Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Vlašim (29. 8. 2018)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.87 9.00
2 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 1.81 7.00
3 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.65 6.00
4 Vojtěch NovákVojtěch Novák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 1.60 5.00
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 16:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam SudekAdam Sudek
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.84 9.00
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.81 7.00
3 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.70 6.00
4 Tomáš PešekTomáš Pešek
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.70 5.00
5 Tomáš TláskalTomáš Tláskal
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 1.65 4.00
6 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50 3.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie NedvědováLucie Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.68 9.00
2 Caroline GrygarováCaroline Grygarová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.56 7.00
3 Alice PřibylováAlice Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 1.56 6.00
4 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
01 1.53 5.00
5 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
00 1.53 4.00
6 Veronika BlatskáVeronika Blatská
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 1.40 3.00
7 Klára StýblováKlára Stýblová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.35 2.00
8 Kristýna KlimentováKristýna Klimentová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 1.30 1.00
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 29.8.2018 - 15:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ela SudkováEla Sudková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
02 1.56 9.00
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.40 7.00
3 Kateřina PodanáKateřina Podaná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.30 6.00
Anna KozlováAnna Kozlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNS
Celkem 4 závodníků