Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Středočeského kraje mladšího žactva

Vlašim (10. 6. 2018)
Skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 060205 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1.53
2 Alex ObstAlex Obst 050406 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 1.50
3 Matěj MachMatěj Mach 051113 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.50
Skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 050501 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1.51
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 051116 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1.48
3 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková 060813 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.48
Skok daleký - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj MachMatěj Mach 051113 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5.17
2 Jan MozgaJan Mozga 050319 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4.98
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 050115 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4.88
Skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 050124 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4.64
2 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 050506 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.62
3 Emma JežkováEmma Ježková 051015 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4.54
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12.63
2 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 051116 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 11.32
3 Caroline FormánkováCaroline Formánková 060220 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.12
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 050422 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.61
2 David KlusoňDavid Klusoň 050429 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 10.20
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl 050821 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.62
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Elonor MakrisElonor Makris 060916 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 27.93
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 051024 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 25.42
3 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 25.41
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 050422 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 32.56
2 Roman KalašRoman Kalaš 050330 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 32.34
3 Eliáš MotlEliáš Motl 070112 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 28.26
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliáš MotlEliáš Motl 070112 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 57.97
2 Roman KalašRoman Kalaš 050330 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 56.82
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda 050410 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 53.23
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla PipkováAdéla Pipková 050811 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 49.13
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 051116 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 45.37
3 Markéta KosováMarkéta Kosová 051007 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.28