Vlašimské memoriály a víceboje
Vlašim (1. 9. 2018)60 m - Muži
(so, 1.9.2018 - 15:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 07.26 | 792.00 | |||||||||||||
2 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 07.28 | 785.00 | |||||||||||||
3 | Jan JirotkaJan Jirotka | 88 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 07.51 | 710.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 16:10) official | Vítr: -1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 07.95 | 574.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof NedělaKryštof Neděla | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 08.18 | 509.00 | |||||||||||||
3 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 08.39 | 452.00 | |||||||||||||
4 | Jiří AdamecJiří Adamec | 03 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 08.41 | 447.00 | |||||||||||||
5 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 08.42 | 444.00 | |||||||||||||
6 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 08.96 | 313.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 16:10) official | Vítr: -1.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 07.94 | 577.00 | |||||||||||||
2 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 07.99 | 563.00 | |||||||||||||
3 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 08.56 | 408.00 | |||||||||||||
4 | Matyáš MarekMatyáš Marek | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 08.81 | 347.00 | |||||||||||||
5 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 09.30 | 241.00 | |||||||||||||
6 | Štěpán SkálaŠtěpán Skála | 04 | Atletika Benešov | 3 | 09.40 | 222.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 07.94 | 577.00 | |||
2 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 07.95 | 574.00 | |||
3 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 07.99 | 563.00 | |||
4 | Kryštof NedělaKryštof Neděla | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 08.18 | 509.00 | |||
5 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 08.39 | 452.00 | |||
6 | Jiří AdamecJiří Adamec | 03 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 08.41 | 447.00 | |||
7 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 08.42 | 444.00 | |||
8 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 2 | 08.56 | 408.00 | |||
9 | Matyáš MarekMatyáš Marek | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 08.81 | 347.00 | |||
10 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 08.96 | 313.00 | |||
11 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 09.30 | 241.00 | |||
12 | Štěpán SkálaŠtěpán Skála | 04 | Atletika Benešov | 3 | 09.40 | 222.00 |
60 m - Ml. žáci
(so, 1.9.2018 - 15:50) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KárníkŠtěpán Kárník | 06 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.23 | 255.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof PazderaKryštof Pazdera | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 09.80 | 151.00 | |||||||||||||
3 | Alex André WolfAlex André Wolf | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 10.47 | 61.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m - Ženy
(so, 1.9.2018 - 15:10) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 08.06 | 830.00 | |||||||||||||
2 | Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková | 90 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 08.24 | 776.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 08.45 | 715.00 | |||||||||||||
4 | Iveta ŠpererováIveta Špererová | 93 | Atletika Klatovy | 7 | 09.23 | 509.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Žákyně
(so, 1.9.2018 - 16:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina VrbováKateřina Vrbová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 1 | DNS | |||||||||||||||
1 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
2 | Ema JedličkováEma Jedličková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 09.61 | 419.00 | |||||||||||||
3 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 09.66 | 408.00 | |||||||||||||
4 | Ilona KřupkováIlona Křupková | 04 | Atletika Benešov | 2 | 09.79 | 380.00 | |||||||||||||
5 | Patricia GrandováPatricia Grandová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 09.81 | 376.00 | |||||||||||||
6 | Eliška BurdováEliška Burdová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.82 | 374.00 | |||||||||||||
7 | Kristýna RubešováKristýna Rubešová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 09.84 | 369.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 15:40) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 09.22 | 511.00 | |||||||||||||
2 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 09.49 | 447.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 09.55 | 433.00 | |||||||||||||
4 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.60 | 422.00 | |||||||||||||
5 | Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová | 05 | Atletika Benešov | 3 | 10.02 | 332.00 | |||||||||||||
6 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 10.39 | 261.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 15:40) official | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MaškováBarbora Mašková | 05 | Atletika Benešov | 6 | 09.00 | 566.00 | |||||||||||||
2 | Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 09.05 | 553.00 | |||||||||||||
3 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 4 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
4 | Eliška VrbováEliška Vrbová | 05 | Atletika Benešov | 2 | 09.31 | 489.00 | |||||||||||||
5 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.48 | 449.00 | |||||||||||||
6 | Tereza MikulíkováTereza Mikulíková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 09.83 | 371.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 15:40) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 08.94 | 582.00 | |||||||||||||
2 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.17 | 523.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 09.24 | 506.00 | |||||||||||||
4 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 09.29 | 494.00 | |||||||||||||
5 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 09.41 | 465.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 08.94 | 582.00 | |||
2 | Barbora MaškováBarbora Mašková | 05 | Atletika Benešov | 6 | 09.00 | 566.00 | |||
3 | Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 09.05 | 553.00 | |||
4 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 4 | 09.17 | 523.00 | |||
4 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.17 | 523.00 | |||
6 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 09.22 | 511.00 | |||
7 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 09.24 | 506.00 | |||
8 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 09.29 | 494.00 | |||
9 | Eliška VrbováEliška Vrbová | 05 | Atletika Benešov | 2 | 09.31 | 489.00 | |||
10 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 09.41 | 465.00 | |||
