Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vlašimské memoriály a víceboje

Vlašim (1. 9. 2018)
60 m - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 07.26 792.00
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.28 785.00
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.51 710.00
60 m - Ml. žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.23 255.00
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.80 151.00
3 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.47 61.00
60 m - Ženy (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.06 830.00
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 08.24 776.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.45 715.00
60 m - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.17 523.00
2 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.61 419.00
3 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09.66 408.00
60 m - Atletická přípravka-hoši (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.74
2 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.49
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 12.06
60 m - Atletická přípravka-dívky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.19
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 09.80
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.72
100 m - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 David AyeniDavid Ayeni 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.52 748.00
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.73 705.00
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.82 687.00
100 m - Ženy (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.95 778.00
2 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 12.99 771.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.55 676.00
200 m - Ženy (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Simona HanzlíkováSimona Hanzlíková 90 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 26.06 792.00
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.56 749.00
3 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.37 602.00
300 m - Atletická přípravka-dívky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 48.69
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 54.87
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 67.09
400 m - Atletická přípravka-hoši (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 78.03
2 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 86.16
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 102.41
800 m - Ml. žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:05.73 179.00
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:06.12 177.00
3 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3:07.17 170.00
800 m - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2:59.93 366.00
2 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:00.54 360.00
3 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3:09.54 282.00
1000 m - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:06.13 605.00
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:06.21 605.00
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3:15.75 518.00
1500 m - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:42.11 667.00
2 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4:48.07 630.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 4:53.15 600.00
3000 m - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 09:43.30
2 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09:49.32
60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.66 152.00
2 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.01 118.00
3 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.07 112.00