výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva

Bílina (26. 5. 2018)

100 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.16
2 35 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 3 11.98
3 48 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.17
4 21 Filip VaškoFilip Vaško 02 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 12.66
71 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 29 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 3 12.00
2 61 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.14
3 33 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 12.42
40 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 06:55) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 11.94
2 32 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.97
3 22 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 2 12.83
4 89 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 5 12.88
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.16
2 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 11.94
3 32 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 4 11.97
4 35 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 3 11.98
5 29 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 3 12.00
6 61 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 12.14
7 48 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 12.17
8 33 Martin ŠtěchMartin Štěch 02 AK BílinaAK Bílina 2 12.42
9 21 Filip VaškoFilip Vaško 02 ATLETIKA Kadaň z.s.ATLETIKA Kadaň z.s. 6 12.66
10 22 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 2 12.83
11 89 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 5 12.88
71 Milan MálekMilan Málek 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS
40 Jakub ChloupekJakub Chloupek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 4 DNS

100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 08:55) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 11.27
2 29 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 6 11.93
3 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 12.01
4 61 Matěj ŠulcMatěj Šulc 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 1 12.06
5 35 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 2 12.28
6 32 Vladimír ŠaurVladimír Šaur 02 AK BílinaAK Bílina 5 14.45
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 26.5.2018 - 07:05) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 167 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.30
2 108 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.60
3 162 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.60
4 95 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 14.33
5 102 Julie PetržílkováJulie Petržílková 01 AK MostAK Most 2 15.29
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 26.5.2018 - 07:05) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 128 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 4 13.28
2 132 Michaela HaluzováMichaela Haluzová 02 ASK DěčínASK Děčín 3 13.73
3 176 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.07
4 146 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 14.81
Celkem 4 závodníků
Rozběh 03 (so, 26.5.2018 - 07:05) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 199 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.61
2 131 Natálie BažantováNatálie Bažantová 02 ASK DěčínASK Děčín 3 13.72
3 94 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 14.06
4 104 Eliška ŠtýsováEliška Štýsová 02 AK MostAK Most 5 14.85
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 128 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 4 13.28
2 167 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 13.30
3 108 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.60
3 162 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 13.60
5 199 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 13.61
6 131 Natálie BažantováNatálie Bažantová 02 ASK DěčínASK Děčín 3 13.72
7 132 Michaela HaluzováMichaela Haluzová 02 ASK DěčínASK Děčín 3 13.73
8 94 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 14.06
9 176 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 14.07
10 95 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 14.33
11 146 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 14.81
12 104 Eliška ŠtýsováEliška Štýsová 02 AK MostAK Most 5 14.85
13 102 Julie PetržílkováJulie Petržílková 01 AK MostAK Most 2 15.29

100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 26.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 167 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 12.98
2 128 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 4 13.21
3 162 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 13.41
4 199 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 6 13.51
5 108 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 13.67
6 131 Natálie BažantováNatálie Bažantová 02 ASK DěčínASK Děčín 1 14.01
Celkem 6 závodníků