výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

Skok daleký - Žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 6.22
4 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6.08
6 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.78
8 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.77
9 Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
03 5.76
11 Petr DočkalPetr Dočkal
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.64
13 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.57
14 Thomas MacuraThomas Macura
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 5.55
16 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.19
17 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.17
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 5.62
4 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 5.30
5 Šimon PácalŠimon Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 5.24
6 David GrubišićDavid Grubišić
BYAC BrnoBYAC Brno
03 5.23
7 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.16
9 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 5.13
10 Jan BürgerJan Bürger
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.96
11 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.89
13 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 4.83
14 Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.72
Celkem 10 závodníků
Kvalifikace C (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš SoukalLukáš Soukal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.41
2 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 4.98
3 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.96
4 Martin RabochMartin Raboch
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 4.91
5 Ondřej DubjákOndřej Dubják
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
03 4.83
8 Matěj SeveraMatěj Severa
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.75
9 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.66
10 Jakub JonášJakub Jonáš
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.62
11 Tomáš KlementTomáš Klement
BYAC BrnoBYAC Brno
03 4.56
13 Vojtěch HonzíčekVojtěch Honzíček
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.38
14 Zdeněk JelínekZdeněk Jelínek
TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ...
03 4.33
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace D (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 5.47
5 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5.43
6 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5.42
7 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.41
8 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5.33
9 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.25
10 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.25
12 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
04 5.20
13 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.14
14 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 4.63
1 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5.24
3 Vojtěch VečeřaVojtěch Večeřa
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4.96
4 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 4.85
7 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.78
8 František RajchlFrantišek Rajchl
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 4.72
12 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 4.53
13 Tomáš NázlerTomáš Názler
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.41
14 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.38
15 Tomáš SzmekTomáš Szmek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 4.17
16 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.16
17 Jan MelíšekJan Melíšek
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 3.99
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace E (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.26
5 Vít VinduškaVít Vinduška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 5.04
6 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 4.97
7 Matyáš GalvasMatyáš Galvas
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 4.91
10 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.75
11 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.47
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6.42
3 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 6.28
6 Ondřej StaśOndřej Staś
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 5.98
7 Dušan VodičkaDušan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.95
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
04 5.54
5 Ondřej PavelekOndřej Pavelek
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5.53
6 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5.34
7 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5.29
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 5.49
10 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 5.05
11 Jan DonnebergerJan Donneberger
Orel VyškovOrel Vyškov
05 5.03
12 Jiří MičkeJiří Mičke
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.99
14 Roman KadavýRoman Kadavý
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.88
19 Matěj BezroukMatěj Bezrouk
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.63
22 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.46
23 Matvij TsapMatvij Tsap
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
05 3.91
Celkem 8 závodníků
Kvalifikace B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Petr UherPetr Uher
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
05 4.97
4 Václav HamšíkVáclav Hamšík
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
05 4.91
7 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.73
8 Marek PavlíčekMarek Pavlíček
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.69
9 Jan MikešJan Mikeš
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.52
12 Lukáš PetrželaLukáš Petržela
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.25
15 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.17
17 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.14
18 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 4.11
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace C (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.74
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.61
4 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.57
5 Vladimír BílekVladimír Bílek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.55
6 Dominik ManďákDominik Manďák
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.50
8 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.49
9 Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.48
10 Adam NeugebauerAdam Neugebauer
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.38
11 Vojtěch PernicaVojtěch Pernica
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.25
13 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.20
14 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.17
15 Roman DohaničRoman Dohanič
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.16
17 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 4.12
18 Adam HoněkAdam Honěk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.06
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace D (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Adam BoďaAdam Boďa
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.38
5 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 4.20
8 Martin VlkMartin Vlk
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.11
9 Ondřej SojákOndřej Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
05 4.09
10 Jakub PeroutkaJakub Peroutka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 4.08
11 Jan PodrábskýJan Podrábský
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 4.06
15 Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.74
16 Petr SkryjaPetr Skryja
BYAC BrnoBYAC Brno
05 3.71
17 Matěj KřivánekMatěj Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.46
18 Filip BláhaFilip Bláha
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.06
19 Tomáš BrukTomáš Bruk
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2.95
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace E (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.80
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.56
5 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.52
10 Matěj ŠiškaMatěj Šiška
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.29
11 Jiří SedláčekJiří Sedláček
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
06 4.17
12 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.12
13 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.05
