výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů

Bílina (5. - 6. 5. 2018)
Skok vysoký - Muži (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 81 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.75 585.00
2 40 Pavel StrnadPavel Strnad 960714 AK BílinaAK Bílina 1.75 585.00
3 75 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.75 585.00
Skok vysoký - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 80 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.68 528.00
2 77 Vladimir KostičVladimir Kostič 001230 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.56 434.00
3 86 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.53 411.00
Skok vysoký - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 56 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 1.87 687.00
2 76 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.87 687.00
3 78 Václav LuhanVáclav Luhan 991011 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.81 636.00
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 85 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 020620 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.68 528.00
2 38 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 020131 AK BílinaAK Bílina 1.65 504.00
3 87 Matěj ŠulcMatěj Šulc 010821 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.56 434.00
Skok vysoký - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 79 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.75 585.00
2 92 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.72 560.00
3 45 Robert HájekRobert Hájek 010116 ASK DěčínASK Děčín 1.60 464.00
Skok vysoký - Žáci (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.71 552.00
2 90 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.65 504.00
3 39 Aleš SloukaAleš Slouka 030908 AK BílinaAK Bílina 1.56 434.00
Skok vysoký - Ženy (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 171 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1.59 724.00
2 159 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 1.35 460.00
3 192 Adéla MaříkováAdéla Maříková 950930 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.29 399.00
Skok vysoký - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 193 Karolína MatouškováKarolína Matoušková 001228 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.50 621.00
2 103 Sára MaláSára Malá 990901 AK MostAK Most 1.50 621.00
3 190 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.47 588.00
Skok vysoký - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 24 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 010827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.59 724.00
2 160 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 010629 ASK DěčínASK Děčín 1.59 724.00
3 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 1.56 689.00
Skok vysoký - Žákyně (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 217 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 030609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.56 689.00
2 165 Tereza LacinováTereza Lacinová 040729 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1.41 523.00
3= 219 Petra VondráčkováPetra Vondráčková 030217 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.38 491.00
3= 167 Eliška NovákováEliška Nováková 030504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1.38 491.00
Skok o tyči - Muži (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 65 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3.40 457.00
2 81 Daniel SekyraDaniel Sekyra 960314 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2.60 264.00
Skok o tyči - Junioři (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 80 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.70 535.00
2 95 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3.60 509.00
3 56 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3.10 381.00
Skok o tyči - Dorostenci (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3.20 406.00
2 85 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 020620 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3.10 381.00
3 79 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3.10 381.00
Skok o tyči - Žáci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 90 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2.70 286.00
2 63 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 031205 ASK LovosiceASK Lovosice 2.30 199.00
3 98 Petr SynáčekPetr Synáček 031006 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2.10 159.00
Skok daleký - Muži (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 40 Pavel StrnadPavel Strnad 960714 AK BílinaAK Bílina 6.74 753.00
2 75 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.48 693.00
3 65 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6.33 659.00
Skok daleký - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 76 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 000927 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.56 711.00
2 95 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.41 677.00
3 56 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 6.35 664.00
Skok daleký - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.24 639.00
2 79 Vojtěch PatákVojtěch Paták 020203 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6.11 610.00
3 45 Robert HájekRobert Hájek 010116 ASK DěčínASK Děčín 6.01 589.00
Skok daleký - Žáci (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 90 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.47 475.00
2 91 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.45 471.00
3 39 Aleš SloukaAleš Slouka 030908 AK BílinaAK Bílina 5.33 447.00
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 14 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 050707 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4.36 266.00
2 74 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 050830 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4.19 237.00
3 51 David BárdošDavid Bárdoš 060311 SK Junior Teplice z.s.SK Junior Teplice z.s. 4.03 211.00
Skok daleký - Ml. žáci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 64 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík 060502 ASK LovosiceASK Lovosice 4.10 222.00
2 50 Filip MachFilip Mach 050928 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4.05 214.00
3 72 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 050406 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 3.96 199.00
Skok daleký - Ženy (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 171 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 5.50 700.00
2 159 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 4.69 477.00
3 192 Adéla MaříkováAdéla Maříková 950930 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.26 369.00
Skok daleký - Juniorky (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 189 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.24 626.00
2 197 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 990914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.03 567.00
3 194 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 000214 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4.92 538.00
Skok daleký - Dorostenky (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 5.26 631.00
2 191 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 010119 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5.24 626.00
3 129 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5.01 562.00
Skok daleký - Žákyně (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 215 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 030727 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.12 592.00
2 217 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 030609 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4.76 495.00
3 165 Tereza LacinováTereza Lacinová 040729 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4.73 487.00
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 102 Barbora KutováBarbora Kutová 050921 AK MostAK Most 4.58 448.00
2 107 Lucie ZwolińskáLucie Zwolińská 060404 AK MostAK Most 4.43 411.00
3 151 Ema SebránkováEma Sebránková 050514 AK BílinaAK Bílina 4.36 393.00
Skok daleký - Ml. žákyně (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 109 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 050527 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4.57 446.00
2 113 Natálie FišerováNatálie Fišerová 060107 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4.24 364.00
3 172 Barbora BalášováBarbora Balášová 061231 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 4.10 331.00
Skok daleký - Atletická přípravka-hoši (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 6 Jan BarátJan Barát 070119 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3.86 184.00
2 62 Šimon KalašŠimon Kalaš 080730 ASK LovosiceASK Lovosice 3.63 149.00
3 1 Jan GerthnerJan Gerthner 070308 AK MostAK Most 3.59 143.00
Skok daleký - Atletická přípravka-dívky (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 104 Natálie MikulkováNatálie Mikulková 070608 AK MostAK Most 3.61 223.00
2 181 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 070418 ASK LovosiceASK Lovosice 3.49 198.00
