
5 196 Jan ŠvejdaJan Švejda 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 4:19.19
6 247 Ota ŠkvorOta Škvor 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 4:42.66
7 196 Radek NeumannRadek Neumann 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 4:44.88
8 11 David ŘehákDavid Řehák 85 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 4:45.91
255 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 DNS
166 Adam PirkAdam Pirk 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 DNS
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 13.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 263 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 4:42.58
2 401 Anežka ŠevčíkováAnežka Ševčíková 01 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 3 4:45.34
3 241 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 12 4:46.06
4 266 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 4:52.92
5 29 Gabriela KurkováGabriela Kurková 95 AK MostAK Most 2 4:54.04
6 253 Klára HubrováKlára Hubrová 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 8 4:55.02
7 226 Miroslava UhlířováMiroslava Uhlířová 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 4:56.82
8 131 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 5:20.83
9 585 Tereza SvobodováTereza Svobodová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 5:35.08
10 168 Pavla KotěšovcováPavla Kotěšovcová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 5:51.64
118 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 13 DNS
143 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 00 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 9 DNS
120 Alžběta KošťálováAlžběta Košťálová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10 DNS
Celkem 13 závodníků