Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva

Bílina (26. 5. 2018)
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 10 Patrik SuchopárekPatrik Suchopárek 01 AK MostAK Most 1.90
2 35 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 1.80
3 55 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.65
skok vysoký - Žáci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 67 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.74
2 58 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.71
3 16 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.65
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 119 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 1.59
2 120 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 1.53
3 133 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 1.53
skok vysoký - Žákyně (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 202 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.59
2 174 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1.50
3= 116 Tereza TomanováTereza Tomanová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1.40
3= 188 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.40
3= 196 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 1.40
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 56 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3.31
2 29 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 2.40
3 33 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2.40
skok o tyči - Žáci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 65 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2.70
2 28 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 2.40
3 25 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 2.40
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 119 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 2.50
2 120 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 2.20
skok o tyči - Žákyně (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
skok daleký - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 35 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 6.21
2 56 Jindřich KořínekJindřich Kořínek 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6.12
3 86 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6.07
skok daleký - Žáci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 49 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5.65
2 37 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 03 ASK DěčínASK Děčín 4.83
3 4 Jakub HlavaJakub Hlava 03 AK MostAK Most 4.75
skok daleký - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 120 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 5.51
2 183 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.30
3 132 Michaela HaluzováMichaela Haluzová 02 ASK DěčínASK Děčín 5.30
skok daleký - Žákyně (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 200 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5.39
2 154 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 5.02
3 172 Nikola KolínskáNikola Kolínská 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4.94
trojskok - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 86 Martin VeselýMartin Veselý 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.12
2 55 Pavel JindraPavel Jindra 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.85
3 64 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 12.47
trojskok - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 182 Nikola VondráčkováNikola Vondráčková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 09.18
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 170 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 12.18
2 120 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 10.95
3 152 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 10.05
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 100 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 10.88
2 171 Jenifer HoffingerováJenifer Hoffingerová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 10.24
3 181 Kateřina VlasákováKateřina Vlasáková 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 09.44
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 84 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 13.07
2 1 Jan HolubJan Holub 03 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 11.60
3 25 Martin KytkaMartin Kytka 03 AK BílinaAK Bílina 11.46
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 45 Moritz MlenskýMoritz Mlenský 02 ASK LovosiceASK Lovosice 13.18
2 79 Jan RůžičkaJan Růžička 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.96
3 80 Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 10.38
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 189 Beata KaplanováBeata Kaplanová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 26.75
2 157 Michaela VydrováMichaela Vydrová 04 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 26.66
3 208 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 22.92
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 84 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.72
2 46 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík 03 ASK LovosiceASK Lovosice 29.75
3 1 Jan HolubJan Holub 03 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 24.74
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 134 Eliška NěmcováEliška Němcová 01 ASK DěčínASK Děčín 27.09
2 152 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 26.94
3 117 Jana BrunclíkováJana Brunclíková 02 AK BílinaAK Bílina 25.27
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 80 Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.61
2 45 Moritz MlenskýMoritz Mlenský 02 ASK LovosiceASK Lovosice 30.21
3 79 Jan RůžičkaJan Růžička 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 28.87
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 115 Adéla ŠediváAdéla Šedivá 02 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 38.98
2 170 Štěpánka GermekováŠtěpánka Germeková 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 38.77
3 134 Eliška NěmcováEliška Němcová 01 ASK DěčínASK Děčín 35.75
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 189 Beata KaplanováBeata Kaplanová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 36.47
2 208 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 29.79
3 100 Karla MráčkováKarla Mráčková 04 AK MostAK Most 26.72
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 84 Marek ŠtrymplMarek Štrympl 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 33.45
2 15 Jan MadunickýJan Madunický 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 26.22
3 1 Jan HolubJan Holub 03 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 24.20
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 80 Šimon StudihradŠimon Studihrad 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 29.92
2 85 Michal VaňuraMichal Vaňura 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 29.18
3 79 Jan RůžičkaJan Růžička 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 29.05
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 193 Michaela KůsováMichaela Kůsová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 32.86
2 148 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 31.46
3 120 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 28.96
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 189 Beata KaplanováBeata Kaplanová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.21
2 105 Klára VětrovcováKlára Větrovcová 03 AK MostAK Most 29.84
3 196 Eliška MenčlováEliška Menčlová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.52
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 67 Šimon HospodkaŠimon Hospodka 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 37.78
2 65 Michal CsuhaMichal Csuha 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 35.24
3 16 Karel MesárošKarel Mesároš 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 33.09
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 26.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 41 Jonáš FiedlerJonáš Fiedler 01 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 57.83
2 43 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 44.55
3 78 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 31.15