Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vlašimské memoriály a víceboje

Vlašim (1. 9. 2018)

60 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:30) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.12 720.00
2 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.02 537.00
3 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.57 438.00
4 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.85 246.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.01 539.00
2 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.17 509.00
3 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.76 407.00
4 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.91 238.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 14:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.55 629.00
2 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.09 354.00
3 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.28 325.00
4 Štěpán SkálaŠtěpán Skála 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.74 144.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 09.12 720.00
2 Jan TürkJan Türk 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 09.55 629.00
3 Kryštof NedělaKryštof Neděla 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 10.01 539.00
4 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 10.02 537.00
5 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 10.17 509.00
6 Jiří AdamecJiří Adamec 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 10.57 438.00
7 Matyáš MarekMatyáš Marek 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 10.76 407.00
8 Martin VostatekMartin Vostatek 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.09 354.00
9 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.28 325.00
10 Jan DrmelaJan Drmela 03 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 4 11.85 246.00
11 Radomír PlačekRadomír Plaček 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.91 238.00
12 Štěpán SkálaŠtěpán Skála 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 5 12.74 144.00

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci

(so, 1.9.2018 - 14:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.66 152.00
2 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 13.01 118.00
3 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 13.07 112.00
Celkem 3 závodníků

60 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.24 498.00
2 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.25 349.00
3 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.26 348.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:20) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.14 364.00
2 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.16 362.00
3 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.21 231.00
4 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.65 184.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.24 498.00
2 Andrea FiedlerováAndrea Fiedlerová 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.14 364.00
3 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.16 362.00
4 Ema JedličkováEma Jedličková 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.25 349.00
5 Kristýna RubešováKristýna Rubešová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.26 348.00
6 Eliška BurdováEliška Burdová 04 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 13.21 231.00
7 Ilona KřupkováIlona Křupková 04 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 13.65 184.00
Kateřina VrbováKateřina Vrbová 03 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 3 DNS

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.37 477.00
2 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.84 274.00
3 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.16 236.00
4 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.90 159.00
Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNF
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 11.97 388.00
2 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.42 327.00
3 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.53 312.00
4 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.64 298.00
5 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.38 212.00
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 1.9.2018 - 14:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.72 424.00
2 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 12.26 348.00
3 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.48 319.00
4 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.74 286.00
5 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 14.18 134.00
6 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 14.24 129.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 11.37 477.00
2 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 11.72 424.00
3 Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 3 11.97 388.00
4 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 2 12.26 348.00
5 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 12.42 327.00
6 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.48 319.00
7 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.53 312.00
8 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 6 12.64 298.00
9 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 12.74 286.00
10 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 12.84 274.00
11 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 13.16 236.00
12 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 13.38 212.00
13 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2 13.90 159.00
14 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 7 14.18 134.00
15 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 6 14.24 129.00
Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 7 DNF
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno 6 DNS
Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4 DNF