14 Ondřej BartoňOndřej Bartoň
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.05
16 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 3.81
17 Adam NagyAdam Nagy
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.80
19 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.73
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace F (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.56
2 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.44
4 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 4.32
5 Adam KrobotAdam Krobot
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.27
6 Andrej CholewaAndrej Cholewa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 4.18
7 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4.13
8 Vít HolíkVít Holík
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.10
9 Matěj ČermákMatěj Čermák
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.09
10 Martin SedleckýMartin Sedlecký
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 4.06
11 Daniel MarákDaniel Marák
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.05
12 Jakub BudínJakub Budín
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.02
13 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.99
15 Richard KyzlinkRichard Kyzlink
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.85
18 Matěj ŠimurdaMatěj Šimurda
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.43
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace G (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal SvobodaMichal Svoboda
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 4.15
2 Jonáš ValešJonáš Valeš
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 4.11
3 Jindřich ŽítekJindřich Žítek
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
06 4.07
4 Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.94
5 František NovotnýFrantišek Novotný
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.93
6 Mikuláš PetrMikuláš Petr
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
06 3.89
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.88
8 Štěpán MarekŠtěpán Marek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.78
9 Martin TaušMartin Tauš
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.76
10 Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.74
11 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 3.74
12 Šimon LopourŠimon Lopour
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.65
13 Tomáš KučeraTomáš Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.61
14 Alex MachaňAlex Machaň
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.58
15 Štěpán KlírŠtěpán Klír
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.41
16 Dominik MachalaDominik Machala
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 3.37
17 Adam UxaAdam Uxa
BYAC BrnoBYAC Brno
06 3.18
18 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.15
19 Michal ZemanMichal Zeman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 2.94
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 5.32
Celkem 1 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 4.66
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.64
6 Jan KlimasJan Klimas
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 4.47
7 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.25
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5.41
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.30
4 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 5.27
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.20
6 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.07
7 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5.03
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5.37
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
03 5.34
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.28
3 Ester BendováEster Bendová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 5.27
4 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 5.23
5 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 5.21
6 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.12
8 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 5.11
9 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5.05
10 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5.05
11 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 5.03
15 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.69
16 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.69
17 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.65
19 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 4.56
20 Iveta HolešinskáIveta Holešinská
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
03 4.51
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Klára NingerováKlára Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 4.98
2 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4.91
3 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.76
4 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.76
6 Eliška JuránováEliška Juránová
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 4.74
7 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.67
9 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.60
10 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 4.55
11 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.53
16 Ester VančurováEster Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 4.30
18 Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4.25
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace C (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 4.86
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.71
4 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 4.57
5 Rebecca SzaboRebecca Szabo
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
03 4.49
7 Barbora HoráčkováBarbora Horáčková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.43
9 Michaela BurianováMichaela Burianová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 4.30
11 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.27
12 Desislava HristovaDesislava Hristova
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.26
13 Blanka HavlátováBlanka Havlátová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.23
14 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 4.17
15 Helena JuříčkováHelena Juříčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 4.13
16 Tereza SojkováTereza Sojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 4.10
17 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 4.08
18 Jana PolákováJana Poláková
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
03 4.05
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace D (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martina GalburováMartina Galburová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
03 4.44
2 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 4.37
3 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.33
4 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 4.32
5 Beáta RubášováBeáta Rubášová
TJ Sokol PřísnoticeTJ Sokol Přísnotice
03 4.17
6 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.14
7 Ivana MáchováIvana Máchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 4.12
8 Kateřina VejbornáKateřina Vejborná
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.00
9 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.99
10 Karolína OczkováKarolína Oczková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 3.91
12 Markéta LacikováMarkéta Laciková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 3.87
13 Iveta FilounováIveta Filounová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 3.86
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace E (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 5.16
5 Anna CagašováAnna Cagašová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 5.15
10 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.91
12 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 4.87
14 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.77
16 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.73
17 Sabina VantuchováSabina Vantuchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.69
18 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.69
19 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.64
20 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 4.59
22 Sára KřížkováSára Křížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 4.45
Celkem 11 závodníků
Kvalifikace F (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Hana BlažkováHana Blažková
Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s.
04 5.01
2 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 4.74
3 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 4.58
4 Aneta DokulilováAneta Dokulilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.54
7 Johana ČmielováJohana Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4.47
9 Stella ChaloupkováStella Chaloupková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
04 4.35
10 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 4.28
11 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.23
12 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ASK BlanskoASK Blansko
04 4.23
16 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 4.03
18 Denisa MarčíkováDenisa Marčíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 3.87
19 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 3.77
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace G (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie VrbováMarie Vrbová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 4.62
2 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 4.57
3 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.51
5 Vanesa MartincováVanesa Martincová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 4.33
6 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.23
8 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.21
9 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.20
10 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.16
12 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
04 4.14
13 Johana SoukupováJohana Soukupová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.14
14 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.08
16 Sára FojtíkováSára Fojtíková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.07
17 Klára KusáKlára Kusá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.07
18 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 3.96
19 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 3.81
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace H (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.21
2 Natálie KrubováNatálie Krubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 4.14
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 4.11
4 Viktorie BlažkováViktorie Blažková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.09
5 Antonie BočkováAntonie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.03
6 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3.97
7 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.89
8 Klára ChmeňováKlára Chmeňová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.88
11 Kamila VajnrajchováKamila Vajnrajchová
JAC BrnoJAC Brno
04 3.84
13 Natálie MalcováNatálie Malcová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 3.76
15 Lucie MichnováLucie Michnová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
04 3.69
16 Martina ŠroubkováMartina Šroubková
BYAC BrnoBYAC Brno
04 3.67
17 Eva RajskáEva Rajská
JAC BrnoJAC Brno
04 3.63
18 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
04 3.47
20 Vanesa NechalováVanesa Nechalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3.39
21 Kristýna PotácelováKristýna Potácelová
TJ Olympia Bruntál z.s.TJ Olympia Bruntál z.s.
04 3.37
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Kvalifikace)

Kvalifikace A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.87
2 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.84
3 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.84
4 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.82
5 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.79
7 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.72
10 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.59
11 Zuzana HorálkováZuzana Horálková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.57
12 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.57
13 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.51
14 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.49
15 Bára StrnádkováBára Strnádková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.48
16 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.45
18 Amálie HolšánováAmálie Holšánová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.44
20 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.42
21 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 4.42
22 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.36
23 Pavla KumstátováPavla Kumstátová
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 4.34
25 Julie VálkováJulie Válková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 4.18
27 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.10
Celkem 20 závodníků
Kvalifikace B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.44
4 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.42
6 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.40
11 Eliška KucharčíkováEliška Kucharčíková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 4.23
12 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.20
13 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 4.20
14 Adéla FryčováAdéla Fryčová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 4.19
16 Anežka AndrejsováAnežka Andrejsová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 4.14
19 Lucie PetrlováLucie Petrlová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.09
23 Michaela MelčákováMichaela Melčáková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 4.00
24 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 3.96
25 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 3.91
26 Michaela DrábkováMichaela Drábková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.88
27 Juliana FajčíkováJuliana Fajčíková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 3.79
28 Klára SátrováKlára Sátrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 3.78
29 Eliška KonečnáEliška Konečná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
05 3.78
30 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 3.75
32 Nikola JiříčkováNikola Jiříčková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3.65
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace C (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Markéta SikorováMarkéta Sikorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 4.33
5 Stela JoudalováStela Joudalová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 4.15
9 Simona KnéblováSimona Knéblová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 4.07
10 Nikola BobokováNikola Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4.07
12 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 4.00
15 Helena BryšováHelena Bryšová
JAC BrnoJAC Brno
05 3.96
17 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.95
19 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 3.91
20 Hana ApltauerováHana Apltauerová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
05 3.89
22 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.87
29 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.51
30 Nela SedláčkováNela Sedláčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 3.45
31 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.41
Celkem 13 závodníků
Kvalifikace D (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Vivien SkřípskáVivien Skřípská
JAC BrnoJAC Brno
05 3.87
7 Petra BlažkováPetra Blažková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 3.81
12 Adéla ČernovskáAdéla Černovská
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 3.66
13 Franziska SchmidFranziska Schmid
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 3.63
14 Tereza PetráskováTereza Petrásková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 3.55