11 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.48 | 449.00 | |||
12 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 09.49 | 447.00 | |||
13 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 09.55 | 433.00 | |||
14 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 09.60 | 422.00 | |||
15 | Tereza MikulíkováTereza Mikulíková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 09.83 | 371.00 | |||
16 | Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová | 05 | Atletika Benešov | 3 | 10.02 | 332.00 | |||
17 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 10.39 | 261.00 | |||
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 2 | DNS |
60 m - Atletická přípravka-hoši
(so, 1.9.2018 - 15:50) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 7 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ivan BrožíkIvan Brožík | 08 | Atletika Benešov | 5 | 09.74 | ||||||||||||||
2 | Robert MelíšekRobert Melíšek | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 10.49 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 10 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 12.06 | ||||||||||||||
4 | David SoukupDavid Soukup | 10 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 3 | 12.73 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Atletická přípravka-dívky
(so, 1.9.2018 - 15:20) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 6 | 09.19 | ||||||||||||||
2 | Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková | 08 | Atletika Benešov | 7 | 09.80 | ||||||||||||||
3 | Anežka HorálkováAnežka Horálková | 08 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 10.72 | ||||||||||||||
4 | Klára RůžkováKlára Růžková | 10 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 12.51 | ||||||||||||||
5 | Mija KárníkováMija Kárníková | 11 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 13.07 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m - Muži
(so, 1.9.2018 - 16:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 4 | 11.52 | 748.00 | |||||||||||||
2 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 11.73 | 705.00 | |||||||||||||
3 | Jan JirotkaJan Jirotka | 88 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 11.82 | 687.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Ženy
(so, 1.9.2018 - 16:40) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 12.95 | 778.00 | |||||||||||||
2 | Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková | 90 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 5 | 12.99 | 771.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 13.55 | 676.00 | |||||||||||||
4 | Iveta ŠpererováIveta Špererová | 93 | Atletika Klatovy | 3 | 14.99 | 458.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m - Muži (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 16:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 23.04 | 782.00 | |||||||||||||
2 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 2 | 24.18 | 677.00 | |||||||||||||
3 | Jan GročekJan Groček | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.19 | 676.00 | |||||||||||||
4 | Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 24.62 | 638.00 | |||||||||||||
5 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 25.84 | 537.00 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 17:30) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 23.72 | 718.00 | |||||||||||||
2 | Jan JirotkaJan Jirotka | 88 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.73 | 717.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 16:20) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 25.75 | 544.00 | |||||||||||||
2 | Oto MosesOto Moses | 01 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 28.26 | 359.00 | |||||||||||||
3 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 36.28 | 15.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 23.04 | 782.00 | |||
2 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 2 | 23.72 | 718.00 | |||
3 | Jan JirotkaJan Jirotka | 88 | AK ŠKODA Plzeň | 3 | 23.73 | 717.00 | |||
4 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 2 | 24.18 | 677.00 | |||
5 | Jan GročekJan Groček | 00 | ASK Slavia Praha | 5 | 24.19 | 676.00 | |||
6 | Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 24.62 | 638.00 | |||
7 | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 25.75 | 544.00 | |||
8 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3 | 25.84 | 537.00 | |||
9 | Oto MosesOto Moses | 01 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 28.26 | 359.00 | |||
10 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 5 | 36.28 | 15.00 | |||
Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 5 | DNS | |||||
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 6 | DNS |
200 m - Ženy
(so, 1.9.2018 - 17:40) official | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Iveta ŠpererováIveta Špererová | 93 | Atletika Klatovy | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková | 90 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2 | 26.06 | 792.00 | |||||||||||||
2 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 26.56 | 749.00 | |||||||||||||
3 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 28.37 | 602.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Atletická přípravka-dívky
(so, 1.9.2018 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 3 | 48.69 | ||||||||||||||
2 | Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková | 08 | Atletika Benešov | 2 | 54.87 | ||||||||||||||
3 | Anežka HorálkováAnežka Horálková | 08 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 67.09 | ||||||||||||||
4 | Klára RůžkováKlára Růžková | 10 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 79.43 | ||||||||||||||
5 | Mija KárníkováMija Kárníková | 11 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 86.38 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m - Atletická přípravka-hoši
(so, 1.9.2018 - 17:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | 2 | DNS | |||||||||||||||
1 | Ivan BrožíkIvan Brožík | 08 | Atletika Benešov | 3 | 78.03 | ||||||||||||||
2 | Robert MelíšekRobert Melíšek | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 4 | 86.16 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 10 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 5 | 102.41 | ||||||||||||||
4 | David SoukupDavid Soukup | 10 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 6 | 110.92 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(so, 1.9.2018 - 18:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KárníkŠtěpán Kárník | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 3:05.73 | 179.00 | |||||||||||||
2 | Kryštof PazderaKryštof Pazdera | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 3:06.12 | 177.00 | |||||||||||||
3 | Alex André WolfAlex André Wolf | 06 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 3:07.17 | 170.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
