Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku

České Budějovice (24. 2. 2018)

50 m - Dorostenci

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj PfeferleMatěj Pfeferle 02 SKVETSKVET 06.90
Celkem 1 závodníků

50 m - Žáci

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof VansaKryštof Vansa 03 MILEVMILEV 06.94
2 Martin ŠustrMartin Šustr 03 CECCBCECCB 07.00
3 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 CECCBCECCB 07.34
4 Pavel TomášekPavel Tomášek 04 CECCBCECCB 09.68
Celkem 4 závodníků

50 m - Ml. žáci

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 4DVCB4DVCB 07.31
2 Ondřej KroupaOndřej Kroupa 06 4DVCB4DVCB 07.60
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 CECCBCECCB 07.62
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 CECCBCECCB 08.04
5 Jan SobotkaJan Sobotka 05 VESELVESEL 08.81
Celkem 5 závodníků

50 m - Dorostenky

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina StruskováKateřina Strusková 02 CECCBCECCB 07.28
2 Barbora HlasováBarbora Hlasová 02 VESELVESEL 07.59
3 Karolína SynkováKarolína Synková 02 MILEVMILEV 08.34
4 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 01 MILEVMILEV 08.54
Celkem 4 závodníků

50 m - Žákyně

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 CECCBCECCB 07.12
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 VESELVESEL 07.33
3 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 CECCBCECCB 07.36
4 Zuzana JanouškováZuzana Janoušková 03 CECCBCECCB 07.44
5 Karolína DuškováKarolína Dušková 04 MILEVMILEV 07.65
6 Anna HyánkováAnna Hyánková 03 VESELVESEL 07.92
7 Adéla PeckováAdéla Pecková 03 MILEVMILEV 08.00
Celkem 7 závodníků

50 m - Ml. žákyně

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 CECCBCECCB 07.46
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOKJHSKOKJH 07.72
3 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 ATPISATPIS 07.80
4 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 4DVCB4DVCB 08.11
5= Adéla StruskováAdéla Strusková 06 CECCBCECCB 08.23
5= Sára FoučkováSára Foučková 06 ATPISATPIS 08.23
7 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOKJHSKOKJH 08.39
8 Veronika TylováVeronika Tylová 06 4DVCB4DVCB 08.48
9 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 CECCBCECCB 09.14
Celkem 9 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ČokaJan Čoka 07 CECCBCECCB 07.68
2 Jan DolistaJan Dolista 07 MILEVMILEV 08.17
3 Martin ObornýMartin Oborný 07 CECCBCECCB 08.21
4 Jiří ŠestákJiří Šesták 07 CECCBCECCB 08.24
5 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOKJHSKOKJH 08.31
6 Benjamin JanákBenjamin Janák 09 CECCBCECCB 08.41
7 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 VESELVESEL 08.42
8 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 CECCBCECCB 08.47
9 Ondřej KonfrštOndřej Konfršt 09 ATPISATPIS 08.61
10 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 VESELVESEL 08.68
11 Tomáš KofroňTomáš Kofroň 07 ATPISATPIS 08.86
12= Dominik HálekDominik Hálek 08 VESELVESEL 08.92
12= Kryštof ČermákKryštof Čermák 07 4DVCB4DVCB 08.92
12= Artuš KrálArtuš Král 07 ATPISATPIS 08.92
15 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 MILEVMILEV 09.04
16 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 CECCBCECCB 09.19
17 Martin MlčochMartin Mlčoch 08 CECCBCECCB 09.25
18 Václav VondrášekVáclav Vondrášek 09 VESELVESEL 09.29
19= Michal ČápMichal Čáp 09 VESELVESEL 09.32
19= Martin ZíkaMartin Zíka 09 4DVCB4DVCB 09.32
21= Stanislav KotalíkStanislav Kotalík 08 MILEVMILEV 09.46
21= David KoutníkDavid Koutník 08 MILEVMILEV 09.46
23 Martin CapůrkaMartin Capůrka 10 MILEVMILEV 09.57
24 Tobiáš SoučekTobiáš Souček 09 ATPISATPIS 09.62
25= Vítězslav FišerVítězslav Fišer 10 VESELVESEL 09.67
25= Samuel HelbigSamuel Helbig 08 SKOKJHSKOKJH 09.67
27 Jan LinduškaJan Linduška 10 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 09.69
28 Matěj TomášekMatěj Tomášek 07 CECCBCECCB 10.01
29 Ondřej ČápOndřej Čáp 12 VESELVESEL 10.08
30 Marek VoráčekMarek Voráček 09 CECCBCECCB 10.09
31= Tobiáš VansaTobiáš Vansa 12 MILEVMILEV 10.14
31= Matěj NěmečekMatěj Němeček 11 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 10.14
33 Erik VilhelmErik Vilhelm 11 BLATNBLATN 10.21
34 Antonín MašekAntonín Mašek 11 MILEVMILEV 10.22
35 Miron GolykovMiron Golykov 11 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 10.57
36 Michael OuporMichael Oupor 11 ATPISATPIS 10.64
37 Tomáš KoutníkTomáš Koutník 11 MILEVMILEV 10.80
38 Tomáš ZíkaTomáš Zíka 12 4DVCB4DVCB 10.98
39 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 4DVCB4DVCB 11.02
40 David MatějovskýDavid Matějovský 12 SKOKJHSKOKJH 12.20
Celkem 40 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky

(so, 24.2.2018) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 CECCBCECCB 07.97
2 Bára KubákováBára Kubáková 07 4DVCB4DVCB 08.09
3 Tereza KozákováTereza Kozáková 08 ATPISATPIS 08.14
4 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 CECCBCECCB 08.24
5 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOKJHSKOKJH 08.56
6 Kristýna KozákováKristýna Kozáková 10 ATPISATPIS 08.89
7 Lucie PaťhováLucie Paťhová 09 4DVCB4DVCB 08.96
8 Marie MaxováMarie Maxová 10 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 09.12
9 Tereza OsuskáTereza Osuská 08 4DVCB4DVCB 09.13
10 Elena ŠeberováElena Šeberová 10 CECCBCECCB 09.18
11 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 VESELVESEL 09.24
12 Karolína KaiserováKarolína Kaiserová 08 4DVCB4DVCB 09.33
13 Lucie VackováLucie Vacková 10 ATPISATPIS 09.45
14 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 BLATNBLATN 09.47
15 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 MILEVMILEV 09.52
16 Bára JordánováBára Jordánová 10 MILEVMILEV 09.54
17 Simona LomskáSimona Lomská 10 CECCBCECCB 09.55
18 Silvie FízikováSilvie Fíziková 07 4DVCB4DVCB 09.60
19= Karolína KoutníkováKarolína Koutníková 11 MILEVMILEV 09.66
19= Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 VESELVESEL 09.66
21 Tereza VetyškováTereza Vetyšková 11 VESELVESEL 09.79
22 Natálie VajsharováNatálie Vajsharová 08 ATPISATPIS 09.85
23 Afina GolykovaAfina Golykova 08 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 09.91
24 Natálie BereznáNatálie Berezná 08 VESELVESEL 09.93
25 Kristýna KolínováKristýna Kolínová 07 4DVCB4DVCB 10.06
26 Markéta MiglováMarkéta Miglová 09 CECCBCECCB 10.12
27 Tereza ŠvejdováTereza Švejdová 11 MILEVMILEV 10.23
28 Klára KubíčkováKlára Kubíčková 11 MILEVMILEV 10.26
29 Claudia MarkováClaudia Marková 11 VESELVESEL 10.36
30 Sára KahounováSára Kahounová 10 MILEVMILEV 10.43
31 Matylda VackováMatylda Vacková 09 4DVCB4DVCB 10.49
32 Adéla FuksováAdéla Fuksová 10 VESELVESEL 10.59
33 Klára HyánkováKlára Hyánková 10 VESELVESEL 11.10
34 Lucie TučkováLucie Tučková 12 CECCBCECCB 11.12
35 Natálie SolarováNatálie Solarová 11 ZŠ Nerudova Č.B.ZŠ Nerudova Č.B. 11.36
36 Klára FleischmannováKlára Fleischmannová 11 VESELVESEL 11.43
37 Lucie KriklováLucie Kriklová 12 MILEVMILEV 11.58
38 Petra PípalováPetra Pípalová 13 VESELVESEL 12.13
39 Elena VáňováElena Váňová 12 VESELVESEL 12.37
40 Aneta VokatáAneta Vokatá 12 MŠ MájMŠ Máj 12.60
41 Nela VokatáNela Vokatá 12 MŠ MájMŠ Máj 13.00
42 Anna VáňováAnna Váňová 14 VESELVESEL 15.70
Celkem 42 závodníků