Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Zahajovací závody na dráze

Bílina (28. 4. 2018)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 28.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 34.53
2 19 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 35.04
3 25 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 6 36.57
4 9 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 36.70
5 64 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 37.32
6 61 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 37.36
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 28.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 53 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 37.01
2 58 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 37.12
3 2 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 38.56
4 33 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 38.60
5 48 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 40.04
51 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 28.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 26 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 37.47
2 47 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 37.79
3 11 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 38.25
4 52 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 38.93
5 46 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 39.07
6 1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 1 43.02
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 28.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 28 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5 39.01
2 31 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 40.15
3 23 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 40.50
4 132 Matěj OpackiMatěj Opacki 00 AK BílinaAK Bílina 3 40.90
5 56 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 41.42
6 68 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 1 46.71
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 28.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 57 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 39.62
2 40 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 42.68
3 67 Tadeáš KačírekTadeáš Kačírek 04 AK ŽatecAK Žatec 3 44.45
4 43 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 48.70
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 28.4.2018 - 08:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 65 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 38.61
2 37 Marek VedejMarek Vedej 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 49.60
3 34 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 51.11
4 45 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 53.78
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 8 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 34.53
2 19 Antonín JanetkaAntonín Janetka 99 AK BílinaAK Bílina 5 35.04
3 25 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 6 36.57
4 9 Aleš FilingrAleš Filingr 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 36.70
5 53 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 37.01
6 58 Jiří JanečekJiří Janeček 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 37.12
7 64 Martin LecjaksMartin Lecjaks 90 AK MostAK Most 2 37.32
8 61 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 37.36
9 26 Marek PíchaMarek Pícha 99 AK BílinaAK Bílina 3 37.47
10 47 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 37.79
11 11 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 38.25
12 2 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 38.56
13 33 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 38.60
14 65 David VolkeDavid Volke 97 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 38.61
15 52 Lukáš LachmanLukáš Lachman 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 38.93
16 28 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5 39.01
17 46 Martin PěknýMartin Pěkný 83 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 39.07
18 57 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 39.62
19 48 Matěj HrbekMatěj Hrbek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 40.04
20 31 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 40.15
21 23 František LáchaFrantišek Lácha 02 AK BílinaAK Bílina 6 40.50
22 132 Matěj OpackiMatěj Opacki 00 AK BílinaAK Bílina 3 40.90
23 56 Jakub UmlaufJakub Umlauf 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 41.42
24 40 David Jaroslav AntošDavid Jaroslav Antoš 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 42.68
25 1 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 1 43.02
26 67 Tadeáš KačírekTadeáš Kačírek 04 AK ŽatecAK Žatec 3 44.45
27 68 Daniel ŠvecDaniel Švec 06 AK ŽatecAK Žatec 1 46.71
28 43 Patrik HausnerPatrik Hausner 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 48.70
29 37 Marek VedejMarek Vedej 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 49.60
30 34 Vratislav BaudlerVratislav Baudler 04 ASK LovosiceASK Lovosice 4 51.11
31 45 Josef NovákJosef Novák 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 53.78
51 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 28.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 42.18
2 89 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 42.54
3 70 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 44.42
4 87 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 2 44.80
5 99 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 44.94
6 84 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 47.18
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 28.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 118 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 45.18
2 112 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 45.38
3 115 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 45.53
4 119 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 46.36
5 131 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK ŽatecAK Žatec 6 49.26
117 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 28.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 139 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 4 44.72
2 138 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 45.49
3 107 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 46.68
4 140 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 5 47.01
5 103 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 47.21
6 137 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 47.70
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 28.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 77 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 45.50
2 78 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 47.91
3 110 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 48.99
4 111 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 49.49
5 79 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 55.62
100 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 28.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 125 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 45.32
2 124 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 46.59
3 93 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 51.31
4 81 Nela SchornáNela Schorná 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 52.69
5 82 Pavlína VozánkováPavlína Vozánková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 55.55
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 28.4.2018 - 08:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 123 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 42.35
2 90 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 5 46.62
3 95 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 47.36
4 105 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 49.56
5 102 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 58.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 85 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 4 42.18
2 123 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 42.35
3 89 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 6 42.54
4 70 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 3 44.42
5 139 Eva JurincováEva Jurincová 03 AK MostAK Most 4 44.72
6 87 Vendula MenclováVendula Menclová 01 AK BílinaAK Bílina 2 44.80
7 99 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 44.94
8 118 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 45.18
9 125 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 45.32
10 112 Adéla FučíkováAdéla Fučíková 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 45.38
11 138 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 6 45.49
12 77 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 45.50
13 115 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 45.53
14 119 Veronika VašinováVeronika Vašinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 46.36
15 124 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 46.59
16 90 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 5 46.62
17 107 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 46.68
18 140 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 5 47.01
19 84 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 5 47.18
20 103 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 47.21
21 95 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 6 47.36
22 137 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 2 47.70
23 78 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 2 47.91
24 110 Lenka BilejováLenka Bilejová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 48.99
25 131 Kateřina VrábíkováKateřina Vrábíková 04 AK ŽatecAK Žatec 6 49.26
26 111 Anežka ProškováAnežka Prošková 05 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 49.49
27 105 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 49.56
28 93 Adéla ČížkováAdéla Čížková 04 ASK LovosiceASK Lovosice 5 51.31
29 81 Nela SchornáNela Schorná 05 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 4 52.69
30 82 Pavlína VozánkováPavlína Vozánková 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 3 55.55
31 79 Klára AskarKlára Askar 06 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 1 55.62
32 102 Daniela HausnerováDaniela Hausnerová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 58.28
117 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 DNS
100 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 DNS