Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (30. 6. 2018)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 1:57.73 11.00
2 315 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:59.47 9.00
3 110 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:59.86 8.00
4 25 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:00.16 7.00
5 23 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:00.40 6.00
6 225 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:02.33 5.00
7 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:06.51 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:04.31 4.00
2 308 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:05.06 3.00
3 8 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:07.41 1.00
4 319 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:17.27
5 47 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:18.59
6 58 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:23.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 66 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 1:57.73 11.00
2 315 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 1:59.47 9.00
3 110 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 1:59.86 8.00
4 25 Martin ŽežulkaMartin Žežulka 95 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 2:00.16 7.00
5 23 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 2:00.40 6.00
6 225 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:02.33 5.00
7 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 2:04.31 4.00
8 308 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:05.06 3.00
9 89 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 2:06.51 2.00
10 8 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 2:07.41 1.00
11 319 Martin HynaMartin Hyna 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 2:17.27
12 47 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:18.59
13 58 Jan HoráčekJan Horáček 99 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:23.28

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 30.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:22.85 11.00
2 227 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 2:26.07 9.00
3 324 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:26.67 8.00
4 287 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:28.06 7.00
5 1 Natálie NovákováNatálie Nováková 97 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 2:29.58 6.00
6 180 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:30.96 5.00
7 294 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:37.78 4.00
8 243 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 2:38.19 3.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 30.6.2018 - 11:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 283 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:41.20 2.00
2 292 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:41.74 1.00
3 179 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:42.73
4 313 Hana HyklováHana Hyklová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:48.10
5 33 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:50.76
6 36 Eliška KubanováEliška Kubanová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:06.76
7 54 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 3:21.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 2:22.85 11.00
2 227 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 2:26.07 9.00
3 324 Kristýna SedleckáKristýna Sedlecká 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 1 2:26.67 8.00
4 287 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 2:28.06 7.00
5 1 Natálie NovákováNatálie Nováková 97 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 2:29.58 6.00
6 180 Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 2:30.96 5.00
7 294 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:37.78 4.00
8 243 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 TJ SušiceTJ Sušice 4 2:38.19 3.00
9 283 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:41.20 2.00
10 292 Karolína SmutnáKarolína Smutná 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 2:41.74 1.00
11 179 Kateřina KrálováKateřina Králová 97 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:42.73
12 313 Hana HyklováHana Hyklová 01 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 2:48.10
13 33 Šárka ŘíhováŠárka Říhová 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 2:50.76
14 36 Eliška KubanováEliška Kubanová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 3:06.76
15 54 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 3:21.00