Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Středočeského kraje mladšího žactva

Vlašim (10. 6. 2018)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.12
2 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.65
3 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
4 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.69
5 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.72
6 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.32
7= Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.44
7= Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.44
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.15
2 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.22
3 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.38
4 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.15
5 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.40
6 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.49
7 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.61
8 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.15
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.25
2 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.51
3= Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.60
3= Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.60
5 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.61
6 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.04
7 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 09.23
8 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.40
2 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.48
3 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.61
4 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.18
5 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.28
6 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.35
Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:30) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.11
2 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.42
3 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.64
4 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.99
5 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.10
6 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.10
7 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.50
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.11
2 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.12
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 08.15
4 David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 08.22
5 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.25
6 Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.38
7 Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 08.40
8 Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 08.42
9 Matěj ČernýMatěj Černý 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 7 08.48
10 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 08.51
11 Karel VašákKarel Vašák 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 08.60
11 Adam HavelkaAdam Havelka 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.60
13 Michal PolákMichal Polák 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.61
13 Václav ApltauerVáclav Apltauer 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 08.61
15 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.64
16 Dominik JíchaDominik Jícha 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.65
17 Ondřej ČurdaOndřej Čurda 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 5 08.67
18 Ondřej VališOndřej Vališ 06 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 3 08.69
19 Jaroslav BrožJaroslav Brož 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 2 08.72
20 Jan HumlJan Huml 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 2 08.99
21 Filip DostalFilip Dostal 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.04
22 David VýbornýDavid Výborný 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 09.10
22 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 09.10
24 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.15
25 Vítek LoužeckýVítek Loužecký 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.18
26 Adam SomsedíkAdam Somsedík 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 09.23
27 Kryštof ŠindelářKryštof Šindelář 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 09.28
27 Tomáš VopařilTomáš Vopařil 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 3 09.28
29 František ChytilFrantišek Chytil 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 1 09.32
30 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 09.35
31 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 09.40
32 Miroslav PoprMiroslav Popr 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 09.44
32 Bedřich ČížekBedřich Čížek 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.44
34 Matyáš Leon DušekMatyáš Leon Dušek 05 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.49
35 Ondřej HošekOndřej Hošek 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 09.50
36 David SajfrtDavid Sajfrt 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 1 09.61
37 Kryštof KocúrekKryštof Kocúrek 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 8 10.15
Anton YushkovAnton Yushkov 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Jiří GyarfašJiří Gyarfaš 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří SynekJiří Synek 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 07.93
2 Maxim TyrpeklMaxim Tyrpekl 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 4 08.08
3 Jan MozgaJan Mozga 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.18
4 Patrik AvmedoskiPatrik Avmedoski 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 2 08.19
5= David KlusoňDavid Klusoň 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 6 08.42
5= Matěj RosenbergerMatěj Rosenberger 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.42
7= Petr HudečekPetr Hudeček 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.43
7= Ondřej ŠátekOndřej Šátek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 08.43
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.27
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.42
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.48
4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.51
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.59
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.68
7 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.77
8 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.64
2 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.70
3 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.74
4 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.75
5 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.80
6 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.81
7 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 08.84
8 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.85
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.75
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.92
3 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.01
4= Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.03
4= Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.03
6 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.10
7 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.20
8 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.84
2 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.99
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.04
4 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
5 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.14
6 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.15
7 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.22
8 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.28
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.11
1= Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.11
3 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.18
4 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.23
5 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.32
6 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.35
7 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.24
2 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.36
3 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.39
4 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.55
5 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.64
6= Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.94
6= Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.94
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.55
2 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.71
3 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.85
4 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.91
5 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 10.06
6 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.16
Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.82
1= Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.82
3 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.94
4 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.26
5 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.37
6 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.38
MS Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 09 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.22
2 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.24
3 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.56
4 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.75
5 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.91
6 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.31
7 Lucie FoltýnkováLucie Foltýnková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.80
Celkem 7 závodníků
Rozběh 10 (ne, 10.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.92
2 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.25
3 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 09.55
4 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.62
5 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.84
6 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.93
7 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.33
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.27
2 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 08.42
3 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.48
4 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.51
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.59
6 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 08.64
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 08.68
8 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.70
9 Hana HuškováHana Hušková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 3 08.74
10 Emma JežkováEmma Ježková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 08.75
10 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 08.75
12 Aneta TitlbachováAneta Titlbachová 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.77
13 Táňa OttlováTáňa Ottlová 06 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 08.80
14 Tereza StehnováTereza Stehnová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 08.81
15 Adéla FryčováAdéla Fryčová 05 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 8 08.84
15 Hana ApltauerováHana Apltauerová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 08.84
17 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.85
18 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 08.90
19 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 08.92
19 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 4 08.92
21 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.99
22 Linda KlabzubováLinda Klabzubová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 5 09.01
23 Adéla MarvánkováAdéla Marvánková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 09.03
23 Magdalena LednickáMagdalena Lednická 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 1 09.03
25 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 09.04
26 Tereza HavlínováTereza Havlínová 05 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 2 09.07
27 Kristýna KoděrováKristýna Koděrová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 09.10
28 Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.11
28 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 09.11
28 Barbora VomastkováBarbora Vomastková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.11
31 Magdaléna VaškováMagdaléna Vašková 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 09.14
32 Ema BlažkováEma Blažková 05 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 09.15
33 Magdaléna HamplováMagdaléna Hamplová 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 5 09.18
34 Magdaléna DufalováMagdaléna Dufalová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.20
35 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 09.22
35 Marie KozlováMarie Kozlová 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 09.22
35 Milena StránskáMilena Stránská 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 09.22
38 Pavla FiškováPavla Fišková 06 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2 09.23
39 Žaneta KučerováŽaneta Kučerová 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 09.24
39 Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 09.24
41 Josefína PrůšováJosefína Průšová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.25
42 Klára SátrováKlára Sátrová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 09.28
43 Klára NedvědováKlára Nedvědová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.32
44 Kristýna VaňkováKristýna Vaňková 07 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 09.35
45 Michaela ČapkováMichaela Čapková 05 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 09.36
46 Veronika RýdlováVeronika Rýdlová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 09.39
47 Lucie PastyříkováLucie Pastyříková 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.40
48 Dominika BauerováDominika Bauerová 06 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 3 09.55
48 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 4 09.55
48 Lucie LetováLucie Letová 06 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 09.55
51 Anna SmetanováAnna Smetanová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 7 09.56
52 Kateřina MenclováKateřina Menclová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 6 09.62
53 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 09.64
54 Rebeka NečasováRebeka Nečasová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 2 09.71
55 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 09.75
56 Kristýna PeterkováKristýna Peterková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.82
56 Aneta HodíkováAneta Hodíková 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.82
58 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 09.84
59 Veronika SedláčkováVeronika Sedláčková 05 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 09.85
60 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 09.91
60 Andrea BrejchováAndrea Brejchová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 09.91
62 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 7 09.93
63 Natálie MarešováNatálie Marešová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 09.94
63 Barbora KonečnáBarbora Konečná 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 09.94
63 Kateřina PavlišenováKateřina Pavlišenová 06 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 8 09.94
66 Kristýna ZelinkováKristýna Zelinková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 7 10.06
67 Zita DalešickáZita Dalešická 06 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 10.16
68 Tereza SátrováTereza Sátrová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 10.26
69 Barbora ČernáBarbora Černá 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 5 10.31
70 Karolína KuncováKarolína Kuncová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 10.33
71 Erika ŠtuksováErika Štuksová 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 10.37
72 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 10.38
73 Lucie FoltýnkováLucie Foltýnková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 6 10.80
Klára BrodskáKlára Brodská 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 10.6.2018 - 12:10) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 TJ NeratoviceTJ Neratovice 4 08.25
2 Klára CardováKlára Cardová 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 08.44
3 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 08.45
4 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 08.46
5 Barbora KáňováBarbora Káňová 06 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.54
6 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.55
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 08.60
8 Sára PeetersSára Peeters 05 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 08.77
Celkem 8 závodníků