Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (30. 6. 2018)

skok o tyči - Muži

(so, 30.6.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.652.853.053.253.453.653.753.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.955.05 Body
1 33 Petr UrbanPetr Urban
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
89 3.95 11.00
2 120 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 3.85 9.00
3 44 Dominik GyselDominik Gysel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 3.85 8.00
4= 92 Tomáš CapouchTomáš Capouch
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
97 3.75 6.50
4= 148 Hwan Seung HanHwan Seung Han
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
94 3.75 6.50
6 37 Jindřich VítJindřich Vít
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
90 3.75 5.00
7 103 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 3.75 4.00
8 106 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 3.65 3.00
9 45 Urs GyselUrs Gysel
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
69 3.25 2.00
10 99 Jan KaislerJan Kaisler
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
98 3.05 1.00
222 Jakub RybaJakub Ryba
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
86 DNS
232 Jan HorákJan Horák
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
90 NM
Celkem 12 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 30.6.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.852.052.252.352.452.552.652.752.852.953.053.153.253.353.453.553.653.753.853.95 Body
1 177 Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 2.65 11.00
2 128 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2.55 9.00
3 139 Adéla MaříkováAdéla Maříková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 2.35 8.00
4 240 Veronika SimetováVeronika Simetová
TJ SušiceTJ Sušice
03 2.35 7.00
5 200 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 2.35 6.00
6 136 Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1.85 5.00
7 141 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.85 4.00
242 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 NM
Celkem 8 závodníků