15 Anna TesáčkováAnna Tesáčková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 3.54
16 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.46
17 Anna KopalováAnna Kopalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.45
18 Sára HryzákováSára Hryzáková
SK ŽirovniceSK Žirovnice
05 3.45
19 Klára ZukalováKlára Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.33
20 Kateřina ŠebkováKateřina Šebková
ASK BlanskoASK Blansko
05 3.33
21 Klára MičaníkováKlára Mičaníková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.30
22 Františka SekaninováFrantiška Sekaninová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.30
23 Sofie KrestováSofie Krestová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 3.29
24 Andrea ČernáAndrea Černá
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 2.97
25 Markéta MotykováMarkéta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2.26
Celkem 16 závodníků
Kvalifikace E (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
4 Ema ŠefránkováEma Šefránková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.63
5 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.56
9 Štěpánka DubcováŠtěpánka Dubcová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.29
12 Anna ŠimkováAnna Šimková
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
06 4.25
13 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4.25
14 Darina HomoláčováDarina Homoláčová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.24
15 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 4.24
16 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.20
17 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.18
18 Jana ŠmídováJana Šmídová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.16
19 Hana BlaschkeováHana Blaschkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 4.16
21 Dominika ŠmajzrováDominika Šmajzrová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
06 4.07
22 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 4.07
23 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.95
Celkem 14 závodníků
Kvalifikace F (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.29
2 Ema DucháčováEma Ducháčová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 4.22
3 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 4.19
4 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.18
6 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.04
7 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 4.03
8 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková
ASK BlanskoASK Blansko
06 4.01
10 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 3.90
11 Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 3.90
12 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.82
13 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.81
14 Julie MikováJulie Miková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.81
15 Julie JadrnáJulie Jadrná
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.78
16 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 3.74
18 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.47
19 Karolína ImlaufováKarolína Imlaufová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 3.46
21 Sára FilípkováSára Filípková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3.30
22 Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 3.25
Celkem 18 závodníků
Kvalifikace G (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natalie PařilováNatalie Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
06 4.38
3 Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 4.21
4 Barbora KuncováBarbora Kuncová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
06 4.13
5 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 4.06
6 Adéla KopeckáAdéla Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 4.04
7 Anna BramborováAnna Bramborová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.92
8 Anna ŠvehlováAnna Švehlová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3.91
9 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 3.90
12 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3.77
13 Lucie KrouželováLucie Krouželová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.74
14 Tereza BoškováTereza Bošková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.70
15 Eva GruberováEva Gruberová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.62
16 Jůlie JežováJůlie Ježová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.55
17 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.54
18 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3.53
19 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
06 3.53
22 Amálie MáčkováAmálie Máčková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 3.50
23 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.50
24 Kamila BrlicováKamila Brlicová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3.49
25 Barbora KuncováBarbora Kuncová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 3.48
26 Monika ChloupkováMonika Chloupková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.16
Celkem 21 závodníků
Kvalifikace H (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Anna DoleželováAnna Doleželová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3.99
2 Vanda KřížkováVanda Křížková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3.92
3 Lucie DobrovskáLucie Dobrovská
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.81
4 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.81
5 Nikola HomolováNikola Homolová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3.77
6 Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 3.74
7 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 3.70
8 Laura KrálováLaura Králová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3.64
9 Ellen KadrmasováEllen Kadrmasová
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.63
10 Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.63
11 Marianna MachkováMarianna Machková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.60
12 Adéla MátlováAdéla Mátlová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 3.55
13 Magdalena LednickáMagdalena Lednická
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.52
14 Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.52
15 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.49
16 Nikola VrbováNikola Vrbová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.46
17 Eliška ChudáEliška Chudá
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 3.43
18 Leona JandákováLeona Jandáková
ASK BlanskoASK Blansko
06 3.41
19 Helena KrátkáHelena Krátká
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 3.36
22 Kateřina DyrynkováKateřina Dyrynková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 3.10
23 Amálie HanzelkováAmálie Hanzelková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2.89
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 5.10
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 5.03
4 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 4.88
6 Eliška ZelováEliška Zelová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 4.86
7 Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 4.85
8 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 4.76
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Ema ŠefránkováEma Šefránková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.61
7 Natalie PařilováNatalie Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
06 4.55
8 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 4.48
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4.86
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.60
5 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4.35
8 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.23
