výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KPJ ve vícebojích

Česká Lípa (12. - 13. 5. 2018)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 04:30) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 13.50 888.00
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 15.09 692.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15.17 683.00
4 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.42 654.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 04:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 15.34 664.00
2 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.98 489.00
3 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 18.46 352.00
4 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 18.75 327.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 04:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 19.93 236.00
2 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 20.62 189.00
3 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 20.93 170.00
Vojtěch BogyoVojtěch Bogyo 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 1 13.50 888.00
2 Dušan VodičkaDušan Vodička 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 3 15.09 692.00
3 Jakub ŠafářJakub Šafář 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 15.17 683.00
4 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 15.34 664.00
5 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 2 15.42 654.00
6 Karel VeličkaKarel Velička 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 6 16.98 489.00
7 Marek MoudrýMarek Moudrý 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 18.46 352.00
8 Pavel VáclavůPavel Václavů 04 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 8 18.75 327.00
9 Šimon KraftŠimon Kraft 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 11 19.93 236.00
10 Jakub PodhájskýJakub Podhájský 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 20.62 189.00
11 Radek FišerRadek Fišer 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 20.93 170.00
Vojtěch BogyoVojtěch Bogyo 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 9 DNS

100 m překážek - Ženy

(so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 16.50 654.00
2 Natálie BerreurNatálie Berreur 83 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17.66 524.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MarkofováEliška Markofová 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 15.14 823.00
2 Marika MatějovskáMarika Matějovská 99 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 18.05 483.00
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 14.20 950.00
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 14.95 848.00
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 16.68 633.00
4 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 17.65 525.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 17.43 549.00
2 Kateřina HakenováKateřina Hakenová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 20.53 260.00
Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 DNF
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 16.48 657.00
2 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 20.07 296.00
3 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 20.45 266.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 14.20 950.00
2 Lenka BártováLenka Bártová 02 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 14.95 848.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 16.48 657.00
4 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 4 16.68 633.00
5 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 17.43 549.00
6 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 3 17.65 525.00
7 Sabina KrákorováSabina Krákorová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 20.07 296.00
8 Daniela KřelinováDaniela Křelinová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 9 20.45 266.00
9 Kateřina HakenováKateřina Hakenová 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 20.53 260.00
Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 6 DNF

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 14.57 899.00
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 14.61 894.00
3 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 16.13 698.00
4 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 16.63 639.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 15.90 727.00
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 17.00 596.00
3 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 17.56 535.00
4 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 17.60 530.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 15.82 736.00
2 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 18.54 434.00
3 Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 21.43 194.00
4 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 24.17 50.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15 16.29 679.00
2 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17 17.16 579.00
3 Ema NierostkováEma Nierostková 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 16 20.85 236.00
Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 04:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 15.76 744.00
2 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 18.51 437.00
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s. 2 14.57 899.00
2 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 14.61 894.00
3 Eliška VizingrováEliška Vizingrová 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 4 15.76 744.00
4 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 10 15.82 736.00
5 Sára ČihulováSára Čihulová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 9 15.90 727.00
6 Amélie HobelantováAmélie Hobelantová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 16.13 698.00
7 Nela MazůrkováNela Mazůrková 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 15 16.29 679.00
8 Anna BleptováAnna Bleptová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 16.63 639.00
9 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 6 17.00 596.00
10 Lucie PeškařováLucie Peškařová 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 17 17.16 579.00
11 Veronika KozlerováVeronika Kozlerová 04 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 7 17.56 535.00
12 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 8 17.60 530.00
13 Klára MatuškováKlára Matušková 03 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 14 18.51 437.00
14 Tereza FlaxováTereza Flaxová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 11 18.54 434.00
15 Ema NierostkováEma Nierostková 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 16 20.85 236.00
16 Anastázie KaprálováAnastázie Kaprálová 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 12 21.43 194.00
17 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 13 24.17 50.00
Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 18 DNF