Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Vlašim (29. 8. 2018)

100 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:30) Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 11.77 9.00
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 12.36 7.00
3 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 12.58 6.00
4 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 12.67 5.00
5 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 12.73 4.00
6 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 13.18 3.00
7 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 14.01 2.00
MS Jan MartinecJan Martinec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.47
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 29.8.2018 - 15:20) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.62
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.75
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.89
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.93
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 11.99
6 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.27
7 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 12.43
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 29.8.2018 - 15:20) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.24
2 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.38
3 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.39
4 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.68
5 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.27
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11.62
2 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 11.75
3 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 11.89
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.93
5 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 11.99
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 12.24
7 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.27
8 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 12.38
9 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 12.39
10 Josef KuníkJosef Kuník 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 12.43
11 Tomáš RusTomáš Rus 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 12.68
12 Radimír HolinaRadimír Holina 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 13.27
Matěj ŠabataMatěj Šabata 03 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 DQ

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:10) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 11.64 9.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 11.75 7.00
3 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 11.93 6.00
4 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 12.07 5.00
5 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 12.13 4.00
6 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 12.29 3.00
7 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 12.41 2.00
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 29.8.2018 - 15:10) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.95
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.13
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.15
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.44
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.54
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.55
7 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 13.82
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 29.8.2018 - 15:10) Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 13.51
2 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.91
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.93
4 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.94
5 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.07
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.95
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.13
3 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.15
4 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.44
5 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 8 13.51
6 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.54
7 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.55
8 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 13.82
9 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.91
10 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 13.93
11 Kateřina KopicováKateřina Kopicová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 13.94
12 Karolína KáňováKarolína Káňová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 15.07
Caroline GrygarováCaroline Grygarová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 DNS
Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 DNS

100 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:05) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.10 9.00
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.16 7.00
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2 13.36 6.00
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.38 5.00
5 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 13.49 4.00
6 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 8 13.61 3.00
7 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 13.64 2.00
8 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 13.97 1.00
Celkem 8 závodníků

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:00) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 13.04 9.00
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 13.20 7.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.36 6.00
4 Pavla PařízkováPavla Pařízková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 14.01 5.00
5 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 14.07 4.00
6 Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 14.08 3.00
7 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 14.54 2.00
8 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1 15.49 1.00
Celkem 8 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.66 9.00
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.36 7.00
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.73 6.00
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 56.07 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 17:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.68 5.00
2 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 56.11 3.00
3 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 59.34 2.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 48.66 9.00
2 David ŠvihálekDavid Švihálek 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 52.36 7.00
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.73 6.00
4 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.68 5.00
5 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 56.07 4.00
6 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3 56.11 3.00
7 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 59.34 2.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.02 9.00
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 52.75 7.00
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 53.19 5.00
4 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.66 3.00
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 53.42 4.00
2 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.93 2.00
3 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 53.94 1.00
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.98
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 54.75
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (st, 29.8.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 55.40
2 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 55.82
3 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 56.61
4 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 56.87
5 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 57.60
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (st, 29.8.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.04 6.00
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.21
3 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.29
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 55.61
5 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel LeharDaniel Lehar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 52.02 9.00
2 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 52.75 7.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.04 6.00
4 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 53.19 5.00
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 53.42 4.00
6 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 53.66 3.00
7 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 53.93 2.00
8 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 53.94 1.00
9 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 53.98
10 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 54.75
11 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 55.21
12 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.29
13 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 55.36
14 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 55.40
15 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 55.61
16 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 55.82
17 Antonín BurianAntonín Burian 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 56.61
18 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 56.87
19 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 57.40
20 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 57.60

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 58.45 9.00
2 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.87 7.00
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 62.04 6.00
4 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 62.88 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 62.12 5.00
2 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 62.48 4.00
3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 62.72 3.00
4 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 68.09 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anita ŽákováAnita Žáková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 58.45 9.00
2 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 60.87 7.00
3 Eliška ČechováEliška Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 62.04 6.00
4 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 62.12 5.00
5 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 62.48 4.00
6 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 62.72 3.00
7 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 62.88 2.00
8 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 68.09 1.00

