výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Vlašim (30. 6. 2018)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 11:15) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.66
2 27 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.89
3 5 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12.12
4 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.14
5 314 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.34
6 328 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.36
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 11:15) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.61
2 188 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.63
3 5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.90
4 Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.08
5 187 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.17
6 61 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.33
7 318 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.24
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 11:15) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.93
2 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.98
3 228 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.41
4 316 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.66
5 94 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.77
6 313 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.79
317 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DQ
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 130 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.61
2 188 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.63
3 Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.66
4 27 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 11.89
5 5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 11.90
6 227 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.93
7 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.98
8 Jan KubánekJan Kubánek 92 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 12.08
9 5 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 12.12
10 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.14
11 187 Tomáš KaiserTomáš Kaiser 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 12.17
12 61 Pavel PoduškaPavel Poduška 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 12.33
13 314 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 12.34
14 328 David KocánekDavid Kocánek 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.36
15 228 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.41
16 316 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.66
17 94 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.77
18 318 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 13.24
19 313 Marek PavlicaMarek Pavlica 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.79
317 Michal UrbanMichal Urban 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 12:45) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= 123 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 11.45 10.00
1= Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 4 11.45 10.00
3 188 Jan JanovskýJan Janovský 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 11.57 8.00
4 227 Miroslav BluďovskýMiroslav Bluďovský 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 11.69 7.00
5= 27 Petr HnízdilPetr Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 11.72 5.50
5= 130 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.72 5.50
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2018 - 12:45) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 5 Ivan ZavřelIvan Zavřel 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 11.92 4.00
2 43 Jan KubáňJan Kubáň 91 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.04 3.00
3 131 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 12.11 2.00
4 5 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 12.12 1.00
5 228 Michal PokornýMichal Pokorný 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 12.13
6 316 Michal ŠmerglMichal Šmergl 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 12.43
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 30.6.2018 - 11:30) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.96
2 53 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 13.15
3 186 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.29
4 62 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 85 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 13.32
5 309 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 13.88
6 150 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 14.00
7 288 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.14
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 30.6.2018 - 11:30) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.81
2 306 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.07
3 27 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.28
4 229 Nela KorešováNela Korešová 00 TJ SušiceTJ Sušice 6 13.53
5 236 Ema PolívkováEma Polívková 01 TJ SušiceTJ Sušice 7 13.96
6 289 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.20
32 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 30.6.2018 - 11:30) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.91
2 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.04
3 30 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.32
4 320 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.50
5 12 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 13.61
6 34 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.62
7 37 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.98
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.81
2 28 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.91
3 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 4 12.96
4 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.04
5 306 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 5 13.07
6 53 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 13.15
7 27 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 13.28
8 186 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.29
9 62 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 85 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 13.32
9 30 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.32
11 320 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 13.50
12 229 Nela KorešováNela Korešová 00 TJ SušiceTJ Sušice 6 13.53
13 12 Veronika ValtrováVeronika Valtrová 03 PSK Olymp Praha, z.s. BPSK Olymp Praha, z.s. B 2 13.61
14 34 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 13.62
15 309 Šárka VokrojováŠárka Vokrojová 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 2 13.88
16 236 Ema PolívkováEma Polívková 01 TJ SušiceTJ Sušice 7 13.96
17 150 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 14.00
18 288 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 14.14
19 289 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1 14.20
20 37 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 14.98
32 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 30.6.2018 - 12:35) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 323 Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 3 12.57 11.00
2 144 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.61 9.00
3 28 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 12.89 8.00
4 147 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 12.89 7.00
5 53 Jitka BočkayováJitka Bočkayová 75 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 7 12.99 6.00
6 306 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 6 13.16 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 30.6.2018 - 12:35) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 13.12 4.00
2 186 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 13.15 3.00
3 229 Nela KorešováNela Korešová 00 TJ SušiceTJ Sušice 2 13.29 2.00
4 30 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 13.36 1.00
5 62 Jana ŠperňákováJana Šperňáková 85 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 13.38
320 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 7 DNS
Celkem 6 závodníků