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
2 Jakub NěmecJakub Němec
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
07 4.73
3 Adam ŠulcAdam Šulc
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 4.33
6 Marek HorníkMarek Horník
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
07 4.05
8 Dušan LátDušan Lát
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
07 4.04
14 Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.88
19 Matěj KubíčekMatěj Kubíček
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
07 3.68
20 Adam JežekAdam Ježek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 3.66
21 Matěj HovorkaMatěj Hovorka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.62
Celkem 8 závodníků
Kvalifikace B (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 4.19
2 Jakub DoležalJakub Doležal
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3.89
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.85
4 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.84
6 Jan ČokaJan Čoka
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.82
9 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3.72
10 Jakub HolubJakub Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.68
11 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.61
12 Denis EllingerDenis Ellinger
ASK BlanskoASK Blansko
07 3.51
13 Michal SojákMichal Soják
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.47
15 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 3.33
16 Martin ObornýMartin Oborný
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.33
17 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.30
19 Matěj KiprýMatěj Kiprý
BYAC BrnoBYAC Brno
07 3.15
20 Lukáš MertaLukáš Merta
JAC BrnoJAC Brno
07 2.70
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace C (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.87
2 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.83
3 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.63
4 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.60
6 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.55
7 Adam VeselýAdam Veselý
JAC BrnoJAC Brno
07 3.51
9 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.40
10 Jakub SměšnýJakub Směšný
JAC BrnoJAC Brno
07 3.39
12 Jan HoloubekJan Holoubek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.35
13 Kristian HonekKristian Honek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.33
15 František HolubFrantišek Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.18
16 Adam LachoAdam Lacho
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.18
17 Oliver VoglOliver Vogl
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.17
18 Jan DedikJan Dedik
JAC BrnoJAC Brno
07 3.14
19 Michal KubošekMichal Kubošek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.12
20 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.10
21 Daniel KolářDaniel Kolář
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3.08
22 Alex BartošAlex Bartoš
BYAC BrnoBYAC Brno
07 2.99
23 Adam SlavíčekAdam Slavíček
JAC BrnoJAC Brno
07 2.82
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 4.47
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (Kvalifikace)

Kvalifikace A (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
6 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 4.05
10 Tereza KubajurováTereza Kubajurová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 4.04
14 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.97
16 Lucie DaněčkováLucie Daněčková
ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s...
07 3.88
17 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.81
19 Nicole PaulusováNicole Paulusová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3.77
20 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.63
21 Nela FučíkováNela Fučíková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.62
23 Blanka DohnalováBlanka Dohnalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.43
Celkem 9 závodníků
Kvalifikace B (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.94
4 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.89
7 Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 3.79
10 Sofie ChovanSofie Chovan
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
07 3.69
11 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 3.68
16 Natálie PetrováNatálie Petrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.41
17 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.41
18 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.38
19 Valerie NovákováValerie Nováková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 3.36
20 Nikola SeďováNikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 3.34
21 Adriana TejralováAdriana Tejralová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 3.30
22 Andrea LenomarováAndrea Lenomarová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 3.30
Celkem 12 závodníků
Kvalifikace C (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie RuferováLucie Ruferová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.97
2 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.97
4 Terezie JančováTerezie Jančová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3.90
5 Nela RouhováNela Rouhová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 3.89
7 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.79
9 Anna TázlerováAnna Tázlerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.73
12 Kateřina GottwaldováKateřina Gottwaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.65
13 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.55
14 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.52
15 Kristýna GottwaldováKristýna Gottwaldová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.45
16 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.45
18 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
07 3.42
19 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.28
20 Sára AndrýskováSára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 3.16
21 Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
07 2.87
Celkem 15 závodníků
Kvalifikace D (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
3 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.64
4 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.60
5 Tereza TučkováTereza Tučková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.57
6 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.54
7 Kristina BendováKristina Bendová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
07 3.53
8 Barbora ŠímováBarbora Šímová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.52
9 Nicol KrobauerováNicol Krobauerová
JAC BrnoJAC Brno
07 3.50
10 Viktorie CzudkováViktorie Czudková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
07 3.47
11 Nela KolčářováNela Kolčářová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 3.47
12 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 3.44
13 Viktorie BočkováViktorie Bočková
JAC BrnoJAC Brno
07 3.40
15 Eliška BinderováEliška Binderová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 3.34
17 Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 3.29
18 Tereza BláhováTereza Bláhová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
07 3.23
19 Karolína KopečnáKarolína Kopečná
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3.18
20 Petra MachkováPetra Machková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 3.06
21 Lilien PodstavkováLilien Podstavková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3.04
22 Karolína BělíčkováKarolína Bělíčková
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 3.03
24 Michaela BobokováMichaela Boboková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 2.85
Celkem 19 závodníků