výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů a žen

Praha - Přátelství (12. - 13. 5. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6.98 +1.5 m/s 6,81  +0.86,90  +1.86,75  -0.16,90x6,95  +2.26,98  +1.5
2 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 6.90 +1.7 m/s x6,48  -0.2x6,486,67  -0.56,66  -0.66,90  +1.7
3 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.81 +2.0 m/s 6,57  +1.76,55  -0.4x6,576,81  +2.06,75  -1.1x
4 David HavelDavid Havel
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 6.70 +1.7 m/s 6,22  +0.66,43  -0.36,50  +0.36,506,58  +1.06,59  +0.96,70  +1.7
5 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 6.69 +0.5 m/s 5,67  -1.06,69  +0.5x6,696,12  -1.8x6,47  +2.2
6 Jan ZunaJan Zuna
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
98 6.29 +0.5 m/s 6,29  +0.56,11  +1.06,11  -0.46,295,99  -0.36,19  +0.7x
7 Martin LumpeMartin Lumpe
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
95 6.17 -0.8 m/s xx6,17  -0.86,17x-x
8 Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 6.02 +0.3 m/s x5,88  +1.15,98  +0.25,986,02  +0.35,97  +0.25,90  +0.4
9 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 5.90 -0.1 m/s x5,90  -0.1x5,900.00.00.0
10 Vladimir KostičVladimir Kostič
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 5.87 +1.0 m/s 5,38  +1.15,40  -0.45,87  +1.05,870.00.00.0
11 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.82 -0.4 m/s 5,64  +2.35,61  -0.55,82  -0.45,820.00.00.0
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.65 +0.8 m/s 5,57  +1.25,65  +0.85,58  +0.85,650.00.00.0
13 Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.65 -0.2 m/s 5,65  -0.25,41  +0.95,40  +0.55,650.00.00.0
14 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 5.64 +1.1 m/s 5,43  -0.45,56  -0.55,64  +1.15,640.00.00.0
15 Václav LuhanVáclav Luhan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.62 +2.1 m/s 5.39 +0.7 m/s 5,37  +0.25,62  +2.15,39  +0.75,620.00.00.0
16 Filip SeveraFilip Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 5.37 +1.1 m/s 5,37  +1.15,15  +1.1x5,370.00.00.0
17 Sebastian SchneiderSebastian Schneider
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.32 +0.9 m/s 5,32  +0.94,60  -0.95,25  +0.75,320.00.00.0
Filip PavlicaFilip Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
00 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
99 6.00 +0.8 m/s xx6,00  +0.86,00x5,52  -0.4x
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.97 +0.9 m/s x5,97  +0.9x5,97x5,73  +0.25,49  +0.5
3 Anna KřížkováAnna Křížková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5.87 +2.9 m/s 5.58 +0.8 m/s 4,99  +1.55,58  +0.85,87  +2.95,87xx5,51  -1.1
4 Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.50 -2.8 m/s 5,28  +0.65,16  +1.65,39  +1.15,393,76  +1.15,42  +0.65,50  -2.8
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
00 5.39 -0.3 m/s x5,35  -0.45,39  -0.35,390.00.00.0
6 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
90 5.38 +1.8 m/s 5,38  +1.8x5,17  +1.35,385,09  +0.95,21  +0.65,14  -2.3
7 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 5.37 +2.7 m/s 5.31 +1.9 m/s x5,23  +2.7x5,235,37  +2.75,31  +1.9x
8 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
97 5.32 +0.2 m/s x5,28  +0.75,32  +0.25,324,16  +2.7x5,31  +0.6
9 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.22 -1.4 m/s xx5,22  -1.45,220.00.00.0
10 Michaela KovandováMichaela Kovandová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
99 5.09 +1.6 m/s 4,86  -0.55,09  +1.6x5,094,44  +0.85,01  -1.15,04  -1.4
11 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
97 5.07 +1.4 m/s 5,00  +0.44,95  +1.75,01  +0.65,015,07  +1.45,04  +0.55,03  +0.5
12 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.07 +2.5 m/s 4.87 +1.9 m/s 5,07  +2.5x4,87  +1.95,070.00.00.0
13 Klára JiráskováKlára Jirásková
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
95 5.04 +1.3 m/s 4,82  +0.94,88  +0.24,96  +0.54,964,90  +2.1x5,04  +1.3
14 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
01 4.98 +0.8 m/s 4,98  +0.84,70  +0.1x4,980.00.00.0
15 Patricie BurajováPatricie Burajová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.97 -4.3 m/s 4,90  +1.24,69  +0.34,97  -4.34,970.00.00.0
16 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 4.95 +2.6 m/s 4.57 -0.4 m/s 4,95  +2.6x4,57  -0.44,950.00.00.0
17 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 4.91 +1.8 m/s 4,85  -1.64,91  +1.83,47  +2.44,910.00.00.0
18 Kateryna DziubinaKateryna Dziubina
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.90 +0.7 m/s 4,85  +0.54,90  +0.74,87  +3.74,900.00.00.0
19 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 4.89 +0.7 m/s 4,89  +0.7x4,62  +1.44,890.00.00.0
20 Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.89 +1.4 m/s x4,89  +1.4x4,890.00.00.0
21 Tereza ParáskováTereza Parásková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
00 4.73 +1.4 m/s 4,73  +1.44,54  +2.33,26  -0.34,730.00.00.0
22 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.65 +2.2 m/s x4,65  +2.24,53  +3.54,650.00.00.0
23 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.54 +3.5 m/s 4.23 +0.5 m/s 4,54  +3.5x4,23  +0.54,540.00.00.0
24 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.41 +1.0 m/s 4,41  +1.04,20  +0.94,37  +1.44,410.00.00.0
25 Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 4.18 +2.5 m/s 10.14 -2.8 m/s 4,07  +2.3x4,18  +2.54,180.00.00.0
26 Sára VávrováSára Vávrová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
87 4.17 +1.1 m/s 4,09  +1.84,17  +1.13,94  +0.54,170.00.00.0
27 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.00 +0.4 m/s 4,00  +0.43,89  -0.63,92  +1.84,000.00.00.0
Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
40 Tereza CibikováTereza Cibiková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 30 závodníků