Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Vlašimské memoriály a víceboje

Vlašim (1. 9. 2018)
pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpán KárníkŠtěpán Kárník 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1002
2 Kryštof PazderaKryštof Pazdera 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0786
3 Alex André WolfAlex André Wolf 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0675
Celkem 3 závodníků
pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zuzana HorálkováZuzana Horálková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1844
2 Petra LudvíčkováPetra Ludvíčková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1768
3 Kristýna KrálováKristýna Králová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1764
4 Marina NedělováMarina Nedělová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1618
5 Eliška VrbováEliška Vrbová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 1615
6 Kristýna JarošováKristýna Jarošová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1531
7 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1481
8 Eliška HlaváčkováEliška Hlaváčková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1475
9 Magdaléna ČechováMagdaléna Čechová 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1443
10 Hedvika RansdorfováHedvika Ransdorfová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1413
11 Tereza DoubkováTereza Doubková 05 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1295
12 Karolína RaušováKarolína Raušová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1289
13 Tereza MikulíkováTereza Mikulíková 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1203
14 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1025
15 Pavlína RadochlibováPavlína Radochlibová 05 Atletika BenešovAtletika Benešov 0940
16 Lucie RůžkováLucie Růžková 06 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0701
Barbora MaškováBarbora Mašková 05 Atletika BenešovAtletika Benešov DNF
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 18 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ivan BrožíkIvan Brožík 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 0453
2 Robert MelíšekRobert Melíšek 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 0243
3 Vojtěch SoukupVojtěch Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 0010
David SoukupDavid Soukup 10 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice DNS
Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. DNS
Celkem 5 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1759
2 Laura Anna ŘehákováLaura Anna Řeháková 08 Atletika BenešovAtletika Benešov 1312
3 Anežka HorálkováAnežka Horálková 08 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0624
4 Klára RůžkováKlára Růžková 10 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0104
5 Mija KárníkováMija Kárníková 11 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 0036
Celkem 5 závodníků
klasický pětiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2940
2 Radek HykešRadek Hykeš 90 ŠSK SlanýŠSK Slaný 2725
3 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 0677
Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha DNS
Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. DNF
Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNF
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNF
Celkem 10 závodníků
vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Pavel KrejčaPavel Krejča 93 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2084
2 Jakub VoplakalJakub Voplakal 92 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1800
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1123
Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha DNS
Celkem 4 závodníků
vrhačský trojboj - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan GročekJan Groček 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1388
Mikuláš ValoMikuláš Valo 00 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. DNS
Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 3 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Oto MosesOto Moses 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1531
Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNF
Celkem 2 závodníků
vrhačský trojboj - Veteráni
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1123
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1777
2 Hana HabalováHana Habalová 95 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1506
Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 3 závodníků
vrhačský trojboj - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Simona VavrováSimona Vavrová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1100
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1121
Celkem 1 závodníků
vrhačský trojboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
Tereza LáchováTereza Láchová 06 JAC BrnoJAC Brno DNF
Celkem 1 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kreidl Kreidl SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2697.00
2 Neděla Neděla TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2501.00
3 Türk Türk TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2493.00
4 Grulich Grulich SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2254.00
5 Poděbradský Poděbradský SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2098.00
6 Valo Valo SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2088.00
7 Adamec Adamec TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2034.00
8 Drmela Drmela TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1810.00
9 Marek Marek SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1707.00
10 Vostatek Vostatek TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1668.00
11 Plaček Plaček SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1375.00
12 Skála Skála Atletika BenešovAtletika Benešov 1016.00
Celkem 12 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jedličková Jedličková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2038.00
2 Fiedlerová Fiedlerová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1752.00
3 Jedličková Jedličková SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1536.00
4 Rubešová Rubešová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1399.00
5 Grandová Grandová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1398.00
6 Křupková Křupková Atletika BenešovAtletika Benešov 1318.00
7 Burdová Burdová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 949.00
Vrbová Vrbová TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
Celkem 8 závodníků