800 m - Žákyně
(so, 1.9.2018 - 18:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina VrbováKateřina Vrbová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 14 | DNS | |||||||||||||||
Eliška BurdováEliška Burdová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 1 | DNF | |||||||||||||||
1 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 2:59.93 | 366.00 | |||||||||||||
2 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 9 | 3:00.54 | 360.00 | |||||||||||||
3 | Ilona KřupkováIlona Křupková | 04 | Atletika Benešov | 11 | 3:09.54 | 282.00 | |||||||||||||
4 | Ema JedličkováEma Jedličková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 10 | 3:15.12 | 237.00 | |||||||||||||
5 | Patricia GrandováPatricia Grandová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 3:28.20 | 148.00 | |||||||||||||
6 | Kristýna RubešováKristýna Rubešová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 13 | 3:32.79 | 121.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 9 | DNS | |||||||||||||||
1 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 3:07.76 | 296.00 | |||||||||||||
2 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 3:09.49 | 282.00 | |||||||||||||
3 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 3:10.95 | 270.00 | |||||||||||||
4 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 3:13.72 | 248.00 | |||||||||||||
5 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 3:14.23 | 244.00 | |||||||||||||
6 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 3:15.02 | 238.00 | |||||||||||||
7 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 3:15.03 | 238.00 | |||||||||||||
8 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 3:15.81 | 232.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 17:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbora MaškováBarbora Mašková | 05 | Atletika Benešov | 11 | DNS | |||||||||||||||
1 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 10 | 2:45.85 | 508.00 | |||||||||||||
2 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15 | 3:04.42 | 325.00 | |||||||||||||
3 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13 | 3:09.63 | 281.00 | |||||||||||||
4 | Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 16 | 3:09.80 | 279.00 | |||||||||||||
5 | Tereza MikulíkováTereza Mikulíková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12 | 3:10.98 | 270.00 | |||||||||||||
6 | Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová | 05 | Atletika Benešov | 14 | 3:26.80 | 157.00 | |||||||||||||
7 | Eliška VrbováEliška Vrbová | 05 | Atletika Benešov | 18 | 3:31.42 | 129.00 | |||||||||||||
8 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 17 | 3:42.25 | 74.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 10 | 2:45.85 | 508.00 | |||
2 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 15 | 3:04.42 | 325.00 | |||
3 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 3:07.76 | 296.00 | |||
4 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 3:09.49 | 282.00 | |||
5 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 13 | 3:09.63 | 281.00 | |||
6 | Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 16 | 3:09.80 | 279.00 | |||
7 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 3:10.95 | 270.00 | |||
8 | Tereza MikulíkováTereza Mikulíková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12 | 3:10.98 | 270.00 | |||
9 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 3:13.72 | 248.00 | |||
10 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 8 | 3:14.23 | 244.00 | |||
11 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 3 | 3:15.02 | 238.00 | |||
12 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 3:15.03 | 238.00 | |||
13 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 3:15.81 | 232.00 | |||
14 | Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová | 05 | Atletika Benešov | 14 | 3:26.80 | 157.00 | |||
15 | Eliška VrbováEliška Vrbová | 05 | Atletika Benešov | 18 | 3:31.42 | 129.00 | |||
16 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 17 | 3:42.25 | 74.00 | |||
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 9 | DNS | |||||
Barbora MaškováBarbora Mašková | 05 | Atletika Benešov | 11 | DNS |
1000 m - Žáci
(so, 1.9.2018 - 18:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 3:06.13 | 605.00 | |||||||||||||
2 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 3:06.21 | 605.00 | |||||||||||||
3 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 11 | 3:15.75 | 518.00 | |||||||||||||
4 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 3:24.95 | 441.00 | |||||||||||||
5 | Kryštof NedělaKryštof Neděla | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 6 | 3:30.10 | 400.00 | |||||||||||||
6 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 3:31.67 | 388.00 | |||||||||||||
7 | Matyáš MarekMatyáš Marek | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 3:35.81 | 357.00 | |||||||||||||
8 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 10 | 3:38.63 | 336.00 | |||||||||||||
9 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 7 | 3:38.86 | 334.00 | |||||||||||||
10 | Jiří AdamecJiří Adamec | 03 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 3:48.45 | 269.00 | |||||||||||||
11 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 12 | 3:48.63 | 268.00 | |||||||||||||
12 | Štěpán SkálaŠtěpán Skála | 04 | Atletika Benešov | 9 | 3:50.30 | 257.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 1.9.2018 - 18:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | 7 | 4:42.11 | 667.00 | |||||||||||||
2 | Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha z.s. | 8 | 4:48.07 | 630.00 | |||||||||||||
3 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 4 | 4:53.15 | 600.00 | |||||||||||||
4 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 1 | 5:16.03 | 471.00 | |||||||||||||
5 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5 | 5:16.47 | 469.00 | |||||||||||||
6 | Oto MosesOto Moses | 01 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 5:31.53 | 392.00 | |||||||||||||
7 | Jan GročekJan Groček | 00 | ASK Slavia Praha | 2 | 5:50.11 | 306.00 | |||||||||||||
8 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 9 | 8:55.13 | 0.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
3000 m - Muži
(so, 1.9.2018 - 16:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2 | DNF | |||||||||||||||
1 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 09:43.30 | ||||||||||||||
2 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 1 | 09:49.32 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [106,7 cm] - Žáci (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:30) official | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 09.12 | 720.00 | |||||||||||||
2 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 10.02 | 537.00 | |||||||||||||
3 | Jiří AdamecJiří Adamec | 03 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 10.57 | 438.00 | |||||||||||||
