výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy staršího žactva ve vícebojích a mládežnických kategorií v chůzi na dráze

Praha - Přátelství (29. - 30. 9. 2018)

1000 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 30.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 276 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 2:52.47 740.00
2 220 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:01.51 650.00
3 263 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 25 3:12.88 544.00
4 242 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:13.67 537.00
5 240 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:16.95 508.00
6 148 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23 3:18.70 493.00
7 236 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:19.49 486.00
8 438 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27 3:21.86 466.00
9 180 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 3:24.87 441.00
10 143 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 3:31.92 386.00
11 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 24 3:33.47 374.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 DNS
559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20 DNS
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21 DNS
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 DNS
237 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
Celkem 16 závodníků
Běh 02 (ne, 30.9.2018 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 204 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:02.73 638.00
2 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:03.84 627.00
3 589 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 28 3:06.28 604.00
4 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:06.75 600.00
5 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19 3:09.00 579.00
6 245 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:14.05 533.00
7 435 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18 3:15.03 525.00
8 164 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 3:22.57 460.00
9 192 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 3:28.01 416.00
10 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26 3:29.98 401.00
11 248 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:43.96 299.00
185 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 276 Dan MinolDan Minol 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 17 2:52.47 740.00
2 220 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:01.51 650.00
3 204 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10 3:02.73 638.00
4 181 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 3:03.84 627.00
5 589 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 28 3:06.28 604.00
6 239 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:06.75 600.00
7 386 Miroslav PavlyukMiroslav Pavlyuk 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 19 3:09.00 579.00
8 263 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 25 3:12.88 544.00
9 242 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 3:13.67 537.00
10 245 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 3:14.05 533.00
11 435 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 18 3:15.03 525.00
12 240 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 3:16.95 508.00
13 148 Michal SupMichal Sup 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 23 3:18.70 493.00
14 236 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 9 3:19.49 486.00
15 438 Ivan VolfIvan Volf 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27 3:21.86 466.00
16 164 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 3:22.57 460.00
17 180 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12 3:24.87 441.00
18 192 Pavel KordíkPavel Kordík 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11 3:28.01 416.00
19 554 Lukáš VeselýLukáš Veselý 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26 3:29.98 401.00
20 143 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 16 3:31.92 386.00
21 266 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 24 3:33.47 374.00
22 248 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 3:43.96 299.00
193 Petr MalaniukPetr Malaniuk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 15 DNS
559 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20 DNS
401 Ondřej PoledníkOndřej Poledník 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 21 DNS
177 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14 DNS
237 Dan JánskýDan Jánský 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 DNS
185 Petr StránskýPetr Stránský 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 22 DNS