výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Středočeského kraje mladšího žactva

Vlašim (10. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.12
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.65
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
4 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.69
5 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.72
6 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.32
7= Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.44
7= Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.15
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.22
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.38
4 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.15
5 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.40
6 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.49
7 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.61
8 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.25
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.51
3= Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.60
3= Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.60
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.61
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.04
7 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 09.23
8 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.40
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.48
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.61
4 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.18
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.28
6 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.35
Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.11
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.42
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.64
4 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.99
5 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.10
6 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.10
7 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.50
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.93
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.08
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.18
4 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.19
5= David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.42
5= Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.42
7= Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.43
7= Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.43
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.27
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.42
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.48
4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.51
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.59
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.68
7 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.77
8 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.64
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.70
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.74
4 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.75
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.80
6 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.81
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 08.84
8 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.75
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.92
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.01
4= Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.03
4= Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.03
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.10
7 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.20
8 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.84
2 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.99
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.04
4 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
5 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.14
6 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.15
7 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.22
8 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.11
1= Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.11
3 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.18
4 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.23
5 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.32
6 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.35
7 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.24
2 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.36
3 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.39
4 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.55
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.64
6= Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.94
6= Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.55
2 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.71
3 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.85
4 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.91
5 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 10.06
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.16
Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.82
1= Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.82
3 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.94
4 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.26
5 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.37
6 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.38
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.22
2 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.24
3 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.56
4 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.75
5 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.91
6 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.31
7 Lucie FoltýnkováLucie Foltýnková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.92
2 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.25
3 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 09.55
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.62
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.84
6 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.93
7 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.33
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 12:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.25
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.44
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.45
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.46
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.54
6 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.55
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 08.60
8 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.77
Celkem 8 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 19.22
2 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 19.79
3 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 20.28
4 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 20.87
5 Lukáš ChudobaLukáš Chudoba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.42
Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.05
2 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 21.35
3 Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 22.06
4 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 23.22
5 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 25.29
Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.06
2 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.17
3 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.84
4 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 22.15
5 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 23.95
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 21.05
2 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 21.46
3 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 21.49
4 Ondřej HudecOndřej Hudec 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 22.41
5 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 22.99
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 21.52
2 Šimon SedláčekŠimon Sedláček 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 23.21
3 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 23.36
4 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 23.42
Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.69
2 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 22.69
3 Jakub SixtaJakub Sixta 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 22.81
4 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 23.56
5 Andrej TretiníkAndrej Tretiník 06 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 24.82
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (ne, 10.6.2018 - 12:50) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 20.83
2 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 2 21.31
3 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.08
4 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 24.11
5 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 24.50
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 20.01
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 20.48
3 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 21.23
4 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 21.47
5 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 24.60
6 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 25.23
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 20.78
2 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 1 21.21
3 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 21.27
4 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 21.79
5 Eliška CedidlováEliška Cedidlová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 23.55
6 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.70
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 3 20.79
2 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.42
3 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.59
4 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.41
5 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 23.75
6 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 24.36
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 21.29
2 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 21.73
3 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 21.92
4 Lucie PíchováLucie Píchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 22.55
5 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 22.94
6 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 23.37
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 21.13
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 21.64
3 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 22.20
4 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 22.29
5 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 23.72
Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 21.58
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 22.04
3 Agáta PrůšováAgáta Průšová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 22.79
4 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 22.94
5 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 23.16
Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 21.63
2 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 22.00
3 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 22.45
4 Nela SedláčkováNela Sedláčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 22.90
5 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 24.52
6 Lucie FoltýnkováLucie Foltýnková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 2 26.77
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.05
2 Ela VostráEla Vostrá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 22.70
3 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 23.07
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 23.65
5 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 24.48
6 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 25.45
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 22.22
2 Valentina BartákováValentina Bartáková 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 22.53
3 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 22.90
4 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 23.36
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 23.66
6 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1 21.58
2 Ema PajerováEma Pajerová 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 4 22.48
3 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 23.04
4 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 23.67
Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie PretiViktorie Preti 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.44
2 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 22.37
3 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 23.08
4 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 23.42
5 Lucie SlámováLucie Slámová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 23.44
6 Renáta ŠandováRenáta Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 24.41
Celkem 6 závodníků
Běh 12 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 22.79
2 Romana ŠandováRomana Šandová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.94
3 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 23.46
4 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 23.72
5 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 24.79
6 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 25.61
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 22.18
2 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 23.16
3 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 23.87
4 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 24.22
5 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 25.07
6 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 25.41
Celkem 6 závodníků
Běh 14 (ne, 10.6.2018 - 13:10) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.27
2 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 22.00
3 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6 22.62
4 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 24.71
5 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 24.99
Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 2:19.79
2 Matyáš UrbanMatyáš Urban 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:28.04
3 Petr VeselýPetr Veselý 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 2:30.88
4 Marek NedvědMarek Nedvěd 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 2:32.88
5 Petr HrubýPetr Hrubý 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 2:34.00
6 Ondřej SadilOndřej Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:38.74
7 Vojtěch BoháčVojtěch Boháč 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 2:39.55
8 Šimon TománekŠimon Tománek 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 2:46.32
9 Václav PetržálekVáclav Petržálek 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:53.31
10 Ondřej MusilOndřej Musil 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:56.47
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lukáš ChudobaLukáš Chudoba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 2:32.82
2 Jakub StrnadJakub Strnad 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 2:41.34
3 Vratislav MachotaVratislav Machota 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:51.68
4 Matěj HercikMatěj Hercik 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:52.84
5 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 5 2:57.00
6 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 2:57.87
7 Oto ŠubrOto Šubr 07 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 2:59.28
8 Miroslav MalinaMiroslav Malina 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 3:00.90
9 Štěpán ReslŠtěpán Resl 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 3:21.57
Jiří AdamJiří Adam 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:32.17
2 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 2:32.42
3 Andrea DočekalováAndrea Dočekalová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 2:34.87
4 Nela ProcházkováNela Procházková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:37.74