4 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 11.85 | 246.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kryštof NedělaKryštof Neděla | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 10.01 | 539.00 | |||||||||||||
2 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 10.17 | 509.00 | |||||||||||||
3 | Matyáš MarekMatyáš Marek | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 10.76 | 407.00 | |||||||||||||
4 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 11.91 | 238.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 14:30) official | Vítr: -0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 09.55 | 629.00 | |||||||||||||
2 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 11.09 | 354.00 | |||||||||||||
3 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 11.28 | 325.00 | |||||||||||||
4 | Štěpán SkálaŠtěpán Skála | 04 | Atletika Benešov | 5 | 12.74 | 144.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 09.12 | 720.00 | |||
2 | Jan TürkJan Türk | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 09.55 | 629.00 | |||
3 | Kryštof NedělaKryštof Neděla | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 10.01 | 539.00 | |||
4 | Samuel GrulichSamuel Grulich | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 10.02 | 537.00 | |||
5 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 3 | 10.17 | 509.00 | |||
6 | Jiří AdamecJiří Adamec | 03 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 10.57 | 438.00 | |||
7 | Matyáš MarekMatyáš Marek | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 10.76 | 407.00 | |||
8 | Martin VostatekMartin Vostatek | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 11.09 | 354.00 | |||
9 | Jakub ValoJakub Valo | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 11.28 | 325.00 | |||
10 | Jan DrmelaJan Drmela | 03 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 4 | 11.85 | 246.00 | |||
11 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 11.91 | 238.00 | |||
12 | Štěpán SkálaŠtěpán Skála | 04 | Atletika Benešov | 5 | 12.74 | 144.00 |
60 m překážek [106,7 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:20) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina VrbováKateřina Vrbová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 11.24 | 498.00 | |||||||||||||
2 | Ema JedličkováEma Jedličková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 12.25 | 349.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna RubešováKristýna Rubešová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 12.26 | 348.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:20) official | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 12.14 | 364.00 | |||||||||||||
2 | Patricia GrandováPatricia Grandová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 12.16 | 362.00 | |||||||||||||
3 | Eliška BurdováEliška Burdová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 13.21 | 231.00 | |||||||||||||
4 | Ilona KřupkováIlona Křupková | 04 | Atletika Benešov | 3 | 13.65 | 184.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna JedličkováAnna Jedličková | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 5 | 11.24 | 498.00 | |||
2 | Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 12.14 | 364.00 | |||
3 | Patricia GrandováPatricia Grandová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 12.16 | 362.00 | |||
4 | Ema JedličkováEma Jedličková | 04 | SK Aktis Praha z.s. | 4 | 12.25 | 349.00 | |||
5 | Kristýna RubešováKristýna Rubešová | 03 | SK Aktis Praha z.s. | 6 | 12.26 | 348.00 | |||
6 | Eliška BurdováEliška Burdová | 04 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 13.21 | 231.00 | |||
7 | Ilona KřupkováIlona Křupková | 04 | Atletika Benešov | 3 | 13.65 | 184.00 | |||
Kateřina VrbováKateřina Vrbová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 3 | DNS |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci
(so, 1.9.2018 - 14:10) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KárníkŠtěpán Kárník | 06 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 12.66 | 152.00 | |||||||||||||
2 | Alex André WolfAlex André Wolf | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 13.01 | 118.00 | |||||||||||||
3 | Kryštof PazderaKryštof Pazdera | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 13.07 | 112.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:00) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | DNF | |||||||||||||||
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 6 | DNS | |||||||||||||||
1 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 11.37 | 477.00 | |||||||||||||
2 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 12.84 | 274.00 | |||||||||||||
3 | Tereza MikulíkováTereza Mikulíková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 13.16 | 236.00 | |||||||||||||
4 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 13.90 | 159.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:00) official | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | DNF | |||||||||||||||
1 | Barbora MaškováBarbora Mašková | 05 | Atletika Benešov | 3 | 11.97 | 388.00 | |||||||||||||
2 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 12.42 | 327.00 | |||||||||||||
3 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 12.53 | 312.00 | |||||||||||||
4 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 6 | 12.64 | 298.00 | |||||||||||||
5 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 13.38 | 212.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 14:00) official | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 11.72 | 424.00 | |||||||||||||
2 | Eliška VrbováEliška Vrbová | 05 | Atletika Benešov | 2 | 12.26 | 348.00 | |||||||||||||
3 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 12.48 | 319.00 | |||||||||||||
4 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 12.74 | 286.00 | |||||||||||||
5 | Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová | 05 | Atletika Benešov | 7 | 14.18 | 134.00 | |||||||||||||
6 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 14.24 | 129.00 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 11.37 | 477.00 | |||
2 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 11.72 | 424.00 | |||
3 | Barbora MaškováBarbora Mašková | 05 | Atletika Benešov | 3 | 11.97 | 388.00 | |||
4 | Eliška VrbováEliška Vrbová | 05 | Atletika Benešov | 2 | 12.26 | 348.00 | |||
5 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2 | 12.42 | 327.00 | |||
6 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 12.48 | 319.00 | |||
7 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 12.53 | 312.00 | |||
8 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 6 | 12.64 | 298.00 | |||
9 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 5 | 12.74 | 286.00 | |||
10 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | 12.84 | 274.00 | |||
