výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinská půlka

Bílina (18. 8. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 18:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.00 883.00
2 2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.01 882.00
3 44 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.14 869.00
4 35 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.29 854.00
5 34 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.32 851.00
6 38 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.46 837.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 18:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 47 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.76 715.00
2 43 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.81 710.00
3 29 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 24.27 669.00
4 46 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.51 648.00
5 53 Lubomír PelekhLubomír Pelekh 95 UkrajinaUkrajina 1 24.70 632.00
6 31 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 25.34 578.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 18:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 24.97 609.00
2 100 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 25.04 603.00
3 101 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 25.38 574.00
4 33 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 26.22 507.00
5 58 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 2 27.17 435.00
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.8.2018 - 18:10) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 25.10 598.00
2 52 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 2 25.93 530.00
3 25 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 4 26.27 503.00
4 21 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 5 28.47 345.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 18.8.2018 - 18:10) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 3 25.80 540.00
2 22 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 5 26.93 453.00
3 12 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 33.22 99.00
4 113 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 35.04 41.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jan KrálJan Král 98 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 22.00 883.00
2 2 Ladislav VílaLadislav Víla 95 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.01 882.00
3 44 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 22.14 869.00
4 35 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 22.29 854.00
5 34 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 22.32 851.00
6 38 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.46 837.00
7 47 Jan MusilJan Musil 00 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 4 23.76 715.00
8 43 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 23.81 710.00
9 29 Tomáš PraskýTomáš Praský 99 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 2 24.27 669.00
10 46 Dominik HerlesDominik Herles 01 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 24.51 648.00
11 53 Lubomír PelekhLubomír Pelekh 95 UkrajinaUkrajina 1 24.70 632.00
12 28 Michal MartinákMichal Martinák 02 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 3 24.97 609.00
13 100 Vítězslav SchüssmannVítězslav Schüssmann 02 AK BílinaAK Bílina 4 25.04 603.00
14 13 Kevin MilerKevin Miler 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 25.10 598.00
15 31 Daniel CífkaDaniel Cífka 99 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 6 25.34 578.00
16 101 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 5 25.38 574.00
17 19 Robert HájekRobert Hájek 01 ASK DěčínASK Děčín 3 25.80 540.00
18 52 Václav ČečrleVáclav Čečrle 02 AK BílinaAK Bílina 2 25.93 530.00
19 33 Jakub SüssenbeckJakub Süssenbeck 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 6 26.22 507.00
20 25 Martin VanžuraMartin Vanžura 01 TJ KrupkaTJ Krupka 4 26.27 503.00
21 22 Miroslav NeumannMiroslav Neumann 73 ASK DěčínASK Děčín 5 26.93 453.00
22 58 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 2 27.17 435.00
23 21 Petr HorníkPetr Horník 03 ASK DěčínASK Děčín 5 28.47 345.00
24 12 Martin GregorMartin Gregor 06 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 33.22 99.00
25 113 Petr SvobodaPetr Svoboda 07 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 35.04 41.00
5 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 1 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.8.2018 - 18:30) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.04 794.00
2 89 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.15 784.00
3 86 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 27.05 708.00
4 60 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 27.70 655.00
5 88 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 28.26 610.00
6 72 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 29.25 536.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.8.2018 - 18:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 27.34 684.00
2 91 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.97 633.00
3 77 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 28.50 592.00
4 66 Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.95 558.00
5 67 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 29.56 513.00
6 74 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2 29.64 508.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.8.2018 - 18:30) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 76 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 28.21 614.00
2 65 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.51 591.00
3 107 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 28.91 561.00
4 75 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 5 31.28 396.00
5 116 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 2 31.58 377.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.8.2018 - 18:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 84 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 28.80 569.00
2 94 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 28.83 567.00
3 70 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.90 562.00
4 117 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 30.84 425.00
115 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 26.04 794.00
2 89 Anna KřížkováAnna Křížková 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 26.15 784.00
3 86 Kateřina MachalcováKateřina Machalcová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 5 27.05 708.00
4 92 Tereza ČihařováTereza Čihařová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 27.34 684.00
5 60 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 6 27.70 655.00
6 91 Blanka PlocarováBlanka Plocarová 89 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 27.97 633.00
7 76 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 4 28.21 614.00
8 88 Patricie TóthováPatricie Tóthová 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 2 28.26 610.00
9 77 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 1 28.50 592.00
10 65 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 6 28.51 591.00
11 84 Marie NovákováMarie Nováková 06 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 4 28.80 569.00
12 94 Viktorie SchuldesováViktorie Schuldesová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 5 28.83 567.00
13 70 Simona PlosováSimona Plosová 04 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 3 28.90 562.00
14 107 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 3 28.91 561.00
15 66 Michaela ČípováMichaela Čípová 98 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 28.95 558.00
16 72 Nikola SucháNikola Suchá 03 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 1 29.25 536.00
17 67 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 5 29.56 513.00
18 74 Kateřina HorníkováKateřina Horníková 01 ASK DěčínASK Děčín 2 29.64 508.00
19 117 Barbora SvobodováBarbora Svobodová 05 ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady 2 30.84 425.00
20 75 Nikola RusnákováNikola Rusnáková 04 ASK DěčínASK Děčín 5 31.28 396.00
21 116 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 2 31.58 377.00
115 Kateřina ŠlégrováKateřina Šlégrová 06 AK MostAK Most 6 DNS