Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ

Vlašim (1. 6. 2018)

skok daleký - Ml. žáci

(pá, 1.6.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 5.01 0.0 11.00
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.66 0.0 9.00
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.56 0.0 8.00
4 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.45 0.0 7.00
5 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.39 0.0 6.00
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.38 0.0 5.00
7 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.26 0.0 4.00
8 Karel VašákKarel Vašák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.22 0.0 3.00
9 Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 4.19 0.0 2.00
10 Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.19 0.0 1.00
11 Michal TomíškaMichal Tomíška
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.17 0.0
12 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.12 0.0
13 František KorbelFrantišek Korbel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 4.06 0.0
14 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.03 0.0
15 Svatopluk BočekSvatopluk Boček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.00 0.0
16 David VýbornýDavid Výborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.96 0.0
17 Šimon VýbornýŠimon Výborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.94 0.0
18= Jan SynekJan Synek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.91 0.0
18= Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.91 0.0
18= Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3.91 0.0
21 Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.88 0.0
22 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.85 0.0
23 Roman DohaničRoman Dohanič
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.81 0.0
24 Jan MrkvičkaJan Mrkvička
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.79 0.0
25 Lukáš ChudobaLukáš Chudoba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 3.78 0.0
26 Václav ŠkolaVáclav Škola
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.71 0.0
27 Daniel PůžaDaniel Půža
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.68 0.0
28 Richard StředaRichard Středa
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.67 0.0
29 Adam MarešAdam Mareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.64 0.0
30 Aleš HovorkaAleš Hovorka
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.63 0.0
31 Jan ČernohorskýJan Černohorský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.57 0.0
32 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.53 0.0
33 Štěpán KořínekŠtěpán Kořínek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.43 0.0
34 Ondřej HenrichOndřej Henrich
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 3.22 0.0
35 David KobylarzDavid Kobylarz
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.16 0.0
Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 DNS 0.0
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 1.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.57 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.54 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.45 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.35 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.34 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.29 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4.03 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 Tereza StehnováTereza Stehnová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0
12= Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0
12= Sára CibulkováSára Cibulková
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
07 3.99 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Lucie FoltýnkováLucie Foltýnková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.89 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.82 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.74 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.70 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Agáta NovákováAgáta Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.56 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.54 0.00.00.00.00.00.00.0
20= Michaela PazderováMichaela Pazderová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.54 0.00.00.00.00.00.00.0
22 Sandra BukačováSandra Bukačová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.49 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.48 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Eliška TvrdáEliška Tvrdá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.46 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.38 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Eliška DundychováEliška Dundychová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Anna NejezchlebováAnna Nejezchlebová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 3.34 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Anna KořínkováAnna Kořínková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 3.31 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Lucie PelikánováLucie Pelikánová
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 3.17 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4.41
MS Renáta ŠandováRenáta Šandová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.37
MS Romana ŠandováRomana Šandová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.66
Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 35 závodníků