11 | Tereza MikulíkováTereza Mikulíková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 3 | 13.16 | 236.00 | |||
12 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | 13.38 | 212.00 | |||
13 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 2 | 13.90 | 159.00 | |||
14 | Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová | 05 | Atletika Benešov | 7 | 14.18 | 134.00 | |||
15 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 6 | 14.24 | 129.00 | |||
Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 7 | DNF | |||||
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | 6 | DNS | |||||
Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 4 | DNF |
skok daleký - Muži
(so, 1.9.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 8 | 6.24 | 0.0 | 639.00 | |||||||||||||
2 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 4 | 6.10 | 0.0 | 608.00 | |||||||||||||
3 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 5 | 6.00 | 0.0 | 587.00 | |||||||||||||
4 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 2 | 5.73 | 0.0 | 529.00 | |||||||||||||
5 |
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla
TJ Spartak Vlašim |
01 | 7 | 4.75 | 0.0 | 335.00 | |||||||||||||
6 |
Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak Vlašim |
99 | 1 | 4.54 | 0.0 | 297.00 | |||||||||||||
7 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
52 | 3 | 4.21 | 0.0 | 240.00 | |||||||||||||
8 |
Oto MosesOto Moses
TJ Spartak Vlašim |
01 | 6 | 4.13 | 0.0 | 227.00 | |||||||||||||
9 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 9 | 3.32 | 0.0 | 106.00 | |||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 1.9.2018 - 17:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 6 | 5.13 | 0.0 | 407.00 | |||||||||||||
2 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 11 | 5.07 | 0.0 | 396.00 | |||||||||||||
3 |
Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 10 | 4.90 | 0.0 | 363.00 | |||||||||||||
4 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 1 | 4.89 | 0.0 | 361.00 | |||||||||||||
5 |
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 4 | 4.87 | 0.0 | 358.00 | |||||||||||||
6 |
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 12 | 4.73 | 0.0 | 332.00 | |||||||||||||
7 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 3 | 4.58 | 0.0 | 304.00 | |||||||||||||
8 |
Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 5 | 4.53 | 0.0 | 295.00 | |||||||||||||
9 |
Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 2 | 4.45 | 0.0 | 281.00 | |||||||||||||
10 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 8 | 4.39 | 0.0 | 271.00 | |||||||||||||
11 |
Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 7 | 4.36 | 0.0 | 266.00 | |||||||||||||
12 |
Štěpán SkálaŠtěpán Skála
Atletika Benešov |
04 | 9 | 4.14 | 0.0 | 229.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 1.9.2018 - 16:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak Vlašim |
06 | 1 | 4.14 | 0.0 | 229.00 | |||||||||||||
2 |
Kryštof PazderaKryštof Pazdera
TJ Spartak Vlašim |
05 | 2 | 4.02 | 0.0 | 209.00 | |||||||||||||
3 |
Alex André WolfAlex André Wolf
TJ Spartak Vlašim |
06 | 3 | 3.69 | 0.0 | 158.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 1.9.2018 - 17:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 8 | DNS | 0.0 | 0.00 | ||||||||||||||
1 |
Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 2 | 4.12 | 0.0 | 336.00 | |||||||||||||
2 |
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 4 | 3.86 | 0.0 | 276.00 | |||||||||||||
3 |
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 5 | 3.76 | 0.0 | 254.00 | |||||||||||||
4 |
Ilona KřupkováIlona Křupková
Atletika Benešov |
04 | 6 | 3.62 | 0.0 | 225.00 | |||||||||||||
5 |
Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 7 | 3.50 | 0.0 | 200.00 | |||||||||||||
6 |
Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 3 | 3.45 | 0.0 | 190.00 | |||||||||||||
7 |
Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 1 | 2.64 | 0.0 | 52.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 1.9.2018 - 16:20) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika Benešov |
05 | 11 | DNS | 0.0 | 0.00 | ||||||||||||||
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 9 | 4.36 | 0.0 | 393.00 | |||||||||||||
2 |
Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 4 | 4.09 | 0.0 | 329.00 | |||||||||||||
3 |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 2 | 4.01 | 0.0 | 310.00 | |||||||||||||
4 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 5 | 3.98 | 0.0 | 303.00 | |||||||||||||
5 |
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 13 | 3.97 | 0.0 | 301.00 | |||||||||||||
6 |
Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 1 | 3.94 | 0.0 | 294.00 | |||||||||||||
7 |
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3 | 3.86 | 0.0 | 276.00 | |||||||||||||
8 |
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 16 | 3.77 | 0.0 | 257.00 | |||||||||||||
9 |
Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 7 | 3.76 | 0.0 | 254.00 | |||||||||||||
10 |
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika Benešov |
05 | 10 | 3.75 | 0.0 | 252.00 | |||||||||||||
11 |
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 8 | 3.71 | 0.0 | 244.00 | |||||||||||||
12 |
Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika Benešov |
05 | 18 | 3.70 | 0.0 | 242.00 | |||||||||||||
13 |
Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 15 | 3.60 | 0.0 | 220.00 | |||||||||||||
14 |
Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika Benešov |
05 | 14 | 3.32 | 0.0 | 165.00 | |||||||||||||
15 |
Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak Vlašim |
06 | 17 | 3.15 | 0.0 | 133.00 | |||||||||||||
16 |
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 12 | 3.13 | 0.0 | 130.00 | |||||||||||||
17 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 6 | 2.90 | 0.0 | 91.00 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(so, 1.9.2018 - 15:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
07 | 5 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 |
Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika Benešov |
08 | 1 | 3.84 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 2 | 3.15 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
10 | 4 | 2.37 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
David SoukupDavid Soukup
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
10 | 3 | 2.34 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(so, 1.9.2018 - 15:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 3 | 4.10 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika Benešov |
08 | 5 | 3.50 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Anežka HorálkováAnežka Horálková
TJ Spartak Vlašim |
08 | 1 | 3.00 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Klára RůžkováKlára Růžková
TJ Spartak Vlašim |
10 | 4 | 2.26 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Mija KárníkováMija Kárníková
TJ Spartak Vlašim |
