výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje open + KP ve vícebojích ml.žactva a elévů

Bílina (5. - 6. 5. 2018)

400 m - Muži (Běh)

Běh (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 81 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 53.19 673.00
2 40 Pavel StrnadPavel Strnad 96 AK BílinaAK Bílina 5 53.86 645.00
3 75 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 54.24 630.00
4 65 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 57.66 496.00
Celkem 4 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.60 787.00
2 78 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.97 726.00
3 95 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 55.11 594.00
4 46 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 5 55.14 593.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.62 698.00
2 86 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 54.51 619.00
3 56 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 55.91 563.00
4 77 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.22 476.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 50.60 787.00
2 78 Václav LuhanVáclav Luhan 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.97 726.00
3 76 Vojtěch KomárekVojtěch Komárek 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 52.62 698.00
4 86 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 54.51 619.00
5 95 Filip NajmanFilip Najman 99 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 55.11 594.00
6 46 Tomáš PetržilkaTomáš Petržilka 99 ASK DěčínASK Děčín 5 55.14 593.00
7 56 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 55.91 563.00
8 77 Vladimir KostičVladimir Kostič 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.22 476.00

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.80 567.00
2 38 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5 56.25 550.00
3 92 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 56.55 538.00
4 79 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.34 508.00
5 45 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 2 57.80 491.00
6 41 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 6 58.38 470.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 11:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 55.79 567.00
2 87 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 56.04 558.00
3 85 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 56.80 528.00
4 84 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 60.08 410.00
22 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 55.79 567.00
2 82 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 55.80 567.00
3 87 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 56.04 558.00
4 38 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 5 56.25 550.00
5 92 Filip KaplanFilip Kaplan 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1 56.55 538.00
6 85 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 2 56.80 528.00
7 79 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 57.34 508.00
8 45 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 2 57.80 491.00
9 41 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 6 58.38 470.00
10 84 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 60.08 410.00
22 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 4 DNS