Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vlašimské memoriály a víceboje

Vlašim (1. 9. 2018)

skok daleký - Muži

(so, 1.9.2018 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 8 6.24 0.0 639.00
2 Radek HykešRadek Hykeš
ŠSK SlanýŠSK Slaný
90 4 6.10 0.0 608.00
3 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 5 6.00 0.0 587.00
4 Jan GročekJan Groček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 2 5.73 0.0 529.00
5 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 7 4.75 0.0 335.00
6 Josef AdamecJosef Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 1 4.54 0.0 297.00
7 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s.
52 3 4.21 0.0 240.00
8 Oto MosesOto Moses
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 6 4.13 0.0 227.00
9 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 9 3.32 0.0 106.00
Celkem 9 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 1.9.2018 - 17:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 6 5.13 0.0 407.00
2 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 11 5.07 0.0 396.00
3 Jan TürkJan Türk
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 10 4.90 0.0 363.00
4 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1 4.89 0.0 361.00
5 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 4.87 0.0 358.00
6 Martin VostatekMartin Vostatek
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 12 4.73 0.0 332.00
7 Samuel GrulichSamuel Grulich
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 3 4.58 0.0 304.00
8 Matyáš MarekMatyáš Marek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 4.53 0.0 295.00
9 Jan DrmelaJan Drmela
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
03 2 4.45 0.0 281.00
10 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 8 4.39 0.0 271.00
11 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 4.36 0.0 266.00
12 Štěpán SkálaŠtěpán Skála
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 9 4.14 0.0 229.00
Celkem 12 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 1.9.2018 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 1 4.14 0.0 229.00
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.02 0.0 209.00
3 Alex André WolfAlex André Wolf
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 3 3.69 0.0 158.00
Celkem 3 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 1.9.2018 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 2 4.12 0.0 336.00
2 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 4 3.86 0.0 276.00
3 Ema JedličkováEma Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 5 3.76 0.0 254.00
4 Ilona KřupkováIlona Křupková
Atletika BenešovAtletika Benešov
04 6 3.62 0.0 225.00
5 Kristýna RubešováKristýna Rubešová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 3.50 0.0 200.00
6 Patricia GrandováPatricia Grandová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 3.45 0.0 190.00
7 Eliška BurdováEliška Burdová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
04 1 2.64 0.0 52.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 8 DNS 0.0 0.00
Celkem 8 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 1.9.2018 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 9 4.36 0.0 393.00
2 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4 4.09 0.0 329.00
3 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 2 4.01 0.0 310.00
4 Kristýna JarošováKristýna Jarošová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 5 3.98 0.0 303.00
5 Marina NedělováMarina Nedělová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 13 3.97 0.0 301.00
6 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1 3.94 0.0 294.00
7 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3 3.86 0.0 276.00
8 Karolína RaušováKarolína Raušová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 16 3.77 0.0 257.00
9 Kristýna KrálováKristýna Králová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 7 3.76 0.0 254.00
10 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 10 3.75 0.0 252.00
11 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 8 3.71 0.0 244.00
12 Eliška VrbováEliška Vrbová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 18 3.70 0.0 242.00
13 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 15 3.60 0.0 220.00
14 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 14 3.32 0.0 165.00
15 Lucie RůžkováLucie Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 17 3.15 0.0 133.00
16 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 12 3.13 0.0 130.00
17 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
06 6 2.90 0.0 91.00
Barbora MaškováBarbora Mašková
Atletika BenešovAtletika Benešov
05 11 DNS 0.0 0.00
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(so, 1.9.2018 - 15:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ivan BrožíkIvan Brožík
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 1 3.84 0.0
2 Robert MelíšekRobert Melíšek
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 2 3.15 0.0
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
10 4 2.37 0.0
4 David SoukupDavid Soukup
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
10 3 2.34 0.0
Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 5 DNS 0.0
Celkem 5 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 1.9.2018 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 3 4.10 0.0
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková
Atletika BenešovAtletika Benešov
08 5 3.50 0.0
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
08 1 3.00 0.0
4 Klára RůžkováKlára Růžková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
10 4 2.26 0.0
5 Mija KárníkováMija Kárníková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
11 2 2.17 0.0
Celkem 5 závodníků