výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

EKAG 2018

Brno (10. - 12. 9. 2018)

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
03 1.81
4 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.78
5 Jakub KopečekJakub Kopeček
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.73
9 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.68
11 Jiří AdamecJiří Adamec
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
03 1.63
12 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.63
13 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
03 1.63
16 Václav MalíkVáclav Malík
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 1.53
17 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 1.48
18 Matyáš KubínMatyáš Kubín
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 1.48
19 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 1.43
Celkem 11 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.80
3 Jakub DouděraJakub Douděra
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.71
4 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.71
5 Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 1.68
6= Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.63
6= Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.63
8 Jakub ŠantavýJakub Šantavý
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 1.58
9 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.58
11 Jaroslav JarýJaroslav Jarý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.53
12 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.53
13= Filip MaňásekFilip Maňásek
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1.53
15 Tomáš SzmekTomáš Szmek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1.53
17 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1.48
18 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.48
19 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.43
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
4 David KovářDavid Kovář
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.56
9 Jan PobořilJan Pobořil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 1.48
10= Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.48
12 Jakub GregovskýJakub Gregovský
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.48
16 Antonín KlimešAntonín Klimeš
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 1.43
Celkem 5 závodníků
Finále B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub DusilJakub Dusil
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
05 1.43
2= Aleš KloutvorAleš Kloutvor
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.38
2= Jindřich HolinaJindřich Holina
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.38
4 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1.38
5 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1.33
6 Martin LangerMartin Langer
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1.33
8= Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.33
11= Petr VeselýPetr Veselý
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
05 1.28
11= Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 1.28
13= Adam HalířAdam Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.28
15 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
05 1.23
16 Ivo DubšIvo Dubš
BYAC BrnoBYAC Brno
05 1.23
Celkem 12 závodníků
Finále C (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Ondřej ŠmídOndřej Šmíd
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1.61
5= Boleslav KočíBoleslav Kočí
BYAC BrnoBYAC Brno
06 1.38
5= Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.38
7 Jan VodičkaJan Vodička
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
06 1.38
8 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.38
10 Petr JordánPetr Jordán
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.28
11= Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 1.23
11= Richard KutíkRichard Kutík
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
06 1.23
14= Tomáš KučeraTomáš Kučera
BYAC BrnoBYAC Brno
06 1.23
16 Jan BílekJan Bílek
BYAC BrnoBYAC Brno
06 1.08
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále A (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.63
2 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.63
3 Žofie RožánkováŽofie Rožánková
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
03 1.58
5 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 1.58
7= Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
03 1.53
7= Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.53
9 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 1.53
10 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.53
12= Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.48
12= Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.48
14 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 1.48
15 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
03 DNS
15 Natálie KováčováNatálie Kováčová
TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod
03 DNS
Celkem 13 závodníků
Finále B (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Petra KlikováPetra Kliková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 1.43
3 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.38
5 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.33
6 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1.33
7 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
ASK BlanskoASK Blansko
03 1.28
Celkem 5 závodníků
Finále C (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Eliška ČervenáEliška Červená
TJ Svitavy, z. s.TJ Svitavy, z. s.
04 1.63
3 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.63
4 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.58
5 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 1.58
8 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.48
9 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.48
10 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.48
11 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.43
12= Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
04 1.43
14 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.43
Celkem 10 závodníků
Finále D (st, 12.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 1.48
2 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.48
3 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.43
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.43
6 Martina KulhaváMartina Kulhavá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 1.38
7= Martina ŠroubkováMartina Šroubková
BYAC BrnoBYAC Brno
04 1.33
10 Kateřina HomerováKateřina Homerová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 1.33
11= Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková
JAC BrnoJAC Brno
04 1.28
11= Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.28
13 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 1.28
15 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.23
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
4 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 1.48
5 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
06 1.48
7 Tereza LáchováTereza Láchová
JAC BrnoJAC Brno
06 1.43
8 Anežka HorníkováAnežka Horníková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
06 1.38
9 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 1.38
10 Natalie PařilováNatalie Pařilová
JAC BrnoJAC Brno
06 1.38
11 Kateřina VydrováKateřina Vydrová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
06 1.33
12 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.33
14 Nikola TešnarováNikola Tešnarová
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
06 1.28
15 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.28
Celkem 10 závodníků
Finále A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
2 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 1.59
3 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.53
4 Anna PátkováAnna Pátková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.48
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.48
7 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1.48
8= Barbora ŠtěrbováBarbora Štěrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.48
8= Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.48
11= Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 1.43
11= Dominika PolákováDominika Poláková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.43
14 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 1.43
15= Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1.43
17 Gabriela BegováGabriela Begová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1.43
18= Tereza MyškováTereza Myšková
JAC BrnoJAC Brno
05 1.38
18= Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
05 1.38
21 Tereza DoubkováTereza Doubková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
05 1.38
22 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.33
Celkem 16 závodníků
Finále B (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1.43
2 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.43
3 Kathrin HohbergKathrin Hohberg
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.38
4 Andrea DvořákováAndrea Dvořáková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
05 1.38
5 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
05 1.38
7 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 1.33
8 Michaela ŠkodováMichaela Škodová
JAC BrnoJAC Brno
05 1.33
9 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
05 1.33
11 Veronika KrálíkováVeronika Králíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 1.28
12= Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.23
12= Anna VýmolováAnna Výmolová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 1.23
Celkem 11 závodníků
Finále B (po, 10.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1.38
3 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
06 1.28
4= Kateřina MenclováKateřina Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.28
4= Lucie Tereza ValachováLucie Tereza Valachová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.28
4= Nikola MusilováNikola Musilová
SK ŽirovniceSK Žirovnice
06 1.28
7 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 1.28
8 Veronika ŠvandováVeronika Švandová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1.28
9 Eliška NeužilováEliška Neužilová
JAC BrnoJAC Brno
06 1.28
10 Adéla ČermákováAdéla Čermáková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
06 1.23
11= Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 1.23
11= Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 1.23
13= Anna KloudováAnna Kloudová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
06 1.18
15 Barbora GonováBarbora Gonová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1.08
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub JordánJakub Jordán
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 1.37
3= Jiří KrejčíJiří Krejčí
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.28
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1.28
8 Oliver HarveyOliver Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1.18
9 Jakub SměšnýJakub Směšný
JAC BrnoJAC Brno
07 1.18
10 Štěpán ProksŠtěpán Proks
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 1.18
13 Patrik AbsolonPatrik Absolon
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
07 1.13
14 Adam PopekAdam Popek
BYAC BrnoBYAC Brno
07 1.13
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále A (út, 11.9.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
3 Amélie ZemanováAmélie Zemanová
AC Vysoké Mýto z.s.AC Vysoké Mýto z.s.
07 1.33
4= Flora BesperátováFlora Besperátová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
07 1.28
7 Anna VáclavíkováAnna Václavíková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.23
8 Nikola SeďováNikola Seďová
SK Atletika Hustopeče, z.s.SK Atletika Hustopeče, z.s.
07 1.23
9 Marika PetrlováMarika Petrlová
JAC BrnoJAC Brno
07 1.23
10= Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
07 1.18
12 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 1.18
14 Hana NingerováHana Ningerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 1.13
15 Veronika PokornáVeronika Pokorná
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
07 1.08
Celkem 9 závodníků