Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Vlašim (29. 8. 2018)
100 m - Junioři (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.77 9.00
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.36 7.00
3 David KuruczDavid Kurucz 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.58 6.00
100 m - Dorostenci (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.64 9.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.75 7.00
3 Lukáš KvíčalaLukáš Kvíčala 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.93 6.00
100 m - Juniorky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.10 9.00
2 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.16 7.00
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 13.36 6.00
100 m - Dorostenky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.04 9.00
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.20 7.00
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 13.36 6.00
800 m - Junioři (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zbyněk MalecZbyněk Malec 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:06.97 9.00
2 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:14.63 7.00
3 Tomáš VrzákTomáš Vrzák 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:20.09 6.00
800 m - Dorostenci (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:59.78 9.00
2 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:03.27 7.00
3 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:03.40 6.00
800 m - Juniorky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:19.93 9.00
2 Bára PlacatkováBára Placatková 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:22.14 7.00
3 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:28.86 6.00
800 m - Dorostenky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:28.83 9.00
2 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2:39.06 7.00
3 Martina OudováMartina Oudová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:44.70 6.00
3000 m - Dorostenci (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11:48.14 9.00
2 Filip KavánekFilip Kavánek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12:07.60 7.00
3000 m - Juniorky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:06.61 9.00
2 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:15.85 7.00
3 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:53.41 6.00
3000 m - Dorostenky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Veronika PlačkováVeronika Plačková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17:25.04 9.00
2 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17:26.65 7.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.77 9.00
2 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.65 7.00
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.27 9.00
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.93 7.00
3 Vendula HněvkovskáVendula Hněvkovská 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 17.21 6.00
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 15.84 9.00
2 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17.41 7.00
3 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 17.50 6.00
4 x 100 m - Junioři (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Bezucha, Puczek, Vítek, Šanc Bezucha, Puczek, Vítek, Šanc TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.17 9.00
4 x 100 m - Dorostenci (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Sobotka, Kašpar, Kučera, Lehar Sobotka, Kašpar, Kučera, Lehar A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.03 9.00
2 Šašek, Melč, Hadrbolec, Pánek Šašek, Melč, Hadrbolec, Pánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.31 7.00
3 Konvalina, Krakuvčík, Podnecký, Šmahel Konvalina, Krakuvčík, Podnecký, Šmahel TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.41 6.00
4 x 100 m - Juniorky (středa, 29.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Smítková, Bartůšková, Doubková, Králová Smítková, Bartůšková, Doubková, Králová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 51.33 9.00
2 Stýblová, Stýblová, Žáková, Fořtová Stýblová, Stýblová, Žáková, Fořtová TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 54.51 7.00