výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve vícebojích

Česká Lípa (12. - 13. 5. 2018)

Skok vysoký - Muži

(so, 12.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan KučeraJan Kučera
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
96 2 1.78 610.00
2 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
97 3 1.75 585.00
3 Patrik StupkaPatrik Stupka
AC Česká LípaAC Česká Lípa
96 4 1.66 512.00
4 Radek BekrRadek Bekr
AC Česká LípaAC Česká Lípa
97 1 1.48 374.00
5 Matěj ŽítekMatěj Žítek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
98 5 1.30 250.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 12.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Jan RejhaJan Rejha
AC TJ JičínAC TJ Jičín
99 1 1.90 714.00
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 12.5.2018 - 07:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3 1.75 585.00
2 František DoubekFrantišek Doubek
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
02 1 1.69 536.00
3= Martin PrchalMartin Prchal
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
02 6 1.60 464.00
3= Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 4 1.60 464.00
5 Vojtěch DresslerVojtěch Dressler
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 2 1.54 419.00
6 Filip KryštůfekFilip Kryštůfek
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 5 1.36 290.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 13.5.2018 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 12 1.79 619.00
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 10 1.61 472.00
3= Marek MoudrýMarek Moudrý
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 7 1.58 449.00
3= Jakub ŠafářJakub Šafář
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 11 1.58 449.00
5= Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 6 1.52 404.00
5= Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
03 8 1.52 404.00
7 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5 1.49 381.00
8= Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 4 1.43 338.00
8= Radek FišerRadek Fišer
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 3 1.43 338.00
10 Jakub PodhájskýJakub Podhájský
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 1 1.34 276.00
11 Pavel VáclavůPavel Václavů
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
04 2 1.31 257.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 12.5.2018 - 05:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Natálie BerreurNatálie Berreur
AC Česká LípaAC Česká Lípa
83 1 1.31 419.00
2 Šárka KalvováŠárka Kalvová
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
97 2 1.28 389.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 12.5.2018 - 05:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
99 2 1.49 610.00
2 Eliška MarkofováEliška Markofová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
00 1 1.43 544.00
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 12.5.2018 - 05:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Lenka BártováLenka Bártová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
02 1 1.52 644.00
2= Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá
AC Česká LípaAC Česká Lípa
02 10 1.49 610.00
2= Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
02 7 1.49 610.00
4 Klára FrancouzováKlára Francouzová
AK BílinaAK Bílina
01 9 1.46 577.00
5= Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
01 4 1.40 512.00
5= Dominika RoztočilováDominika Roztočilová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
01 8 1.40 512.00
7 Kateřina HakenováKateřina Hakenová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 3 1.34 449.00
8 Sabina KrákorováSabina Krákorová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
01 5 1.31 419.00
9 Denisa FolkováDenisa Folková
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 2 1.19 302.00
10 Daniela KřelinováDaniela Křelinová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 6 1.13 248.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 12.5.2018 - 05:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Eliška VizingrováEliška Vizingrová
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.55 678.00
2= Amélie HobelantováAmélie Hobelantová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 16 1.52 644.00
2= Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 15 1.52 644.00
2= Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 14 1.52 644.00
2= Klára MatuškováKlára Matušková
AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s.
03 1.52 644.00
6= Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 3 1.46 577.00
6= Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 2 1.46 577.00
8 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová
AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s.
04 13 1.43 544.00
9 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 12 1.40 512.00
10 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 9 1.34 449.00
11= Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 11 1.31 419.00
11= Nela MazůrkováNela Mazůrková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 8 1.31 419.00
11= Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 7 1.31 419.00
11= Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 6 1.31 419.00
15 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s.
04 5 1.28 389.00
16= Ema NierostkováEma Nierostková
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 10 1.22 331.00
16= Anna BleptováAnna Bleptová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 1 1.22 331.00
18 Tereza FlaxováTereza Flaxová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
04 4 1.19 302.00
Celkem 18 závodníků