11 | 2 | 2.17 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 1.9.2018 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 08.32 | 0.0 | 420.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 1.9.2018 - 15:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak Vlašim |
03 | 8 | DNS | 0.0 | 0.00 | ||||||||||||||
1 |
Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 4 | 07.72 | 0.0 | 381.00 | |||||||||||||
2 |
Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 7 | 07.40 | 0.0 | 361.00 | |||||||||||||
3 |
Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 3 | 06.79 | 0.0 | 322.00 | |||||||||||||
4 |
Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak Vlašim |
04 | 1 | 06.33 | 0.0 | 292.00 | |||||||||||||
5 |
Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 2 | 06.10 | 0.0 | 278.00 | |||||||||||||
6 |
Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 5 | 06.09 | 0.0 | 277.00 | |||||||||||||
7 |
Ilona KřupkováIlona Křupková
Atletika Benešov |
04 | 6 | 05.61 | 0.0 | 247.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 1.9.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 7 | 12.65 | 0.0 | 646.00 | |||||||||||||
2 |
Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 11 | 11.69 | 0.0 | 588.00 | |||||||||||||
3 |
Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak Vlašim |
03 | 1 | 10.56 | 0.0 | 519.00 | |||||||||||||
4 |
Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 2 | 09.43 | 0.0 | 451.00 | |||||||||||||
5 |
Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 4 | 09.43 | 0.0 | 451.00 | |||||||||||||
6 |
Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 12 | 09.25 | 0.0 | 441.00 | |||||||||||||
7 |
Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 9 | 08.57 | 0.0 | 400.00 | |||||||||||||
8 |
Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 3 | 08.53 | 0.0 | 398.00 | |||||||||||||
9 |
Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s. |
04 | 6 | 06.90 | 0.0 | 301.00 | |||||||||||||
10 |
Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s. |
03 | 8 | 06.80 | 0.0 | 296.00 | |||||||||||||
11 |
Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
03 | 13 | 06.23 | 0.0 | 262.00 | |||||||||||||
12 |
Štěpán SkálaŠtěpán Skála
Atletika Benešov |
04 | 10 | 04.53 | 0.0 | 164.00 | |||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
vrh koulí 4kg - Ženy
(so, 1.9.2018 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 2 | 12.08 | 0.0 | 666.00 | |||||||||||||
2 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 1 | 09.40 | 0.0 | 490.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 4kg - Juniorky
(so, 1.9.2018 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 07.74 | 0.0 | 383.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(so, 1.9.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oto MosesOto Moses
TJ Spartak Vlašim |
01 | 11.39 | 0.0 | 569.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 5kg - Veteráni
(so, 1.9.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
52 | 10.03 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 6kg - Junioři
(so, 1.9.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 14.68 | 0.0 | 770.00 | ||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)
Finále 01 (so, 1.9.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 15.09 | 0.0 | 795.00 | ||||||||||||||
2 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 14.36 | 0.0 | 750.00 | ||||||||||||||
3 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
52 | 07.89 | 0.0 | 360.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Finále 02 (so, 1.9.2018 - 14:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 14.62 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Sebastian FialaSebastian Fiala
Spartak Praha 4 |
91 | 13.78 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně
(so, 1.9.2018 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 20.39 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Veteráni
(so, 1.9.2018 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 27.94 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jaroslav HovorkaJaroslav Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
44 | 19.63 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Ženy (Finále)
Finále 01 (so, 1.9.2018 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 2 | 45.84 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp Brno, spolek |
83 | 6 | 40.03 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Iveta ŠpererováIveta Špererová
Atletika Klatovy |
93 | 4 | 32.64 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Sokol Hradec Králové |
97 | 3 | 31.54 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 5 | 25.68 | 0.0 | ||||||||||||||
6 |
Hana KárníkováHana Kárníková
TJ Spartak Vlašim |
55 | 1 | 21.46 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále 02 (so, 1.9.2018 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 2 | 45.66 | 0.0 | 765.00 | |||||||||||||
2 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 1 | 27.16 | 0.0 | 409.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1kg - Juniorky
(so, 1.9.2018 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 1 | 21.56 | 0.0 | 306.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1kg - Dorostenky
(so, 1.9.2018 - 17:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 1 | 22.79 | 0.0 | 328.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 1.9.2018 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Oto MosesOto Moses
TJ Spartak Vlašim |
01 | 1 | 43.47 | 0.0 | 735.00 | |||||||||||||
2 |
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla
TJ Spartak Vlašim |
01 | 2 | 20.32 | 0.0 | 278.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod diskem 1,75kg - Junioři
(so, 1.9.2018 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 1 | 37.72 | 0.0 | 618.00 | |||||||||||||
2 |
Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak Vlašim |
99 | 1 | 21.34 | 0.0 | 297.00 | |||||||||||||
3 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 5 | 20.41 | 0.0 | 280.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži (Finále)
Finále 01 (so, 1.9.2018 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha |
37 | 7 | DNS | 0.0 | 0.00 | ||||||||||||||
1 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 4 | 41.75 | 0.0 | 700.00 | |||||||||||||
2 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 3 | 26.13 | 0.0 | 389.00 | |||||||||||||
3 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 6 | 20.74 | 0.0 | 286.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Finále 02 (so, 1.9.2018 - 16:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 2 | 41.75 | 0.0 | 700.00 | |||||||||||||
2 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 3 | 40.28 | 0.0 | 670.00 | |||||||||||||
3 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
52 | 1 | 19.63 | 0.0 | 265.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Dorostenky
