výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů

Bílina (5. - 6. 5. 2018)

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (ne, 6.5.2018 - 08:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 90 Michal CsuhaMichal Csuha
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 12.02 12,0211,6811,6512,020.00.00.0 608.00
2 91 Šimon HospodkaŠimon Hospodka
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 10.35 x10,3510,0210,350.00.00.0 507.00
3 39 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 10.19 09,2009,7310,1910,190.00.00.0 497.00
4 26 Martin KytkaMartin Kytka
AK BílinaAK Bílina
03 09.86 09,6709,8609,1609,860.00.00.0 477.00
5 98 Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 08.71 07,9008,0608,7108,710.00.00.0 408.00
6 63 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 08.40 08,1208,2308,4008,400.00.00.0 390.00
7 37 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 06.93 06,9306,49x06,930.00.00.0 303.00
8 42 Zdeněk TouškaZdeněk Touška
AK BílinaAK Bílina
04 05.43 05,3805,2105,4305,430.00.00.0 216.00
32 Tomáš NovýTomáš Nový
AK BílinaAK Bílina
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
20 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0 0.00
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 159 Venuše ŽitnáVenuše Žitná
AK BílinaAK Bílina
98 11.45 11,4511,25x11,450.00.00.0 625.00
2 171 Lucie OdvárkováLucie Odvárková
TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
96 08.77 08,2808,7708,2608,770.00.00.0 449.00
3 192 Adéla MaříkováAdéla Maříková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
95 07.85 07,6307,8307,8507,850.00.00.0 390.00
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 4kg - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 197 Michaela TreglerováMichaela Treglerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.61 09,2709,4409,6109,610.00.00.0 504.00
2 189 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 09.37 09,3709,2909,2309,370.00.00.0 488.00
3 190 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 08.82 08,8208,3708,4008,820.00.00.0 452.00
4 193 Karolína MatouškováKarolína Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 08.35 07,2708,1208,3508,350.00.00.0 422.00
5 194 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 08.21 08,2107,6907,7808,210.00.00.0 413.00
6 196 Klára StaňkováKlára Staňková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 07.77 07,7707,2107,1307,770.00.00.0 385.00
7 103 Sára MaláSára Malá
AK MostAK Most
99 07.50 07,5007,0907,2607,500.00.00.0 367.00
Celkem 7 závodníků