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (st, 29.8.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.80 9.00
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 59.11 7.00
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 61.82 5.00
4 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 66.78 3.00
5 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 69.01 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (st, 29.8.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 61.03 6.00
2 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 66.73 4.00
3 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 67.20 2.00
Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 57.80 9.00
2 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 59.11 7.00
3 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 61.03 6.00
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5 61.82 5.00
5 Ela SudkováEla Sudková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 66.73 4.00
6 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 66.78 3.00
7 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 4 67.20 2.00
8 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 69.01 1.00
Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 DNS

800 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11 2:06.97 9.00
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12 2:14.63 7.00
3 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13 2:20.09 6.00
Celkem 3 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 1:59.78 9.00
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 2:03.27 7.00
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 2:03.40 6.00
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 2:06.53 5.00
5 Roman StehnoRoman Stehno 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:08.35 4.00
6 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:08.92 3.00
7 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 2:09.54 2.00
8 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 2:10.08 1.00
9 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 2:16.09
10 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10 2:16.51
Celkem 10 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 2:19.93 9.00
2 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:22.14 7.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 7 2:28.86 6.00
4 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10 2:30.04 5.00
5 Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11 2:35.45 4.00
6 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 8 2:37.20 3.00
7 Nicole ČadkováNicole Čadková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 2:38.61 2.00
Celkem 7 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1 2:28.83 9.00
2 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3 2:39.06 7.00
3 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 2:44.70 6.00
4 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 2:45.41 5.00
Celkem 4 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 11:48.14 9.00
2 Filip KavánekFilip Kavánek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 12:07.60 7.00
Celkem 2 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 11:06.61 9.00
2 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 11:15.85 7.00
3 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 11:53.41 6.00
4 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1 12:10.52 5.00
5 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 12:27.11 4.00
MS Karolína ŘíhováKarolína Říhová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 7 12:52.61
Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 DNS
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 8 17:25.04 9.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 17:26.65 7.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek (0.84) - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 15.77 9.00
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 17.65 7.00
Kristýna KlimentováKristýna Klimentová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF
Celkem 4 závodníků

100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.27 9.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 15.93 7.00
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5 17.21 6.00
4 Barbora ČernáBarbora Černá 01 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 6 17.87 5.00
Dita RychláDita Rychlá 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2 DNS
Celkem 5 závodníků

110 m překážek (0.91) - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:45) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 15.84 9.00
2 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 17.41 7.00
3 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 17.50 6.00
4 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 19.51 5.00
Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 18:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Řehák, Holub, Jíra, Hampl Řehák, Holub, Jíra, Hampl TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5 41.63
2 Bezucha, Puczek, Vítek, Šanc Bezucha, Puczek, Vítek, Šanc TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6 45.17 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 18:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sobotka, Kašpar, Kučera, Lehar Sobotka, Kašpar, Kučera, Lehar A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 45.03 9.00
2 Šašek, Melč, Hadrbolec, Pánek Šašek, Melč, Hadrbolec, Pánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 46.31 7.00
3 Konvalina, Krakuvčík, Podnecký, Šmahel Konvalina, Krakuvčík, Podnecký, Šmahel TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2 47.41 6.00
4 Pecha, Krejča, Perner, Stehno Pecha, Krejča, Perner, Stehno AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 48.40 5.00
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 18:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Smítková, Bartůšková, Doubková, Králová Smítková, Bartůšková, Doubková, Králová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 51.33 9.00
2 Stýblová, Stýblová, Žáková, Fořtová Stýblová, Stýblová, Žáková, Fořtová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4 54.51 7.00
Kordová, Langhansová, Voříšková, Placatková Kordová, Langhansová, Voříšková, Placatková TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2 DNS
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.87 9.00
2 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.81 7.00
3 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.65 6.00
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.60 5.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.84 9.00
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.81 7.00
3 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.70 6.00
4 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.70 5.00
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.65 4.00
6 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50 3.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.68 9.00
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.56 7.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.56 6.00
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.53 5.00
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.53 4.00
6 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1.40 3.00
7 Klára StýblováKlára Stýblová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.35 2.00
8 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.30 1.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.56 9.00
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.40 7.00
3 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.30 6.00
Anna KozlováAnna Kozlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 2.70 9.00
2 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.40 7.00
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2.40 6.00
Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 NM
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2.70 8.00
1= Jakub PodanýJakub Podaný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2.70 8.00
David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 NM
Celkem 3 závodníků

skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 3.10 9.00
2 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 2.50 7.00
3 Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2.30 6.00
4 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.90 5.00
MS Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 3.00
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 2.80 9.00
2 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 2.10 7.00
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 DNS
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.34 +1.9 m/s 6.34  +1.90.00.06.340.00.00.0 9.00
2 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.28 +0.3 m/s 6.28  +0.30.00.06.280.00.00.0 7.00
3 Matěj KrsekMatěj Krsek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 6.15 +1.3 m/s 6.15  +1.30.00.06.150.00.00.0 6.00
4 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.97 +2.4 m/s 5.76 +0.3 m/s 5.97  +2.45.76  +0.30.05.970.00.00.0 5.00
5 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 5.85 +1.3 m/s 5.85  +1.30.00.05.850.00.00.0 4.00
MS Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.74 +0.4 m/s
7 Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 5.73 +3.6 m/s 5.68 +0.8 m/s 5.73  +3.65.68  +0.80.05.730.00.00.0 3.00
8 David KuruczDavid Kurucz
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 5.39 +1.4 m/s 5.39  +1.40.00.05.390.00.00.0 2.00
9 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.28 +1.2 m/s 5.28  +1.20.00.05.280.00.00.0 1.00
10 Tomáš MusilTomáš Musil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.91 +0.3 m/s 4.91  +0.30.00.04.910.00.00.0
11 Jiří SolomJiří Solom
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.14 +1.2 m/s 4.14  +1.20.00.04.140.00.00.0
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.05 +2.9 m/s 6.04 +1.2 m/s 6.05  +2.96.04  +1.20.06.050.00.00.0 9.00
2 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6.04 +3.0 m/s 4.84 +1.3 m/s 6.04  +3.04.84  +1.30.06.040.00.00.0 7.00
3 Antonín KrejčaAntonín Krejča
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 5.78 +2.1 m/s 5.54 +1.0 m/s 5.78  +2.15.54  +1.00.05.780.00.00.0 6.00
4 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.72 +0.7 m/s 5.72  +0.70.00.05.720.00.00.0 5.00
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.48 +1.0 m/s 5.48  +1.00.00.05.480.00.00.0 4.00
6 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.41 +1.4 m/s 5.41  +1.40.00.05.410.00.00.0 3.00
7 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 5.30 +0.7 m/s 5.30  +0.70.00.05.300.00.00.0 2.00
8 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.27 +0.7 m/s 5.27  +0.70.00.05.270.00.00.0 1.00
9 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.26 +1.1 m/s 5.26  +1.10.00.05.260.00.00.0
10 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.14 +1.5 m/s 5.14  +1.50.00.05.140.00.00.0
11 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.91 +1.8 m/s 4.91  +1.80.00.04.910.00.00.0
12 Radimír HolinaRadimír Holina
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 4.68 +2.0 m/s 4.68  +2.00.00.04.680.00.00.0
13 Tomáš RusTomáš Rus
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.54 +3.2 m/s 4.54  +3.20.00.04.540.00.00.0
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 5.01 +2.1 m/s 4.91 +1.1 m/s 5.01  +2.14.91  +1.10.05.010.00.00.0 9.00
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.97 +1.9 m/s 4.97  +1.90.00.04.970.00.00.0 7.00
3 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 4.96 +1.6 m/s 4.96  +1.60.00.04.960.00.00.0 6.00
4 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 4.93 +0.5 m/s 4.93  +0.50.00.04.930.00.00.0 5.00
5 Adéla JiránkováAdéla Jiránková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.87 +0.0 m/s 4.87  +0.00.00.04.870.00.00.0 4.00
6 Anežka VoříškováAnežka Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.86 +1.0 m/s 4.86  +1.00.00.04.860.00.00.0 3.00
7 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 4.70 +1.2 m/s 4.70  +1.20.00.04.700.00.00.0 2.00
8 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4.69 +1.8 m/s 4.69  +1.80.00.04.690.00.00.0 1.00
9 Monika DoubkováMonika Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.68 +0.6 m/s 4.68  +0.60.00.04.680.00.00.0
10 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 4.49 +1.5 m/s 4.49  +1.50.00.04.490.00.00.0
11 Karolína KáňováKarolína Káňová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 4.28 +1.4 m/s 4.28  +1.40.00.04.280.00.00.0
Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Markéta PavlisováMarkéta Pavlisová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 5.47 +1.7 m/s 5.47  +1.70.00.05.470.00.00.0 9.00
2 Tereza ŠkopkováTereza Škopková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.00 +2.4 m/s 4.75 +2.0 m/s 5.00  +2.44.75  +2.00.05.000.00.00.0 7.00
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 4.79 +1.3 m/s 4.79  +1.30.00.04.790.00.00.0 6.00
4 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 4.73 +2.1 m/s 4.55 +1.4 m/s 4.73  +2.14.55  +1.40.04.730.00.00.0 5.00
5 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 4.41 +1.6 m/s 4.41  +1.60.00.04.410.00.00.0 4.00
6 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 4.23 +0.7 m/s 4.23  +0.70.00.04.230.00.00.0 3.00
7 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.70 +2.6 m/s 3.55 +0.0 m/s 3.70  +2.63.55  +0.00.03.700.00.00.0 2.00
8 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 3.50 +0.9 m/s 3.50  +0.90.00.03.500.00.00.0 1.00
9 Veronika PlačkováVeronika Plačková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.55 +0.0 m/s 2.55  +0.00.00.02.550.00.00.0
Celkem 9 závodníků

vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 12.74 0.0 9.00
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12.16 0.0 7.00
3 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 11.47 0.0 6.00
4 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10.29 0.0 5.00
5 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 09.72 0.0 4.00
6 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 09.29 0.0 3.00
7 Eliška NovotnáEliška Novotná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 09.05 0.0 2.00
8 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 08.75 0.0 1.00
9 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 08.71 0.0
10 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 08.30 0.0
11 Barbora VeseláBarbora Veselá
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 08.04 0.0
12 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 07.79 0.0
13 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 07.61 0.0
Celkem 13 závodníků

vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:05) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 10.20 0.0 9.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 08.53 0.0 7.00
3 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 08.40 0.0 6.00
4 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 08.20 0.0 5.00
5 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 08.15 0.0 4.00
6 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 08.02 0.0 3.00
7 Barbora VeseláBarbora Veselá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 07.68 0.0 2.00
8 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 07.52 0.0 1.00
9 Kristýna KorelováKristýna Korelová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 07.08 0.0
10 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 07.03 0.0
11 Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 06.58 0.0
Celkem 11 závodníků

vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 13.21 0.0 9.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 13.12 0.0 7.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 12.62 0.0 6.00
4 Oto MosesOto Moses
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 11.78 0.0 5.00
5 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.04 0.0 4.00
6 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11.00 0.0 3.00
7 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 10.86 0.0 2.00
8 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 09.91 0.0 1.00
9 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 09.04 0.0
10 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 08.06 0.0
Celkem 10 závodníků

