Čokoládová tretra - základní kolo
Třinec (21. 5. 2018)60 m - Atletická minipřípravka-hoši
Atletická minipřípravka-hoši 01 (po, 21.5.2018 - 13:35) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2021 | Jan SikoraJan Sikora | 15 | CESKY TESIN | 3 | DNS | ||||||||||||||
1 | 2098 | Jonáš SajdokJonáš Sajdok | 13 | TŘINEC | 5 | 13.13 | |||||||||||||
2 | 2624 | Rafael SirotaRafael Sirota | 15 | CESKY TESIN | 2 | 16.44 | |||||||||||||
3 | 2015 | Matěj SikoraMatěj Sikora | 14 | DOBRATICE | 6 | 17.95 | |||||||||||||
4 | 2092 | Erik WicherekErik Wicherek | 14 | BYSTŘICE | 8 | 18.29 | |||||||||||||
5 | 2088 | Lukáš SabelaLukáš Sabela | 15 | TŘINEC | 4 | 19.17 | |||||||||||||
6 | 2028 | Oliver VaňkaOliver Vaňka | 14 | POLSKÁ ŠKOLKA BYSTŘICE | 7 | 26.67 | |||||||||||||
7 | 2081 | Dominik VrátnýDominik Vrátný | 15 | OLDŘICHOVICE | 1 | 32.97 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 02 (po, 21.5.2018 - 13:35) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2047 | Dominik KaczmarczykDominik Kaczmarczyk | 13 | TŘINEC | 7 | 12.55 | |||||||||||||
2 | 2068 | Václav HavlůVáclav Havlů | 13 | TŘINEC | 2 | 12.60 | |||||||||||||
3 | 2023 | Matyáš KohoutekMatyáš Kohoutek | 13 | OSTRAVA | 1 | 12.87 | |||||||||||||
4 | 2083 | Matyáš BudaMatyáš Buda | 13 | TŘINEC | 5 | 14.80 | |||||||||||||
5 | 2077 | Mikuláš KrejzaMikuláš Krejza | 13 | TŘINEC | 8 | 16.63 | |||||||||||||
6 | 2051 | Lukáš DudekLukáš Dudek | 13 | MŠ PIONÝRSKÁ PŘÍBOR | 3 | 17.79 | |||||||||||||
7 | 2060 | Sebastián FranekSebastián Franek | 14 | PMŠ OLDŘICHOVICE | 6 | 19.87 | |||||||||||||
8 | 2063 | Michał BöhmMichał Böhm | 15 | OLDŘICHOVICE | 4 | 20.69 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Atletická minipřípravka-hoši 03 (po, 21.5.2018 - 13:35) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2079 | Vladimír KrejzaVladimír Krejza | 12 | TŘINEC | 8 | 00.0 | ||||||||||||||
2609 | Filip LaryschFilip Larysch | 12 | TŘINEC | 12 | 00.0 | ||||||||||||||
1 | 2043 | Adam OlšarAdam Olšar | 13 | ZŠ A MŠ GUSTAWA PRZECZKA TŘ... | 8 | 13.42 | |||||||||||||
2 | 2019 | Otakar KulhanekOtakar Kulhanek | 14 | METYLOVICE | 5 | 15.14 | |||||||||||||
3 | 2033 | Matěj LazarMatěj Lazar | 14 | TŘINEC | 2 | 15.83 | |||||||||||||
4 | 2012 | Noel MoškořNoel Moškoř | 14 | MŠ KOMORNÍ LHOTKA | 1 | 15.96 | |||||||||||||
5 | 2061 | Ondřej LancOndřej Lanc | 14 | MŠ NERUDOVA, TŘINEC | 6 | 19.26 | |||||||||||||
6 | 2610 | Vít MarekVít Marek | 14 | MŠ KOPERNÍKOVA, TŘINEC | 7 | 19.43 | |||||||||||||
7 | 2594 | Dominik LabojDominik Laboj | 13 | PMŠ ŠTEFANIKOVA TŘINEC | 3 | 22.93 | |||||||||||||
8 | 2039 | Aron KubienaAron Kubiena | 15 | TŘINEC | 4 | 26.51 | |||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky
(po, 21.5.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2040 | Klára StryjováKlára Stryjová | 13 | BYSTŘICE | 3 | 14.35 | |||||||||||||
2 | 2075 | Adéla VlčkováAdéla Vlčková | 14 | MŠ JANÁČKOVA | 7 | 14.40 | |||||||||||||
