Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vlašimské memoriály a víceboje

Vlašim (1. 9. 2018)
skok daleký - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6.24 639.00
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 6.10 608.00
3 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.00 587.00
skok daleký - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5.13 407.00
2 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5.07 396.00
3 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4.90 363.00
skok daleký - Ml. žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.14 229.00
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.02 209.00
3 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3.69 158.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4.12 336.00
2 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3.86 276.00
3 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3.76 254.00
skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 4.36 393.00
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.09 329.00
3 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4.01 310.00
skok daleký - Atletická přípravka-hoši (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3.84
2 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3.15
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2.37
skok daleký - Atletická přípravka-dívky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4.10
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 3.50
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.32 420.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07.72 381.00
2 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 07.40 361.00
3 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 06.79 322.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.65 646.00
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.69 588.00
3 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.56 519.00
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.08 666.00
2 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 09.40 490.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona VavrováSimona Vavrová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 07.74 383.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.39 569.00
vrh koulí 5kg - Veteráni (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 10.03
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.68 770.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 15.09 795.00
2 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.36 750.00
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.89 360.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.62
2 Sebastian FialaSebastian Fiala 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.78
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 20.39
hod diskem 1kg - Veteráni (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 27.94
2 Jaroslav HovorkaJaroslav Hovorka 44 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19.63
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.84
2 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková 83 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 40.03
3 Iveta ŠpererováIveta Špererová 93 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 32.64
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 45.66 765.00
2 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 27.16 409.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona VavrováSimona Vavrová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.56 306.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 22.79 328.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 43.47 735.00
2 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 20.32 278.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.72 618.00
2 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 21.34 297.00
3 Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 20.41 280.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.75 700.00
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 26.13 389.00
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 20.74 286.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.75 700.00
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 40.28 670.00
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 19.63 265.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.53 373.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 29.91 475.00
hod oštěpem 600g - Veteráni (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 35.09
2 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 27.94
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 36.86 607.00
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.05 346.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Simona VavrováSimona Vavrová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.50 411.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 26.61 252.00
2 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 24.82 227.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.06 634.00
2 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 44.65 510.00
3 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 40.62 451.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.06 634.00
2 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 33.15 344.00
3 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.54 335.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 35.40 187.00
2 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 33.13 168.00
3 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.15 137.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 45.38 422.00
2 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 44.21 407.00
3 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 41.29 371.00
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 24.49
2 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 23.49
3 David SoukupDavid Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 14.14
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (sobota, 1.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 35.68
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 33.35
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.38