vrh koulí 6kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 11.78 0.0 9.00
2 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 11.12 0.0 7.00
3 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.83 0.0 6.00
4 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 10.75 0.0 5.00
5 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 10.03 0.0 4.00
6 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.11 0.0 3.00
7 Jakub KapalínJakub Kapalín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 07.46 0.0 2.00
MS Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 14.01
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS 0.0
Matěj KrsekMatěj Krsek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 DNS 0.0
Celkem 10 závodníků

hod diskem 1kg - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 26.60 0.0 9.00
2 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 24.05 0.0 7.00
3 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 23.73 0.0 6.00
4 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 23.28 0.0 5.00
5 Michaela DuškováMichaela Dušková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 22.91 0.0 4.00
Celkem 5 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 36.71 0.0 9.00
2 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.89 0.0 7.00
3 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.50 0.0 6.00
4 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 27.14 0.0 5.00
5 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 26.76 0.0 4.00
6 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 25.51 0.0 3.00
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 23.53 0.0 2.00
8 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23.26 0.0 1.00
9 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 21.64 0.0
10 Barbora ČernáBarbora Černá
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
01 20.47 0.0
11 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 19.48 0.0
Celkem 11 závodníků

hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oto MosesOto Moses
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 40.99 0.0 9.00
2 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 39.42 0.0 7.00
3 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 36.34 0.0 6.00
4 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 36.20 0.0 5.00
5 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 33.12 0.0 4.00
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 32.82 0.0 3.00
7 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 31.43 0.0 2.00
8 Jiří VejbornýJiří Vejborný
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 26.35 0.0 1.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1,75kg - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 39.73 0.0 9.00
2 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 36.01 0.0 7.00
3 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 33.91 0.0 6.00
4 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 32.39 0.0 5.00
5 Jan LepeškaJan Lepeška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 30.54 0.0 4.00
6 Jakub KapalínJakub Kapalín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 17.50 0.0 3.00
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS 0.0
David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNS 0.0
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 43.46 0.0 9.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.14 0.0 7.00
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 28.90 0.0 6.00
4 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.99 0.0 5.00
5 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.04 0.0 4.00
6 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 26.51 0.0 3.00
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 17.31 0.0 2.00
MS Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 38.74
Celkem 8 závodníků

hod oštěpem 600g - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 38.96 0.0 9.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 37.92 0.0 7.00
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 35.72 0.0 6.00
4 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
99 34.43 0.0 5.00
5 Eliška ČechováEliška Čechová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 33.77 0.0 4.00
6 Karolína KašparováKarolína Kašparová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 33.53 0.0 3.00
7 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 32.13 0.0 2.00
8 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 30.88 0.0 1.00
9 Karolína BarešováKarolína Barešová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
99 30.26 0.0
10 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 24.67 0.0
Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 56.40 0.0 9.00
2 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 46.81 0.0 7.00
3 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 43.80 0.0 6.00
4 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 43.14 0.0 5.00
5 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 41.68 0.0 4.00
6 David ZuskaDavid Zuska
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 35.33 0.0 3.00
7 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 34.55 0.0 2.00
8 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 30.63 0.0 1.00
9 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 29.86 0.0
10 Oto MosesOto Moses
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 28.79 0.0
Celkem 10 závodníků

hod oštěpem 800g - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zdeněk LandaZdeněk Landa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 40.80 0.0 9.00
2 Tomáš VolenecTomáš Volenec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 38.15 0.0 7.00
3 Matouš PastrňákMatouš Pastrňák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 37.61 0.0 6.00
4 Adam VidunaAdam Viduna
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 35.73 0.0 5.00
5 Jakub KapalínJakub Kapalín
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 33.42 0.0 4.00
6 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 27.91 0.0 3.00
7 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 27.41 0.0 2.00
MS Adam LiteraAdam Litera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 51.06
MS Karel DvořákKarel Dvořák
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 43.60
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 DNS 0.0
Kryštof HartmanKryštof Hartman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků