Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Středočeského kraje mladšího žactva

Vlašim (10. 6. 2018)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliáš MotlEliáš Motl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 57.97 0.0
2 Roman KalašRoman Kalaš
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 56.82 0.0
3 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 53.23 0.0
4 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 52.80 0.0
5 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 50.18 0.0
6 Vojtěch SadilVojtěch Sadil
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 47.58 0.0
7 Adam ChybaAdam Chyba
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
05 47.26 0.0
8 Ondřej HumlOndřej Huml
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 46.28 0.0
9 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 43.48 0.0
10 Šimon TománekŠimon Tománek
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 39.63 0.0
11 Michal BalounMichal Baloun
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 39.60 0.0
12 Jakub ChroustovskýJakub Chroustovský
SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s.
05 39.29 0.0
13 Jakub SixtaJakub Sixta
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
06 38.35 0.0
14 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 38.13 0.0
15 Adam HrubýAdam Hrubý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 38.09 0.0
16 Andrej TretiníkAndrej Tretiník
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
06 37.50 0.0
17 Šimon SedláčekŠimon Sedláček
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 36.60 0.0
18 Marek JeníkMarek Jeník
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 36.26 0.0
19 Petr StehlíkPetr Stehlík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 36.08 0.0
20 Šimon ČernýŠimon Černý
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.00 0.0
21 Matěj HercikMatěj Hercik
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 33.03 0.0
22 Lukáš RozenkranzLukáš Rozenkranz
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 32.90 0.0
23 Oto ŠubrOto Šubr
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 31.90 0.0
24 František LaštovičkaFrantišek Laštovička
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 30.54 0.0
25 Štěpán ReslŠtěpán Resl
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 29.24 0.0
26 Dalimil AndrlíkDalimil Andrlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 28.98 0.0
Miroslav SekotMiroslav Sekot
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 DNS 0.0
Celkem 27 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 12:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla PipkováAdéla Pipková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 49.13 0.0
2 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
05 45.37 0.0
3 Markéta KosováMarkéta Kosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
05 45.28 0.0
4 Caroline FormánkováCaroline Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 45.26 0.0
5 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 43.80 0.0
6 Magda KalašováMagda Kalašová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 41.79 0.0
7 Nicole VilímováNicole Vilímová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 39.73 0.0
8 Elonor MakrisElonor Makris
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 39.36 0.0
9 Veronika ČermákováVeronika Čermáková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 38.59 0.0
10 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 37.43 0.0
11 Pavlína PittnerováPavlína Pittnerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
05 37.36 0.0
12 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 35.13 0.0
13 Kateřina ZimováKateřina Zimová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 34.73 0.0
14 Adriana JiráskováAdriana Jirásková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 34.36 0.0
15 Rozálie PačesováRozálie Pačesová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 34.17 0.0
16 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 33.44 0.0
17 Alžběta NovotnáAlžběta Novotná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
06 33.38 0.0
18 Táňa OttlováTáňa Ottlová
Atletika BenešovAtletika Benešov
06 32.98 0.0
19 Nikola KocourkováNikola Kocourková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 32.36 0.0
20 Kristýna StránskáKristýna Stránská
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 31.77 0.0
21 Kristýna BrodskáKristýna Brodská
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 30.56 0.0
22 Josefína PrůšováJosefína Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 30.16 0.0
23 Anna LauermannováAnna Lauermannová
Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy
05 29.18 0.0
24 Adéla MarešováAdéla Marešová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 27.15 0.0
25 Erika ŠtuksováErika Štuksová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 26.73 0.0
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
05 40.77
Celkem 26 závodníků