výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

II. kolo kvalifikačního závodu staršího žactva, skupina A

Praha - Přátelství (29. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 29.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.49 11.00
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.57 9.00
3 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 07.88 8.00
4 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.03 7.00
5 162 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.36 6.00
6 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.48 2.00
7 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.62
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 29.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.42 4.00
2 120 Samuel CoufalSamuel Coufal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.57 1.00
3 131 Šimon SkoumalŠimon Skoumal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.71
4 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.83
5 Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.97
6 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.48
7 Jakub KubalíkJakub Kubalík 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 10.40
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 29.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.67
2 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.74
3 Bedřich BudinskýBedřich Budinský 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.80
4 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.81
5 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.87
6 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 09.16
7 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 09.33
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 29.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.41 5.00
2 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.47 3.00
3 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 08.61
4 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 08.93
5 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 08.97
6 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.15
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej LenghartOndřej Lenghart 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 07.49 11.00
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.57 9.00
3 Karel JarešKarel Jareš 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 07.88 8.00
4 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.03 7.00
5 162 Jiří Pavel ČeškaJiří Pavel Češka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.36 6.00
6 Jakub LouckýJakub Loucký 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.41 5.00
7 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 08.42 4.00
8 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.47 3.00
9 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.48 2.00
10 120 Samuel CoufalSamuel Coufal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.57 1.00
11 Václav ZelenkaVáclav Zelenka 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 7 08.61
12 Tomáš KosobudTomáš Kosobud 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.62
13 Jan KadaněJan Kadaně 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.67
14 131 Šimon SkoumalŠimon Skoumal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.71
15 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 08.74
16 Bedřich BudinskýBedřich Budinský 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.80
17 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.81
18 Jan RajmonJan Rajmon 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.83
19 David KrásaDavid Krása 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.87
20 Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 6 08.93
21 Jan BedrníkJan Bedrník 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 2 08.97
21 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 08.97
23 Josef LebedaJosef Lebeda 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 09.15
24 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 4 09.16
25 Erik EhrenbergerErik Ehrenberger 03 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 3 09.33
26 Adam SchejbalAdam Schejbal 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.48
27 Jakub KubalíkJakub Kubalík 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 10.40

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 29.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.05 11.00
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.14 9.00
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.17 8.00
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.31 7.00
5 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.39 6.00
6 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.43 5.00
7 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.66 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 29.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.52 3.00
2 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.62 2.00
3 185 Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.72
4 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.75
5 247 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.91
Catharine SerafinováCatharine Serafinová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 DNS
Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 29.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.50 4.00
2 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.72
3 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 08.83
4 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.87
5 Marie HurajováMarie Hurajová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.95
6 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 09.19
Klára SondelováKlára Sondelová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 29.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma Praha ASK Aritma Praha A 6 08.79
2 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.81
3 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.87
4 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.01
5 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 09.13
236 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNS
Zuzana PrchalováZuzana Prchalová 03 SK Aritma Praha ASK Aritma Praha A 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 29.5.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.46
MS Zuzana RonováZuzana Ronová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.27
MS Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.95
MS Tereza MalcováTereza Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.49
MS Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.14
MS Kateřina MalcováKateřina Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.22
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.05 11.00
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.14 9.00
3 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.17 8.00
4 Adéla ZunováAdéla Zunová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.31 7.00
5 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 08.39 6.00
6 Anna HobzováAnna Hobzová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 08.43 5.00
7 Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.50 4.00
8 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.52 3.00
9 Sára KučerováSára Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.62 2.00
10 Kateřina SokolováKateřina Sokolová 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 08.66 1.00
11 185 Anna Paula MoreiraAnna Paula Moreira 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.72
11 Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 6 08.72
13 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 5 08.75
14 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma Praha ASK Aritma Praha A 6 08.79
15 Hana SkočdopolováHana Skočdopolová 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 4 08.81
16 Anna BednářováAnna Bednářová 04 Univerzitní sportovní klub Praha AUniverzitní sportovní klub ... 3 08.83
17 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.87
17 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.87
19 247 Amálie KučerováAmálie Kučerová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.91
20 Marie HurajováMarie Hurajová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 8 08.95
20 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.95
22 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.01
23 Klára ŽeleznáKlára Železná 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 09.13
24 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 09.14
25 Markéta ProkelováMarkéta Prokelová 04 Univerzitní sportovní klub Praha BUniverzitní sportovní klub ... 5 09.19
26 Kateřina MalcováKateřina Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.22
27 Zuzana RonováZuzana Ronová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.27
28 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.46
29 Tereza MalcováTereza Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.49
Catharine SerafinováCatharine Serafinová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 DNS
Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 DNS
Klára SondelováKlára Sondelová 03 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 DNS
236 Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 8 DNS
Zuzana PrchalováZuzana Prchalová 03 SK Aritma Praha ASK Aritma Praha A 2 DNS