výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve vícebojích

Česká Lípa (12. - 13. 5. 2018)

Hod oštěpem 500g - Dorostenky

(ne, 13.5.2018 - 07:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 9 43.55 0.0 736.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 5 29.69 0.0 471.00
3 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 10 28.41 0.0 447.00
4 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 27.37 0.0 427.00
5 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 8 23.27 0.0 350.00
6 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 6 23.09 0.0 347.00
7 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 3 19.30 0.0 276.00
8 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 7 15.35 0.0 203.00
9 Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 4 14.74 0.0 192.00
Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 2 DNS 0.0 0.00
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 13.5.2018 - 07:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 7 35.42 0.0 580.00
2 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 18 29.13 0.0 460.00
3 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 29.12 0.0 460.00
4 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 6 26.35 0.0 408.00
5 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 16 25.81 0.0 398.00
6 Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 12 21.96 0.0 325.00
7 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 17 21.81 0.0 323.00
8 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 10 20.77 0.0 303.00
9 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 3 20.42 0.0 297.00
10 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 19.05 0.0 271.00
11 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 18.34 0.0 258.00
12 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 9 17.49 0.0 242.00
13 Anna BleptováAnna Bleptová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 17.13 0.0 236.00
14 Ema NierostkováEma Nierostková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 14 16.57 0.0 225.00
15 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 11 15.79 0.0 211.00
16 Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 13 14.54 0.0 188.00
17 Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 8 11.80 0.0 138.00
18 Tereza FlaxováTereza Flaxová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 4 11.07 0.0 125.00
Celkem 18 závodníků