výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva

Bílina (26. 5. 2018)

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:10) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 74 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.86
2 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 24.13
3 29 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 6 24.48
4 48 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.25
MS 44 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 22.22
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:10) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 82 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.18
2 50 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 25.69
3 89 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 3 26.01
4 66 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.03
5 218 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 6 26.15
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 44 Pavel BendaPavel Benda 92 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 22.22
2 74 Armin NtemoArmin Ntemo 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 22.86
3 5 Sebastian HrstkaSebastian Hrstka 01 AK MostAK Most 3 24.13
4 82 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 24.18
5 29 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 6 24.48
6 48 Dominik DuffekDominik Duffek 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 25.25
7 50 Vít KnoblochVít Knobloch 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 25.69
8 89 Kryštof KačírekKryštof Kačírek 01 AK ŽatecAK Žatec 3 26.01
9 66 Aleš FajstaverAleš Fajstaver 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 26.03
10 218 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 6 26.15

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 10:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.75
2 158 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 27.40
3 199 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 27.91
4 133 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 5 28.09
5 162 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 28.69
6 159 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 29.65
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 10:15) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 108 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 28.93
2 95 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 29.57
3 176 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.61
4 94 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 30.22
5 146 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 30.90
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 183 Nikola BisováNikola Bisová 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 26.75
2 158 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 27.40
3 199 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 27.91
4 133 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 5 28.09
5 162 Karolína TauškováKarolína Taušková 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 28.69
6 108 Lucie DomalípováLucie Domalípová 01 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 28.93
7 95 Denisa ZikmundováDenisa Zikmundová 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 6 29.57
8 176 Julie ProkešováJulie Prokešová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 29.61
9 159 Tereza DörflerováTereza Dörflerová 01 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 1 29.65
10 94 Kateřina PoláčkováKateřina Poláčková 01 AK Chotěšov z. s.AK Chotěšov z. s. 2 30.22
11 146 Eliška DittrichováEliška Dittrichová 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 30.90