výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP jednotlivců ÚKAS dorostu a st. žactva

Bílina (26. 5. 2018)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 37.54
2 58 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 39.45
3 70 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 41.34
4 75 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 42.47
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 52 Matěj NetolickýMatěj Netolický 03 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 2 41.20
2 49 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 41.98
3 7 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 5 44.44
36 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 4 DQ
Poznámky:
DQ 163.3
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 93 Jan HříchJan Hřích 03 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 4 37.54
2 58 Jiří RadaJiří Rada 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 39.45
3 52 Matěj NetolickýMatěj Netolický 03 TJ KVS Štětí, z.s.TJ KVS Štětí, z.s. 2 41.20
4 70 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 41.34
5 49 Vojtěch HubkaVojtěch Hubka 04 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 3 41.98
6 75 Pavel PodrapskýPavel Podrapský 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 42.47
7 7 Jindřich MusilJindřich Musil 04 AK MostAK Most 5 44.44
36 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 4 DQ

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 26.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 184 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 43.25
2 178 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 44.08
3 114 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 44.45
4 109 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 45.03
5 96 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 45.86
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 26.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 136 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 4 45.96
2 160 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 46.51
3 192 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 46.57
4 195 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 47.20
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 26.5.2018 - 09:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 188 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 49.37
2 107 Michaela CickováMichaela Cicková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.46
3 110 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 52.40
203 Tereza StrychováTereza Strychová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 184 Anežka ČernohorskáAnežka Černohorská 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 4 43.25
2 178 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 3 44.08
3 114 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 44.45
4 109 Barbora HerdováBarbora Herdová 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 45.03
5 96 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 2 45.86
6 136 Viola ŠafaříkováViola Šafaříková 03 ASK DěčínASK Děčín 4 45.96
7 160 Veronika HudekováVeronika Hudeková 03 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 5 46.51
8 192 Tereza KoptováTereza Koptová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 3 46.57
9 195 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 47.20
10 188 Markéta CharouzkováMarkéta Charouzková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 5 49.37
11 107 Michaela CickováMichaela Cicková 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 51.46
12 110 Magdalena HorníkováMagdalena Horníková 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 52.40
203 Tereza StrychováTereza Strychová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 2 DNS