5 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 2:38.32
6 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 2:38.48
7 Magda KalašováMagda Kalašová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10 2:39.09
8 Dominika NovákováDominika Nováková 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 6 2:39.56
9 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 2:44.36
10 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 2:53.59
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie KahounováViktorie Kahounová 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 2:43.27
2 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 2:47.38
3 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 2:48.87
4 Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 2:51.94
5 Michaela KozohorskáMichaela Kozohorská 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 2:55.15
6 Valentýna OlivováValentýna Olivová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:56.54
7 Nicole SnizekNicole Snizek 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:56.57
8 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 10 2:59.01
9 Sofie SchovancováSofie Schovancová 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 8 3:00.72
10 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 9 3:08.12
Celkem 10 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Nela TrešlováNela Trešlová 05 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 8 2:41.82
2 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 6 2:44.62
3 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:47.23
4 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 2:49.06
5 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:54.65
6 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 2:57.89
7 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 2:58.60
8 Tereza KrajánkováTereza Krajánková 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 3:10.18
9 Linda ŠprinclováLinda Šprinclová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 3:19.04
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 5:03.99
2 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 4 5:04.01
3 Šimon SlavíkŠimon Slavík 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 5:07.36
4 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 5:07.38
5 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 5:08.81
6 Radek HavlíčekRadek Havlíček 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 5:23.45
7 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 5:36.45
8 Daniel ZemekDaniel Zemek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:38.15
9 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 5 5:50.29
Celkem 9 závodníků

1500 m - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 12:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína KučerováKarolína Kučerová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 5:30.39
2 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 1 5:31.05
3 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 4 5:36.33
4 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 5:38.91
5 Aurora TlamichováAurora Tlamichová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 5:43.93
6 Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 6:10.61
7 Natálie SlachováNatálie Slachová 06 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 5 6:25.40
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.28
2 Matěj MachMatěj Mach 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 5 09.92
3 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 10.07
4 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 10.25
5 Filip ŠkardaFilip Škarda 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 10.33
6 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 10.35
7 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.38
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 10.82
2 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 10.95
3 Kryštof VejrostaKryštof Vejrosta 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 10.98
4= Adam ChybaAdam Chyba 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 11.15
4= Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.15
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 11.59
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.75
2 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 12.99
3 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.16
4 Václav HraběVáclav Hrabě 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 13.50
5 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 13.80
Jakub BudínJakub Budín 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 DQ
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 4 10.04
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.12
3 Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 10.19
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 10.23
5 Kateřina VydrováKateřina Vydrová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 10.58
6 Elen PlíškováElen Plíšková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 10.61
7 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 10.87
8 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 11.12
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 10.78
2 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 10.96
3 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 11.26
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 11.30
5 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 1 11.46
6 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 11.46
7 Tereza KalousováTereza Kalousová 05 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 11.60
8 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.93
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.98
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.09
3 Veronika ČermákováVeronika Čermáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.57
4 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 11.64
5 Alžběta MatasováAlžběta Matasová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 2 11.88
6 Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 11.92
7 Klára PokornáKlára Pokorná 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 12.04
8 Marie Anna IllichováMarie Anna Illichová 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 12.86
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:15) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 12.51
2 Tereza MachováTereza Machová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 12.92
3= Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 8 13.18
3= Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 13.18
5 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.27
6 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 13.28
7 Barbora KuklíkováBarbora Kuklíková 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 13.95
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 10.89
2 Adéla VeseláAdéla Veselá 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 11.62
3 Rozálie PačesováRozálie Pačesová 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 7 12.27
4 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 12.37
5 Kristýna BrodskáKristýna Brodská 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 12.61
6 Tereza BoučkováTereza Boučková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.78
7 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 13.93
Celkem 7 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rosenberger, Čudlý, Peroutka, Vašák Rosenberger, Čudlý, Peroutka, Vašák TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 32.09
2 Hudeček, Jícha, Přibyl, Škarda Hudeček, Jícha, Přibyl, Škarda A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 32.56
3 Kroužel, Šmíd, Musil, Popr Kroužel, Šmíd, Musil, Popr SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 32.98
4 Jordán, Budín, Dušek, Libiš Jordán, Budín, Dušek, Libiš TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 36.15
5 Wolf, Pazdera, Loužecký, Kárník Wolf, Pazdera, Loužecký, Kárník TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 36.77
