výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze

Praha - Přátelství (29. - 30. 9. 2018)

Vrh koulí 4kg - Žáci

(ne, 30.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 164 František BuchaFrantišek Bucha
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 2 13.54 0.0 700.00
2 192 Pavel KordíkPavel Kordík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 11 12.86 0.0 659.00
3 185 Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 22 12.54 0.0 639.00
4 438 Ivan VolfIvan Volf
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 27 11.50 0.0 576.00
5 245 David FilipDavid Filip
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 4 11.40 0.0 570.00
6 589 Šimon WeiserŠimon Weiser
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 28 11.00 0.0 546.00
7 248 Mike DallalMike Dallal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 3 10.82 0.0 535.00
8 435 Filip NýčFilip Nýč
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 18 10.48 0.0 515.00
9 204 Adam JarošAdam Jaroš
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 10 10.38 0.0 508.00
10 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 26 10.24 0.0 500.00
11 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 19 10.02 0.0 487.00
12 276 Dan MinolDan Minol
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 17 10.00 0.0 486.00
13 220 Šimon BohmanŠimon Bohman
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 1 09.23 0.0 440.00
14 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 7 09.16 0.0 435.00
15 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai
SK JeseniovaSK Jeseniova
04 24 08.96 0.0 423.00
16 263 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 25 08.95 0.0 423.00
17 242 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 08.81 0.0 414.00
18 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 13 08.43 0.0 392.00
19 180 Jan KrálJan Král
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 12 08.37 0.0 388.00
20 148 Michal SupMichal Sup
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
04 23 07.82 0.0 356.00
21 236 Michal JáraMichal Jára
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 9 07.10 0.0 313.00
22 143 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 16 07.05 0.0 310.00
23 240 Adam HalbichAdam Halbich
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 6 06.95 0.0 304.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 DNS 0.0 0.00
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník
SK JeseniovaSK Jeseniova
03 21 DNS 0.0 0.00
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 14 DNS 0.0 0.00
237 Dan JánskýDan Jánský
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
04 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 27 závodníků