3 | 2618 | Mia SznapkaMia Sznapka | 13 | TJ TZ TRINEC | 2 | 14.79 | |||||||||||||
4 | 2577 | Julie SuszkováJulie Suszková | 15 | TŘINEC | 6 | 16.50 | |||||||||||||
5 | 2093 | Tereza PavladyováTereza Pavladyová | 15 | TŘINEC MŠ SNP | 5 | 18.44 | |||||||||||||
6 | 2066 | Veronika PaulíčkováVeronika Paulíčková | 14 | HLUBOČKY | 4 | 19.02 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)
Běh 02 (po, 21.5.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2030 | Veronika KantorováVeronika Kantorová | 14 | JABLUNKOV | 6 | DNS | ||||||||||||||
1 | 2031 | Kramarčiková KlaraKramarčiková Klara | 13 | TŘINEC MŠ SNP | 7 | 14.15 | |||||||||||||
2 | 2630 | Dorota HermanováDorota Hermanová | 13 | TŘINEC | 3 | 15.11 | |||||||||||||
3 | 2025 | Barbora GlosováBarbora Glosová | 13 | TŘINEC | 5 | 16.81 | |||||||||||||
4 | 2599 | Amálie KiszováAmálie Kiszová | 13 | MŠ HORNÍ LIŠTNÁ | 2 | 17.07 | |||||||||||||
5 | 2054 | Karolína DudkováKarolína Dudková | 15 | MŠ PIONÝRSKÁ PŘÍBOR | 4 | 20.43 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (po, 21.5.2018 - 13:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2037 | Natálie OndraszkováNatálie Ondraszková | 13 | BYSTŘICE | 7 | 15.45 | |||||||||||||
2 | 2046 | Magdalena SzewczykMagdalena Szewczyk | 14 | PRZEDSZKOLE, BYSTRZYCA | 8 | 15.90 | |||||||||||||
3 | 2103 | Eliška KrupováEliška Krupová | 14 | TŘINEC | 3 | 17.81 | |||||||||||||
4 | 2104 | Laura KonečnáLaura Konečná | 15 | TŘINEC | 4 | 22.66 | |||||||||||||
5 | 2071 | Natálie LubojackáNatálie Lubojacká | 15 | 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV | 2 | 23.39 | |||||||||||||
6 | 2625 | Kateřina KowalowskáKateřina Kowalowská | 15 | TŘINEC | 5 | 23.52 | |||||||||||||
7 | 2607 | Adéla LaryschováAdéla Laryschová | 15 | TŘINEC | 6 | 36.53 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2031 | Kramarčiková KlaraKramarčiková Klara | 13 | TŘINEC MŠ SNP | 7 | 14.15 | ||
2 | 2630 | Dorota HermanováDorota Hermanová | 13 | TŘINEC | 3 | 15.11 | ||
3 | 2037 | Natálie OndraszkováNatálie Ondraszková | 13 | BYSTŘICE | 7 | 15.45 | ||
4 | 2046 | Magdalena SzewczykMagdalena Szewczyk | 14 | PRZEDSZKOLE, BYSTRZYCA | 8 | 15.90 | ||
5 | 2025 | Barbora GlosováBarbora Glosová | 13 | TŘINEC | 5 | 16.81 | ||
6 | 2599 | Amálie KiszováAmálie Kiszová | 13 | MŠ HORNÍ LIŠTNÁ | 2 | 17.07 | ||
7 | 2103 | Eliška KrupováEliška Krupová | 14 | TŘINEC | 3 | 17.81 | ||
8 | 2054 | Karolína DudkováKarolína Dudková | 15 | MŠ PIONÝRSKÁ PŘÍBOR | 4 | 20.43 | ||
9 | 2104 | Laura KonečnáLaura Konečná | 15 | TŘINEC | 4 | 22.66 | ||
10 | 2071 | Natálie LubojackáNatálie Lubojacká | 15 | 1. BĚŽECKÝ JABLUNKOV | 2 | 23.39 | ||
11 | 2625 | Kateřina KowalowskáKateřina Kowalowská | 15 | TŘINEC | 5 | 23.52 | ||
12 | 2607 | Adéla LaryschováAdéla Laryschová | 15 | TŘINEC | 6 | 36.53 | ||
2030 | Veronika KantorováVeronika Kantorová | 14 | JABLUNKOV | 6 | DNS |