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Čurda, Cedidla, Obst, Klusoň Čurda, Cedidla, Obst, Klusoň Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 32.73
2 Huml, Palásek, Holina, Veselý Huml, Palásek, Holina, Veselý Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 33.61
3 Kulhánek, Rájek, Polák, Dostal Kulhánek, Rájek, Polák, Dostal A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 34.62
4 Černohorský, Pernica, Výborný, Švach Černohorský, Pernica, Výborný, Švach TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 35.09
Boháč, Kus, Hercik, Šátek Boháč, Kus, Hercik, Šátek T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 DQ
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Plíšková, Klabzubová, Ježková, Tlamichová Plíšková, Klabzubová, Ježková, Tlamichová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 33.26
2 Ottlová, Kučerová, Ludvíčková, Mašková Ottlová, Kučerová, Ludvíčková, Mašková Atletika BenešovAtletika Benešov 3 33.72
3 Pavlíková, Marvánková, Fajčíková, Peeters Pavlíková, Marvánková, Fajčíková, Peeters TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 33.81
4 Kosová, Káňová, Procházková, Lapáčková Kosová, Káňová, Procházková, Lapáčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 34.10
5 Lednická, Konečná, Marešová, Dvořáková Lednická, Konečná, Marešová, Dvořáková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 36.41
6 Kozlová, Dalešická, Šimůnková, Vaňková Kozlová, Dalešická, Šimůnková, Vaňková AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 36.60
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Schönová, Joudalová, Königsmarková, Bělíčková Schönová, Joudalová, Königsmarková, Bělíčková Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 33.17
2 Bartáková, Vrbová, Hajná, Brejchová Bartáková, Vrbová, Hajná, Brejchová T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 35.28
3 Matasová, Illichová, Čapková, Cedidlová Matasová, Illichová, Čapková, Cedidlová Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 35.88
4 Makris, Nečasová, Brodská, Jirouchová Makris, Nečasová, Brodská, Jirouchová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 36.34
5 Kučerová, Kocourková, Zelinková, Machová Kučerová, Kocourková, Zelinková, Machová TJ NeratoviceTJ Neratovice 6 37.42
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 32.80
2 Zídková, Jarošová, Jirásková, Doubková Zídková, Jarošová, Jirásková, Doubková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 33.97
3 Hassmannová, Pavelková, Macáková, Cívková Hassmannová, Pavelková, Macáková, Cívková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 34.58
4 Kopelentová, Olivová, Pokorná, Koděrová Kopelentová, Olivová, Pokorná, Koděrová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 34.65
5 Zimová, Boučková, Bošková, Štuksová Zimová, Boučková, Bošková, Štuksová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 38.92
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mozga, Huml, Hudec, Avmedoski Mozga, Huml, Hudec, Avmedoski TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 3:02.32
2 Apltauer, Havelka, Vejrosta, Malina Apltauer, Havelka, Vejrosta, Malina AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 3:06.15
3 Dostal, Jícha, Rájek, Polák Dostal, Jícha, Rájek, Polák A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 3:16.07
4 Nedvěd, Petržálek, Slavík, Výborný Nedvěd, Petržálek, Slavík, Výborný TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 3:24.86
5 Boháč, Hrubý, Havlíček, Šindelář Boháč, Hrubý, Havlíček, Šindelář AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:28.04
6 Somsedík, Chytil, Špicl, Strnad Somsedík, Chytil, Špicl, Strnad Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 3:33.00
Celkem 6 závodníků

4 x 300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Cardová, Štěrbová, Kondrátová, Sahulková Cardová, Štěrbová, Kondrátová, Sahulková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 3:08.76
2 Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková Hlaváčková, Horálková, Sátrová, Kucharčíková TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 3:11.99
3 Dočekalová, Stehnová, Apltauerová, Kovačičová Dočekalová, Stehnová, Apltauerová, Kovačičová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 3:13.74
4 Procházková, Lapáčková, Hassmannová, Macáková Procházková, Lapáčková, Hassmannová, Macáková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 3:14.29
5 Píchová, Kalašová, Štruplová, Zumrová Píchová, Kalašová, Štruplová, Zumrová Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 3:23.60
6 Fryčová, Kuklíková, Hlaváčková, Vydrová Fryčová, Kuklíková, Hlaváčková, Vydrová SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 3:28.42
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jelínková, Faltýnková, Vilímová, Hušková Jelínková, Faltýnková, Vilímová, Hušková TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 3:06.15
2 Chrastinová, Chrastinová, Dragounová, Vašková Chrastinová, Chrastinová, Dragounová, Vašková SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 3:15.85
3 Veselá, Novotná, Čermáková, Preti Veselá, Novotná, Čermáková, Preti A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 3:22.91
4 Černá, Pastyříková, Adámková, Kindová Černá, Pastyříková, Adámková, Kindová Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 3:30.45
5 Švarcová, Švihnosová, Dyrynková, Menclová Švarcová, Švihnosová, Dyrynková, Menclová Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 3:35.93
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.681.711.741.771.80
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1.53
2 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 1.50
3 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.50
4 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 1.47
5 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.44
6 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.41
7 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.38
8 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.35
9 Jan ČernohorskýJan Černohorský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.35
10 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.35
11 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.30
Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 NM
František LaštovičkaFrantišek Laštovička
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 NM
Jan ŠvachJan Švach
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 NM
Bedřich ČížekBedřich Čížek
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 NM
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.72
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 1.51
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 1.48
3 Magdaléna ZídkováMagdaléna Zídková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1.48
4 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.45
5 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.42
6 Nela TrešlováNela Trešlová
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
05 1.39
7 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1.39
8 Valentýna OlivováValentýna Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.39
9 Ema BlažkováEma Blažková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 1.30
10 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.30
11 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.30
12 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.30
13 Adéla VeseláAdéla Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 1.25
14 Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.25
15 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.20
16 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.20
Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 DNS
Eliška CedidlováEliška Cedidlová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj MachMatěj Mach
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 5.17 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Jan MozgaJan Mozga
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.98 +0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.88 +1.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Alex ObstAlex Obst
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 4.79 +0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
