výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha - Děkanka (26. 4. 2018)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 12:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.10
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.28
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.36
4 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.47
5 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.67
6 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 07.67
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 12:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 07.88
2 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.90
3 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.90
4 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 07.95
5 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 07.99
6 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.08
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 12:45) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 07.54
2 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 07.87
3 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slávia PrahaASK Slávia Praha 5 08.63
4 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.95
5 Julius FrohlichJulius Frohlich 54 Veteráni ČernošiceVeteráni Černošice 2 09.78
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 12:45) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.70
2 Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.11
3 Vítek VránaVítek Vrána 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.20
4 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.22
5 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.90
6 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.28
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.10
2 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 07.28
3 Filip MacháčekFilip Macháček 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 07.36
4 Marek PeřichMarek Peřich 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 07.47
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 07.54
6 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 07.67
6 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 07.67
8 Miroslav ŠufajzlMiroslav Šufajzl 81 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.70
9 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 07.87
10 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 07.88
11 Mike DallalMike Dallal 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 07.90
11 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 5 07.90
13 František VeselýFrantišek Veselý 02 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 07.95
14 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 07.99
15 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.08
16 Volodymyr MryshchukVolodymyr Mryshchuk 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.11
17 Vítek VránaVítek Vrána 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.20
18 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.22
19 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slávia PrahaASK Slávia Praha 5 08.63
20 Filip ŠtětkaFilip Štětka 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.90
21 Jan ZuzánekJan Zuzánek 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.95
22 Daniel ŘíhaDaniel Říha 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.28
23 Julius FrohlichJulius Frohlich 54 Veteráni ČernošiceVeteráni Černošice 2 09.78

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 12:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.04
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.13
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.21
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.22
5 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.25
6 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.52
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 12:30) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.35
2 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.39
3 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.45
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.56
5 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.60
6 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 12:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.64
2 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.05
3 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.42
4 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.81
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 12:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.80
2 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.89
3 Marie HurajováMarie Hurajová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.09
4 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.17
5 Kateřina MalcováKateřina Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.36
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 12:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.23
2 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.30
3 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.34
4 Zuzana RonováZuzana Ronová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.41
5 Lucie ŠmolíkováLucie Šmolíková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.72
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 26.4.2018 - 12:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.01
2 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.70
3 Sofie UrbanováSofie Urbanová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.75
4 Tereza MalcováTereza Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.78
Melania SljusarčukováMelania Sljusarčuková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.04
2 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.13
3 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5 08.21
4 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.22
5 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.25
6 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.35
7 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 08.39
8 Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.45
9 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 08.52
10 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.56
11 Viktorie VydrováViktorie Vydrová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 08.60
12 Veronika SkuhrovskáVeronika Skuhrovská 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.64
13 Sofie GaigrováSofie Gaigrová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 08.80
14 Barbora KordíkováBarbora Kordíková 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 08.89
14 Sofie GucfováSofie Gucfová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 08.89
16 Jana TicháčkováJana Ticháčková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.01
17 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.05
18 Marie HurajováMarie Hurajová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.09
19 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.17
20 Markéta ŠimkováMarkéta Šimková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 09.23
21 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.30
22 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.34
23 Kateřina MalcováKateřina Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.36
24 Zuzana RonováZuzana Ronová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.41
25 Zuzana SvátkováZuzana Svátková 87 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 09.42
26 Anna MrázováAnna Mrázová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 09.70
27 Lucie ŠmolíkováLucie Šmolíková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.72
28 Sofie UrbanováSofie Urbanová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 09.75
29 Tereza MalcováTereza Malcová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 09.78
30 Kristýna ČerníkováKristýna Černíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 09.81
Melania SljusarčukováMelania Sljusarčuková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 DNS