výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze

Praha - Přátelství (29. - 30. 9. 2018)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:50.68 457.00
2 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22 2:52.01 443.00
3 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 13 2:52.82 435.00
4 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20 2:53.63 427.00
5 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:54.97 413.00
6 29 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:55.13 412.00
7 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21 2:56.90 395.00
8 255 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:57.49 389.00
9 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32 2:58.43 380.00
10 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 2:58.46 380.00
11 275 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30 2:59.26 372.00
12 263 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:59.74 368.00
13 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29 3:02.60 341.00
14 120 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 33 3:07.17 301.00
15 256 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:08.08 294.00
16 38 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:17.35 221.00
11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31 2:30.44 687.00
2 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24 2:31.01 680.00
3 245 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 2:34.58 637.00
4 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26 2:35.08 631.00
5 259 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 2:35.64 624.00
6 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19 2:38.55 590.00
7 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 2:43.19 537.00
8 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:45.46 512.00
9 254 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:45.55 511.00
10 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:45.86 508.00
11 203 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 2:47.78 487.00
12 262 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 28 2:52.54 438.00
13 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25 2:52.67 436.00
14 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:53.37 429.00
15 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 18 2:54.22 421.00
16 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23 2:55.60 407.00
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 250 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 31 2:30.44 687.00
2 268 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 24 2:31.01 680.00
3 245 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 9 2:34.58 637.00
4 236 Viktorie ŠmeralováViktorie Šmeralová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26 2:35.08 631.00
5 259 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 10 2:35.64 624.00
6 87 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19 2:38.55 590.00
7 249 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 14 2:43.19 537.00
8 238 Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 12 2:45.46 512.00
9 254 Kristýna MigováKristýna Migová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 15 2:45.55 511.00
10 22 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:45.86 508.00
11 203 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 2:47.78 487.00
12 258 Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1 2:50.68 457.00
13 52 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 22 2:52.01 443.00
14 262 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 28 2:52.54 438.00
15 168 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25 2:52.67 436.00
16 273 Kateřina KubíkováKateřina Kubíková 03 AK BílinaAK Bílina 13 2:52.82 435.00
17 26 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:53.37 429.00
18 241 Rozálie SaidlováRozálie Saidlová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 20 2:53.63 427.00
19 196 Alexandra PolákováAlexandra Poláková 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 18 2:54.22 421.00
20 279 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 2:54.97 413.00
21 29 Ester ČernáEster Černá 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:55.13 412.00
22 235 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 23 2:55.60 407.00
23 23 Patricie SchwarzPatricie Schwarz 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21 2:56.90 395.00
24 255 Eva CaldrováEva Caldrová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:57.49 389.00
25 45 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32 2:58.43 380.00
26 145 Žaneta MrázováŽaneta Mrázová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16 2:58.46 380.00
27 275 Eliška VackováEliška Vacková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30 2:59.26 372.00
28 263 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 2:59.74 368.00
29 225 Adéla TrnkováAdéla Trnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29 3:02.60 341.00
30 120 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 33 3:07.17 301.00
31 256 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:08.08 294.00
32 38 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:17.35 221.00
11 Aneta ŠtrosováAneta Štrosová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27 DNS