5 Dominik JíchaDominik Jícha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.59 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
6 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 4.46 +0.1 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
7 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.45 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
8 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.36 +0.4 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
9 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.34 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.34 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.31 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.26 0.00.00.00.00.00.00.0
13 Karel VašákKarel Vašák
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.26 0.00.00.00.00.00.00.0
14 Adam SomsedíkAdam Somsedík
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.25 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0
16 Lukáš PřibylLukáš Přibyl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.24 0.00.00.00.00.00.00.0
17 Ondřej HudecOndřej Hudec
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.21 0.00.00.00.00.00.00.0
18 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.20 0.00.00.00.00.00.00.0
19 Šimon SlavíkŠimon Slavík
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.06 0.00.00.00.00.00.00.0
20 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 4.02 0.00.00.00.00.00.00.0
21 Vítek LoužeckýVítek Loužecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3.98 0.00.00.00.00.00.00.0
22 František ChytilFrantišek Chytil
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.95 0.00.00.00.00.00.00.0
23 Daniel KulhánekDaniel Kulhánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.93 0.00.00.00.00.00.00.0
24 Jakub StrnadJakub Strnad
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.88 0.00.00.00.00.00.00.0
25 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.81 0.00.00.00.00.00.00.0
26 Filip ŠkardaFilip Škarda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.80 0.00.00.00.00.00.00.0
27 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3.77 0.00.00.00.00.00.00.0
28 Jan ČernohorskýJan Černohorský
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.44 0.00.00.00.00.00.00.0
29 Pavel UrbanPavel Urban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.37 0.00.00.00.00.00.00.0
30 Jaroslav BrožJaroslav Brož
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 3.30 0.00.00.00.00.00.00.0
Václav ApltauerVáclav Apltauer
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
07 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Jiří GyarfašJiří Gyarfaš
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.64 0.0
2 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.62 0.0
3 Emma JežkováEmma Ježková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.54 0.0
4 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.51 0.0
5 Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 4.50 0.0
6 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.48 0.0
7 Magdaléna AdámkováMagdaléna Adámková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 4.44 0.0
8 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.43 0.0
9 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.31 0.0
10 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 4.30 0.0
11 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 4.29 0.0
12 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 4.27 0.0
13 Agáta PrůšováAgáta Průšová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 4.24 0.0
14 Ema PajerováEma Pajerová
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
06 4.23 0.0
15 Tereza PavelkováTereza Pavelková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 4.18 0.0
16 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.13 0.0
17 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.11 0.0
18 Adéla SahulkováAdéla Sahulková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 4.10 0.0
19 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 4.08 0.0
20 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.08 0.0
21 Tereza KalousováTereza Kalousová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
05 4.06 0.0
22 Marie KozlováMarie Kozlová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
06 4.02 0.0
23 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 3.99 0.0
24 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.98 0.0
25 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.95 0.0
26 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.95 0.0
27 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.95 0.0
28 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.93 0.0
29 Viktorie PretiViktorie Preti
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.91 0.0
30 Klára BrodskáKlára Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 3.86 0.0
31 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 3.85 0.0
32 Lucie SlámováLucie Slámová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
06 3.76 0.0
33 Tereza MachováTereza Machová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.74 0.0
34 Alžběta MatasováAlžběta Matasová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 3.70 0.0
35 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová
ŠSK SlanýŠSK Slaný
06 3.70 0.0
36 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 3.70 0.0
37 Barbora ČernáBarbora Černá
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.58 0.0
38 Tereza HassmannováTereza Hassmannová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 3.53 0.0
39 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 3.52 0.0
40 Valentina BartákováValentina Bartáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 3.45 0.0
41 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.44 0.0
42 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 2.95 0.0
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 4.41
Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 DNS 0.0
Celkem 44 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 12.63 0.0
2 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 11.32 0.0
3 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 11.12 0.0
4 Nikola VaňkováNikola Vaňková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 09.82 0.0
5 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 09.69 0.0
6 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 09.33 0.0
7 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 09.05 0.0
8 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 09.02 0.0
9 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.46 0.0
10 Lucie PíchováLucie Píchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 08.43 0.0
11 Jana ŠlosarováJana Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 08.15 0.0
12 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 08.11 0.0
13 Ela VostráEla Vostrá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 07.92 0.0
14 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 07.78 0.0
15 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 07.58 0.0
16 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 07.36 0.0
17 Rebeka NečasováRebeka Nečasová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 07.26 0.0
18 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 07.26 0.0
19 Sabina LaškováSabina Lašková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 07.03 0.0
20 Karolína KuncováKarolína Kuncová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 07.02 0.0
21 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 06.83 0.0
22 Kristýna ZaťkováKristýna Zaťková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 06.61 0.0
23 Dominika BauerováDominika Bauerová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 05.55 0.0
24 Natálie MarešováNatálie Marešová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 05.38 0.0
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 11.61 0.0
2 David KlusoňDavid Klusoň
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 10.20 0.0
3 Matěj ŠpiclMatěj Špicl
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 09.62 0.0
4 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 09.18 0.0
5 Roman KalašRoman Kalaš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 09.05 0.0
6 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 08.96 0.0
7 Jindřich ŠedivýJindřich Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 08.89 0.0
8 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.48 0.0
9 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 08.26 0.0
10 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 08.21 0.0
11 Jakub SmetanaJakub Smetana
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.07 0.0
12 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 08.05 0.0
13 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 07.35 0.0
14 Pavel UrbanPavel Urban
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 07.01 0.0
15 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 06.94 0.0
16 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 06.91 0.0
17 Tomáš VopařilTomáš Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 06.69 0.0
18 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 06.34 0.0
19 František LaštovičkaFrantišek Laštovička
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 06.31 0.0
20 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 05.66 0.0
21 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 04.50 0.0
Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 DNS 0.0
Anton YushkovAnton Yushkov
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 DNS 0.0
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 DNS 0.0
Jaroslav JahodaJaroslav Jahoda
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
07 DNS 0.0
Celkem 25 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 27.93 0.0
2 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 25.42 0.0
3 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 25.41 0.0
4 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 24.18 0.0
5 Sofie SchovancováSofie Schovancová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 24.01 0.0
6 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 23.87 0.0
7 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 23.74 0.0
8 Natálie DostálováNatálie Dostálová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 21.45 0.0
9 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 20.69 0.0
10 Jana ŠlosarováJana Šlosarová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 20.56 0.0
11 Lucie PíchováLucie Píchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 18.37 0.0
12 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 17.31 0.0
13 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 17.28 0.0
14 Simona HlaváčkováSimona Hlaváčková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 16.47 0.0
15 Natálie NachtmanováNatálie Nachtmanová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 14.81 0.0
16 Tereza KrajánkováTereza Krajánková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 13.84 0.0
Celkem 16 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 32.56 0.0
2 Roman KalašRoman Kalaš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 32.34 0.0
3 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 28.26 0.0
4 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 26.66 0.0
5 Ondřej SadilOndřej Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 26.47 0.0
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 25.77 0.0
7 Sebastian LibišSebastian Libiš
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 24.22 0.0
8 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 24.21 0.0
9 Tomáš KrouželTomáš Kroužel
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 21.25 0.0
10 Ondřej ŠátekOndřej Šátek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 21.24 0.0
11 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 21.22 0.0
12 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 20.75 0.0
13 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 20.52 0.0
14 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 18.19 0.0
15 Alex André WolfAlex André Wolf
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 17.31 0.0
16 Kryštof PazderaKryštof Pazdera
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 16.51 0.0
17 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 16.09 0.0
18 Ondřej CedidlaOndřej Cedidla
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 14.73 0.0
19 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 14.68 0.0
20 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 14.66 0.0
Jan ŠmejkalJan Šmejkal
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 NM 0.0
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 57.97 0.0
2 Roman KalašRoman Kalaš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 56.82 0.0
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 53.23 0.0
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 52.80 0.0
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 50.18 0.0
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 47.58 0.0
7 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 47.26 0.0
8 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 46.28 0.0
9 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 43.48 0.0
10 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 39.63 0.0
11 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 39.60 0.0
12 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 39.29 0.0
13 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 38.35 0.0
14 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 38.13 0.0
15 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 38.09 0.0
16 Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 37.50 0.0
17 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 36.60 0.0
18 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 36.26 0.0
19 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 36.08 0.0
20 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.00 0.0
21 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 33.03 0.0
22 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 32.90 0.0
23 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 31.90 0.0
24 František LaštovičkaFrantišek Laštovička
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 30.54 0.0
25 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 29.24 0.0
26 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 28.98 0.0
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 DNS 0.0
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 49.13 0.0
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 45.37 0.0
3 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 45.28 0.0
4 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 45.26 0.0
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 43.80 0.0
6 Magda KalašováMagda Kalašová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 41.79 0.0
7 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 39.73 0.0
8 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 39.36 0.0
9 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 38.59 0.0
10 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 37.43 0.0
11 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 37.36 0.0
12 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.13 0.0
13 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 34.73 0.0
14 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 34.36 0.0
15 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 34.17 0.0
16 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 33.44 0.0
17 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 33.38 0.0
18 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 32.98 0.0
19 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 32.36 0.0
20 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 31.77 0.0
21 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 30.56 0.0
22 Josefína PrůšováJosefína Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 30.16 0.0
23 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 29.18 0.0
24 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 27.15 0.0
25 Erika ŠtuksováErika Štuksová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 26.73 0.0
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 40.77
Celkem 26 závodníků