3 117 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 070212 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3.46 192.00
Vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 188 Nikita Gabriela DorňákováNikita Gabriela Dorňáková 010428 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.25 678.00
2 27 Veronika NedvědováVeronika Nedvědová 010827 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.73 643.00
3 129 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 11.66 639.00
Vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 209 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 030221 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 08.84 454.00
2 208 Veronika VašinováVeronika Vašinová 030814 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 08.71 445.00
3 219 Petra VondráčkováPetra Vondráčková 030217 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.34 421.00
Vrh koulí 4kg - Žáci (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 90 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.02 608.00
2 91 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.35 507.00
3 39 Aleš SloukaAleš Slouka 030908 AK BílinaAK Bílina 10.19 497.00
Vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 159 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 11.45 625.00
2 171 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 08.77 449.00
3 192 Adéla MaříkováAdéla Maříková 950930 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.85 390.00
Vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 197 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 990914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.61 504.00
2 189 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.37 488.00
3 190 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82 452.00
Vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.39 691.00
2 85 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 020620 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.27 502.00
3 45 Robert HájekRobert Hájek 010116 ASK DěčínASK Děčín 10.02 487.00
Vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 95 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.50 698.00
2 56 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 11.55 579.00
3 80 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.53 578.00
Vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 65 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11.41 571.00
2 40 Pavel StrnadPavel Strnad 960714 AK BílinaAK Bílina 10.37 508.00
3 75 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.64 464.00
Hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 39 Aleš SloukaAleš Slouka 030908 AK BílinaAK Bílina 28.19 429.00
2 91 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.92 404.00
3 63 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 031205 ASK LovosiceASK Lovosice 26.12 389.00
Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 43.91 744.00
2 85 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 020620 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 27.55 416.00
3 38 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 020131 AK BílinaAK Bílina 24.34 354.00
Hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 95 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 37.58 616.00
2 80 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.72 498.00
3 56 Tomáš PraskýTomáš Praský 990330 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 30.36 472.00
Hod diskem 2kg - Muži (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 65 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 34.19 547.00
2 40 Pavel StrnadPavel Strnad 960714 AK BílinaAK Bílina 28.50 435.00
3 75 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.81 422.00
Hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 129 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 010303 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 36.24 595.00
2 137 Kamila FrontzováKamila Frontzová 011109 AK BílinaAK Bílina 31.11 498.00
3 160 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 010629 ASK DěčínASK Děčín 29.69 471.00
Hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 166 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková 031203 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 25.50 392.00
2 208 Veronika VašinováVeronika Vašinová 030814 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 25.48 391.00
3 167 Eliška NovákováEliška Nováková 030504 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.00 364.00
Hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 90 Michal CsuhaMichal Csuha 030403 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 38.21 416.00
2 91 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 031127 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 38.19 416.00
3 39 Aleš SloukaAleš Slouka 030908 AK BílinaAK Bílina 30.13 301.00
Hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 159 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 980707 AK BílinaAK Bílina 39.08 650.00
2 171 Lucie OdvárkováLucie Odvárková 960211 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 33.69 547.00
3 192 Adéla MaříkováAdéla Maříková 950930 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.09 291.00
Hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 197 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 990914 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.16 767.00
2 189 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová 990423 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.10 593.00
3 190 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 990906 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.35 427.00
Hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 92 Filip KaplanFilip Kaplan 010117 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 52.55 626.00
2 85 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 020620 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 38.94 427.00
3 82 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 020205 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 34.36 361.00
Hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 75 David HavelDavid Havel 980621 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.38 477.00
2 65 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 950913 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 40.27 446.00
3 40 Pavel StrnadPavel Strnad 960714 AK BílinaAK Bílina 38.16 416.00
Hod oštěpem 800g - Junioři (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 95 Filip NajmanFilip Najman 990824 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 46.46 536.00
2 80 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 990516 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.31 418.00
3 86 Jan MusilJan Musil 000701 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 31.50 320.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 50 Filip MachFilip Mach 050928 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 61.32 405.00
2 74 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 050830 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 46.06 275.00
3 64 Ondřej PrchlíkOndřej Prchlík 060502 ASK LovosiceASK Lovosice 45.60 271.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 9 Lukáš DaňsaLukáš Daňsa 050424 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 45.50 270.00
2 14 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 050707 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 44.58 262.00
3 49 Jakub KřehlaJakub Křehla 061026 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 42.90 248.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 151 Ema SebránkováEma Sebránková 050514 AK BílinaAK Bílina 35.70 303.00
2 130 Nela ŠloufováNela Šloufová 050425 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 32.75 268.00
3 187 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 050623 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 32.44 264.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (sobota, 5.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 109 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 050527 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 33.96 282.00
2 182 Josefína HrubáJosefína Hrubá 050408 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 31.66 255.00
3 113 Natálie FišerováNatálie Fišerová 060107 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 30.88 246.00
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 60 Richard SmutnýRichard Smutný 070525 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 36.72 197.00
2 1 Jan GerthnerJan Gerthner 070308 AK MostAK Most 33.97 175.00
3 68 Václav HraběVáclav Hrabě 081219 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 32.11 160.00
Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky (neděle, 6.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 148 Anna PortováAnna Portová 070707 AK BílinaAK Bílina 30.34 239.00
2 184 Anežka NovákováAnežka Nováková 070402 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 29.56 230.00
3 101 Kristýna BudilováKristýna Budilová 070124 AK MostAK Most 28.98 223.00