(so, 1.9.2018 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 1 | 24.53 | 0.0 | 373.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 1.9.2018 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 2 | 29.91 | 0.0 | 475.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 600g - Veteráni
(so, 1.9.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
52 | 35.09 | 0.0 | |||||||||||||||
2 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 27.94 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Ženy
(so, 1.9.2018 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Hana HabalováHana Habalová
TJ Spartak Vlašim |
95 | 1 | 36.86 | 0.0 | 607.00 | |||||||||||||
2 |
Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4 |
89 | 4 | 23.05 | 0.0 | 346.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 600g - Juniorky
(so, 1.9.2018 - 16:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak Vlašim |
99 | 1 | 26.50 | 0.0 | 411.00 | |||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 1.9.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla
TJ Spartak Vlašim |
01 | 7 | 26.61 | 0.0 | 252.00 | |||||||||||||
2 |
Oto MosesOto Moses
TJ Spartak Vlašim |
01 | 1 | 24.82 | 0.0 | 227.00 | |||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži (Finále)
Finále 01 (so, 1.9.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 5 | 53.06 | 0.0 | 634.00 | |||||||||||||
2 |
Jan GročekJan Groček
ASK Slavia Praha |
00 | 2 | 44.65 | 0.0 | 510.00 | |||||||||||||
3 |
Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK Slaný |
90 | 4 | 40.62 | 0.0 | 451.00 | |||||||||||||
4 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
52 | 3 | 33.15 | 0.0 | 344.00 | |||||||||||||
5 |
Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak Vlašim |
99 | 1 | 28.58 | 0.0 | 279.00 | |||||||||||||
6 |
Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s. |
00 | 8 | 27.88 | 0.0 | 269.00 | |||||||||||||
7 |
Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s. |
56 | 9 | 25.84 | 0.0 | 241.00 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Finále 02 (so, 1.9.2018 - 15:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians Praha |
37 | 3 | DNS | 0.0 | 0.00 | ||||||||||||||
1 |
Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletika |
93 | 2 | 53.06 | 0.0 | 634.00 | |||||||||||||
2 |
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s. |
52 | 1 | 33.15 | 0.0 | 344.00 | |||||||||||||
3 |
Jakub VoplakalJakub Voplakal
A. C. Sparta Praha |
92 | 4 | 32.54 | 0.0 | 335.00 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(so, 1.9.2018 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak Vlašim |
06 | 1 | 35.40 | 0.0 | 187.00 | |||||||||||||
2 |
Alex André WolfAlex André Wolf
TJ Spartak Vlašim |
06 | 3 | 33.13 | 0.0 | 168.00 | |||||||||||||
3 |
Kryštof PazderaKryštof Pazdera
TJ Spartak Vlašim |
05 | 2 | 29.15 | 0.0 | 137.00 | |||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(so, 1.9.2018 - 14:40) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
JAC Brno |
06 | 9 | 45.38 | 0.0 | 422.00 | |||||||||||||
2 |
Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika Benešov |
05 | 18 | 44.21 | 0.0 | 407.00 | |||||||||||||
3 |
Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 7 | 41.29 | 0.0 | 371.00 | |||||||||||||
4 |
Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 13 | 36.52 | 0.0 | 313.00 | |||||||||||||
5 |
Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 4 | 32.26 | 0.0 | 262.00 | |||||||||||||
6 |
Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 2 | 28.21 | 0.0 | 214.00 | |||||||||||||
7 |
Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 3 | 27.88 | 0.0 | 210.00 | |||||||||||||
8 |
Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 16 | 26.96 | 0.0 | 200.00 | |||||||||||||
9 |
Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 12 | 26.63 | 0.0 | 196.00 | |||||||||||||
10 |
Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika Benešov |
05 | 10 | 25.85 | 0.0 | 187.00 | |||||||||||||
11 |
Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 5 | 25.53 | 0.0 | 183.00 | |||||||||||||
12 |
Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika Benešov |
05 | 11 | 22.82 | 0.0 | 152.00 | |||||||||||||
13 |
Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika Benešov |
05 | 14 | 22.82 | 0.0 | 152.00 | |||||||||||||
14 |
Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak Vlašim |
06 | 6 | 22.17 | 0.0 | 145.00 | |||||||||||||
15 |
Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak Vlašim |
05 | 8 | 21.46 | 0.0 | 137.00 | |||||||||||||
16 |
Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-Petřín |
05 | 15 | 17.60 | 0.0 | 94.00 | |||||||||||||
17 |
Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak Vlašim |
05 | 1 | 17.42 | 0.0 | 92.00 | |||||||||||||
18 |
Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak Vlašim |
06 | 17 | 15.69 | 0.0 | 74.00 | |||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(so, 1.9.2018 - 14:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s. |
07 | 3 | DNS | 0.0 | |||||||||||||||
1 |
Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 2 | 24.49 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika Benešov |
08 | 1 | 23.49 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
David SoukupDavid Soukup
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
10 | 14.14 | 0.0 | |||||||||||||||
4 |
Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
SK Čtyři Dvory Č. Budějovice |
10 | 10.63 | 0.0 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(so, 1.9.2018 - 14:10) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s. |
07 | 3 | 35.68 | 0.0 | ||||||||||||||
2 |
Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika Benešov |
08 | 5 | 33.35 | 0.0 | ||||||||||||||
3 |
Anežka HorálkováAnežka Horálková
TJ Spartak Vlašim |
08 | 1 | 17.38 | 0.0 | ||||||||||||||
4 |
Klára RůžkováKlára Růžková
TJ Spartak Vlašim |
10 | 4 | 10.49 | 0.0 | ||||||||||||||
5 |
Mija KárníkováMija Kárníková
TJ Spartak Vlašim |
11 | 2 | 10.46 | 0.0 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Štěpán KárníkŠtěpán Kárník | 06 | TJ Spartak Vlašim | 1002 | |||||||||||||||
2 | Kryštof PazderaKryštof Pazdera | 05 | TJ Spartak Vlašim | 0786 | |||||||||||||||
3 | Alex André WolfAlex André Wolf | 06 | TJ Spartak Vlašim | 0675 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Barbora MaškováBarbora Mašková | 05 | Atletika Benešov | DNF | ||||||||||||||||
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | DNF | ||||||||||||||||
1 | Zuzana HorálkováZuzana Horálková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1844 | |||||||||||||||
2 | Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková | 05 | Atletika Benešov | 1768 | |||||||||||||||
3 | Kristýna KrálováKristýna Králová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1764 | |||||||||||||||
4 | Marina NedělováMarina Nedělová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1618 | |||||||||||||||
