výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (30. 6. 2018)

Skok daleký - Muži

(so, 30.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 10 Martin VachataMartin Vachata
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 7.06 +1.9 m/s 7,06  +1.90.00.07,060.00.00.0 11.00
2 194 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
99 6.88 +1.8 m/s 6,88  +1.80.00.06,880.00.00.0 9.00
MS 196 Reinis KregersReinis Kregers
LitvaLitva
92 6.79 +1.0 m/s
4 186 Darko PešičDarko Pešič
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
92 6.41 +3.8 m/s 6,41  +3.80.00.06,410.00.00.0 8.00
4 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
81 6.23 +0.8 m/s 6,23  +0.86,210.06,230.00.00.0 7.00
5 5 Michal KulhánekMichal Kulhánek
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 6.23 +3.2 m/s 6,23  +3.25,940.06,230.00.00.0 6.00
6 3 Michal ČadaMichal Čada
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
85 6.20 +2.5 m/s 6,20  +2.50.00.06,200.00.00.0 5.00
7 112 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5.75 +3.9 m/s 5,75  +3.90.00.05,750.00.00.0 4.00
8 122 Lukáš ŠimonLukáš Šimon
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.66 -0.2 m/s 5,66  -0.20.00.05,660.00.00.0 3.00
9 36 František CaisFrantišek Cais
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
97 5.48 -0.5 m/s 5,48  -0.50.00.05,480.00.00.0 2.00
10 193 Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
02 5.47 +0.3 m/s 5,47  +0.30.00.05,470.00.00.0 1.00
11 142 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 3.73 +1.5 m/s 3,73  +1.50.00.03,730.00.00.0
24 Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s.
01 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 30.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 318 Veronika SládkováVeronika Sládková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.43 -0.7 m/s 5,43  -0.70.00.05,430.00.00.0 11.00
2 320 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
02 5.16 -1.0 m/s 5,16  -1.00.00.05,160.00.00.0 9.00
3 186 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 5.10 +1.6 m/s 5,10  +1.60.00.05,100.00.00.0 8.00
4 31 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 5.03 +0.2 m/s 5,03  +0.20.00.05,030.00.00.0 7.00
5 191 Tereza SupováTereza Supová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 4.95 +0.1 m/s 4,95  +0.10.00.04,950.00.00.0 6.00
6 57 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
01 4.93 +1.1 m/s 4,93  +1.10.00.04,930.00.00.0 5.00
7 14 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
03 4.61 +2.2 m/s 4,61  +2.20.00.04,610.00.00.0 4.00
8 59 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 4.58 +0.4 m/s 4,58  +0.40.00.04,580.00.00.0 3.00
9 5 Tereza ValtrováTereza Valtrová
PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B
00 4.57 +1.5 m/s 4,57  +1.50.00.04,570.00.00.0 2.00
10 34 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
95 4.55 +2.5 m/s 4,55  +2.50.00.04,550.00.00.0 1.00
11 150 Kristýna MaškováKristýna Mašková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.53 +2.6 m/s 4,53  +2.60.00.04,530.00.00.0
12 236 Ema PolívkováEma Polívková
TJ SušiceTJ Sušice
01 4.37 +1.3 m/s 4,37  +1.30.00.04,370.00.00.0
13 317 Marie LillováMarie Lillová
TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek
03 4.34 -1.4 m/s 4,34  -1.40.00.04,340.00.00.0
148 Nikola ŠtikováNikola Štiková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků