Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ

Vlašim (1. 6. 2018)
skok vysoký - Ml. žáci (pátek, 1.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.50 11.00
2= Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.34 8.50
2= Lukáš MartinLukáš Martin 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1.34 8.50
skok vysoký - Ml. žákyně (pátek, 1.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PátkováAnna Pátková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.51 11.00
2 Nikola VaňkováNikola Vaňková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 1.42 9.00
3 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.33 8.00
skok daleký - Ml. žáci (pátek, 1.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5.01 11.00
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.66 9.00
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.56 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (pátek, 1.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.57 11.00
2 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.54 9.00
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.45 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (pátek, 1.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.26 11.00
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.19 9.00
3 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 09.74 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (pátek, 1.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.48 11.00
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.01 9.00
3 Roman KalašRoman Kalaš 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 08.81 8.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (pátek, 1.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 30.36 11.00
2 Anna PátkováAnna Pátková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.63 9.00
3 Adriana JiráskováAdriana Jirásková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.96 8.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (pátek, 1.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Roman KalašRoman Kalaš 05 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 32.00 11.00
2 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 30.03 9.00
3 Martin VítekMartin Vítek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.85 8.00