5 | Eliška VrbováEliška Vrbová | 05 | Atletika Benešov | 1615 | |||||||||||||||
6 | Kristýna JarošováKristýna Jarošová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1531 | |||||||||||||||
7 | Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1481 | |||||||||||||||
8 | Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1475 | |||||||||||||||
9 | Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1443 | |||||||||||||||
10 | Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1413 | |||||||||||||||
11 | Tereza DoubkováTereza Doubková | 05 | TJ Spartak Vlašim | 1295 | |||||||||||||||
12 | Karolína RaušováKarolína Raušová | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1289 | |||||||||||||||
13 | Tereza MikulíkováTereza Mikulíková | 05 | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1203 | |||||||||||||||
14 | Barbora KohoutováBarbora Kohoutová | 06 | TJ Spartak Vlašim | 1025 | |||||||||||||||
15 | Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová | 05 | Atletika Benešov | 0940 | |||||||||||||||
16 | Lucie RůžkováLucie Růžková | 06 | TJ Spartak Vlašim | 0701 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
David SoukupDavid Soukup | 10 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | DNS | ||||||||||||||||
Adam ŠulcAdam Šulc | 07 | Dětské centrum Ostroměř, z.s. | DNS | ||||||||||||||||
1 | Ivan BrožíkIvan Brožík | 08 | Atletika Benešov | 0453 | |||||||||||||||
2 | Robert MelíšekRobert Melíšek | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 0243 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch SoukupVojtěch Soukup | 10 | SK Čtyři Dvory Č. Budějovice | 0010 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela MandíkováDaniela Mandíková | 07 | Atletika Jižní Město z.s. | 1759 | |||||||||||||||
2 | Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková | 08 | Atletika Benešov | 1312 | |||||||||||||||
3 | Anežka HorálkováAnežka Horálková | 08 | TJ Spartak Vlašim | 0624 | |||||||||||||||
4 | Klára RůžkováKlára Růžková | 10 | TJ Spartak Vlašim | 0104 | |||||||||||||||
5 | Mija KárníkováMija Kárníková | 11 | TJ Spartak Vlašim | 0036 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
klasický pětiboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | DNS | ||||||||||||||||
Oto MosesOto Moses | 01 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
Jan GročekJan Groček | 00 | ASK Slavia Praha | DNF | ||||||||||||||||
1 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2940 | |||||||||||||||
2 | Radek HykešRadek Hykeš | 90 | ŠSK Slaný | 2725 | |||||||||||||||
3 | Jiří VolnýJiří Volný | 56 | TJ Slezan Opava, z.s. | 0677 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
sprintérský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | 2272 | |||||||||||||||
2 | David AyeniDavid Ayeni | 02 | TJ Dukla Praha | 2258 | |||||||||||||||
3 | Jan JirotkaJan Jirotka | 88 | AK ŠKODA Plzeň | 2114 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
sprintérský trojboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Iveta ŠpererováIveta Špererová | 93 | Atletika Klatovy | DNF | ||||||||||||||||
1 | Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková | 95 | TJ Spartak Vlašim | 2357 | |||||||||||||||
2 | Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková | 90 | SK Kotlářka Praha, z.s. | 2339 | |||||||||||||||
3 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 1993 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrhačský trojboj - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Josef VonášekJosef Vonášek | 37 | TJ Bohemians Praha | DNS | ||||||||||||||||
1 | Pavel KrejčaPavel Krejča | 93 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2084 | |||||||||||||||
2 | Jakub VoplakalJakub Voplakal | 92 | A. C. Sparta Praha | 1800 | |||||||||||||||
3 | Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1123 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
vrhačský trojboj - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikuláš ValoMikuláš Valo | 00 | SK Aktis Praha z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Josef AdamecJosef Adamec | 99 | TJ Spartak Vlašim | DNS | ||||||||||||||||
1 | Jan GročekJan Groček | 00 | ASK Slavia Praha | 1388 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla | 01 | TJ Spartak Vlašim | DNF | ||||||||||||||||
1 | Oto MosesOto Moses | 01 | TJ Spartak Vlašim | 1531 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrhačský trojboj - Veteráni |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohumil HovorkaBohumil Hovorka | 52 | Athletic Club Ústí n/L. z.s. | 1123 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský trojboj - Ženy |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | DNS | ||||||||||||||||
1 | Zuzana KubicováZuzana Kubicová | 89 | Spartak Praha 4 | 1777 | |||||||||||||||
2 | Hana HabalováHana Habalová | 95 | TJ Spartak Vlašim | 1506 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrhačský trojboj - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona VavrováSimona Vavrová | 99 | TJ Spartak Vlašim | 1100 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský trojboj - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza SmítkováTereza Smítková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 1121 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrhačský trojboj - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | JAC Brno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kreidl Kreidl | SK Aktis Praha z.s. | 2697.00 | ||||||||||||||||
2 | Neděla Neděla | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2501.00 | ||||||||||||||||
3 | Türk Türk | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 2493.00 | ||||||||||||||||
4 | Grulich Grulich | SK Aktis Praha z.s. | 2254.00 | ||||||||||||||||
5 | Poděbradský Poděbradský | SK Aktis Praha z.s. | 2098.00 | ||||||||||||||||
6 | Valo Valo | SK Aktis Praha z.s. | 2088.00 | ||||||||||||||||
7 | Adamec Adamec | TJ Spartak Vlašim | 2034.00 | ||||||||||||||||
8 | Drmela Drmela | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1810.00 | ||||||||||||||||
9 | Marek Marek | SK Aktis Praha z.s. | 1707.00 | ||||||||||||||||
10 | Vostatek Vostatek | TJ Sokol SG Plzeň-Petřín | 1668.00 | ||||||||||||||||
11 | Plaček Plaček | SK Aktis Praha z.s. | 1375.00 | ||||||||||||||||
12 | Skála Skála | Atletika Benešov | 1016.00 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vrbová Vrbová | TJ Spartak Vlašim | DNS | |||||||||||||||||
1 | Jedličková Jedličková | SK Aktis Praha z.s. | 2038.00 | ||||||||||||||||
2 | Fiedlerová Fiedlerová | SK Aktis Praha z.s. | 1752.00 | ||||||||||||||||
3 | Jedličková Jedličková | SK Aktis Praha z.s. | 1536.00 | ||||||||||||||||
4 | Rubešová Rubešová | SK Aktis Praha z.s. | 1399.00 | ||||||||||||||||
5 | Grandová Grandová | SK Aktis Praha z.s. | 1398.00 | ||||||||||||||||
6 | Křupková Křupková | Atletika Benešov | 1318.00 | ||||||||||||||||
7 | Burdová Burdová | TJ Spartak Vlašim | 949.00 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |