2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS
Ostrov (5. 9. 2018)60 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:05) official | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 07.95 | ||||||||||||||
MS | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 07.55 | ||||||||||||||
MS | Petr KuřákPetr Kuřák | 04 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 08.13 | ||||||||||||||
MS | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 07.69 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:05) official | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Daniel KlejchDaniel Klejch | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | DNS | |||||||||||||||
1 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.90 | ||||||||||||||
2 | David OstenDavid Osten | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.07 | ||||||||||||||
MS | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 08.15 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 07.55 | ||||
2 | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 07.69 | ||||
3 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 07.95 | ||||
4 | Petr KuřákPetr Kuřák | 04 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 08.13 | ||||
5 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 3 | 08.15 | ||||
6 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.90 | ||||
7 | David OstenDavid Osten | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 09.07 | ||||
Daniel KlejchDaniel Klejch | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | DNS |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:05) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 08.15 | ||||||||||||||
2 | Antonín VrbaAntonín Vrba | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.18 | ||||||||||||||
3 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.35 | ||||||||||||||
4 | Jakub VojířJakub Vojíř | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 08.78 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 08.92 | ||||||||||||||
6 | David MrázekDavid Mrázek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.03 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:05) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | DNS | |||||||||||||||
1 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.96 | ||||||||||||||
2 | Martin AustMartin Aust | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.98 | ||||||||||||||
3 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.32 | ||||||||||||||
4 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.50 | ||||||||||||||
5 | Daniel HronDaniel Hron | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.73 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 17:05) official | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.49 | ||||||||||||||
2 | Jakub JaneckýJakub Janecký | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 09.51 | ||||||||||||||
3 | Štěpán DenkŠtěpán Denk | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.74 | ||||||||||||||
4 | Tomáš OravaTomáš Orava | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 10.14 | ||||||||||||||
5 | 20 | Matyáš KuncMatyáš Kunc | 07 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 10.33 | |||||||||||||
6 | Matyáš BokrMatyáš Bokr | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 10.51 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 08.15 | ||||
2 | Antonín VrbaAntonín Vrba | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.18 | ||||
3 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.35 | ||||
4 | Jakub VojířJakub Vojíř | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 08.78 | ||||
5 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 08.92 | ||||
6 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.96 | ||||
7 | Martin AustMartin Aust | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 08.98 | ||||
8 | David MrázekDavid Mrázek | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.03 | ||||
9 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.32 | ||||
10 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.49 | ||||
11 | Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.50 | ||||
12 | Jakub JaneckýJakub Janecký | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 09.51 | ||||
13 | Daniel HronDaniel Hron | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 09.73 | ||||
14 | Štěpán DenkŠtěpán Denk | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 09.74 | ||||
15 | Tomáš OravaTomáš Orava | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 1 | 10.14 | ||||
16 | 20 | Matyáš KuncMatyáš Kunc | 07 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 10.33 | |||
17 | Matyáš BokrMatyáš Bokr | 05 | ŠAK Chodov, z. s. | 6 | 10.51 | ||||
Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | DNS |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 5.9.2018 - 16:45) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JaneckáMichaela Janecká | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 08.45 | ||||||||||||||
2 | Markéta BauerováMarkéta Bauerová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 08.56 | ||||||||||||||
3 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.73 | ||||||||||||||
4 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 08.76 | ||||||||||||||
5 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.93 | ||||||||||||||
6 | Tereza KotroušováTereza Kotroušová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 08.96 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 16:45) official | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie ŠmejkalováViktorie Šmejkalová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.88 | ||||||||||||||
2 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 04 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 08.90 | ||||||||||||||
3 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.04 | ||||||||||||||
4 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.20 | ||||||||||||||
5 | Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.51 | ||||||||||||||
6 | Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 10.31 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 16:45) official | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Terezie VedralováTerezie Vedralová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.66 | ||||||||||||||
2 | Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.91 | ||||||||||||||
3 | Vanessa ŠebováVanessa Šebová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.26 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JaneckáMichaela Janecká | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 08.45 | ||||
2 | Markéta BauerováMarkéta Bauerová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 08.56 | ||||
3 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 08.73 | ||||
4 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 08.76 | ||||
5 | Viktorie ŠmejkalováViktorie Šmejkalová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 08.88 | ||||
6 | Eliška SvobodováEliška Svobodová | 04 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 08.90 | ||||
7 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 08.93 | ||||
8 | Tereza KotroušováTereza Kotroušová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 08.96 | ||||
9 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.04 | ||||
10 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 09.20 | ||||
11 | Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.51 | ||||
12 | Terezie VedralováTerezie Vedralová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.66 | ||||
13 | Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.91 | ||||
14 | Vanessa ŠebováVanessa Šebová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 10.26 | ||||
15 | Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 10.31 |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 5.9.2018 - 16:45) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.77 | ||||||||||||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.95 | ||||||||||||||
3 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 09.01 | ||||||||||||||
4 | Lucie JandováLucie Jandová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.09 | ||||||||||||||
5= | 2 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.09 | |||||||||||||
5= | 3 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.09 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 16:45) official | Vítr: +0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 9 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.18 | |||||||||||||
2 | Terezie DrobnáTerezie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 09.34 | ||||||||||||||
3 | 11 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 09.36 | |||||||||||||
4 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 09.40 | ||||||||||||||
5 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.44 | ||||||||||||||
6 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.47 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 16:45) official | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.35 | ||||||||||||||
2 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 09.55 | ||||||||||||||
3 | Domimika StehnováDomimika Stehnová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.68 | ||||||||||||||
4 | Tereza LichnerováTereza Lichnerová | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 09.85 | ||||||||||||||
5 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 09.85 | ||||||||||||||
6 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 09.90 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 04 (st, 5.9.2018 - 16:45) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.32 | |||||||||||||
2 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.90 | ||||||||||||||
3 | Lucie UrbánkováLucie Urbánková | 11 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.94 | ||||||||||||||
4 | 14 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 10.06 | |||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 08.77 | ||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 08.95 | ||||
3 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 09.01 | ||||
4 | Lucie JandováLucie Jandová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.09 | ||||
4 | 2 | Nella TrinerováNella Trinerová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.09 | |||
4 | 3 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 09.09 | |||
7 | 9 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.18 | |||
8 | 1 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 09.32 | |||
9 | Terezie DrobnáTerezie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 09.34 | ||||
10 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 09.35 | ||||
11 | 11 | Kateřina HynkováKateřina Hynková | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 09.36 | |||
12 | Amálie ŠalátováAmálie Šalátová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 09.40 | ||||
13 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 09.44 | ||||
14 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 09.47 | ||||
15 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 09.55 | ||||
16 | Domimika StehnováDomimika Stehnová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.68 | ||||
17 | Tereza LichnerováTereza Lichnerová | 06 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 09.85 | ||||
17 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 09.85 | ||||
19 | Kamila JeřábkováKamila Jeřábková | 06 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 09.90 | ||||
19 | Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 09.90 | ||||
21 | Lucie UrbánkováLucie Urbánková | 11 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 09.94 | ||||
22 | 14 | Lucie SekerováLucie Sekerová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 10.06 |