Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS

Ostrov (5. 9. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:05) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.95
MS Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.55
MS Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.13
MS Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 07.69
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:05) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.90
2 David OstenDavid Osten 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.07
MS Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.15
Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TerčJosef Terč 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 07.55
2 Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 07.69
3 Mathias LangmaierMathias Langmaier 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 07.95
4 Petr KuřákPetr Kuřák 04 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 08.13
5 Dominik SvobodaDominik Svoboda 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 3 08.15
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.90
7 David OstenDavid Osten 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 09.07
Daniel KlejchDaniel Klejch 03 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:05) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.15
2 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.18
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.35
4 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.78
5 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 08.92
6 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.03
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.96
2 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.98
3 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.32
4 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.50
5 Daniel HronDaniel Hron 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.73
Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 17:05) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.49
2 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.51
3 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.74
4 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.14
5 20 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.33
6 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.51
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vilém ŠmídlVilém Šmídl 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 08.15
2 Antonín VrbaAntonín Vrba 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.18
3 Kevin ŠkardaKevin Škarda 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.35
4 Jakub VojířJakub Vojíř 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 08.78
5 Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 08.92
6 Lukáš KrbecLukáš Krbec 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.96
7 Martin AustMartin Aust 07 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 08.98
8 David MrázekDavid Mrázek 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.03
9 Jakub HallaJakub Halla 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.32
10 Petr DankaničPetr Dankanič 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.49
11 Matěj PlaňanskýMatěj Plaňanský 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.50
12 Jakub JaneckýJakub Janecký 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 09.51
13 Daniel HronDaniel Hron 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 09.73
14 Štěpán DenkŠtěpán Denk 08 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 09.74
15 Tomáš OravaTomáš Orava 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 1 10.14
16 20 Matyáš KuncMatyáš Kunc 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 10.33
17 Matyáš BokrMatyáš Bokr 05 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 6 10.51
Martin BartošMartin Bartoš 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.45
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.56
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.73
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.76
5 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.93
6 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.96
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktorie ŠmejkalováViktorie Šmejkalová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.88
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 08.90
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.04
4 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.20
5 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.51
6 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.31
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie VedralováTerezie Vedralová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.66
2 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.91
3 Vanessa ŠebováVanessa Šebová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.26
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela JaneckáMichaela Janecká 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 08.45
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 08.56
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 08.73
4 Monika ŠebestováMonika Šebestová 03 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 3 08.76
5 Viktorie ŠmejkalováViktorie Šmejkalová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 08.88
6 Eliška SvobodováEliška Svobodová 04 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 08.90
7 Viktorie BabyncováViktorie Babyncová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 08.93
8 Tereza KotroušováTereza Kotroušová 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 1 08.96
9 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.04
10 Viktorie LofováViktorie Lofová 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 6 09.20
11 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková 04 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.51
12 Terezie VedralováTerezie Vedralová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.66
13 Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská 03 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.91
14 Vanessa ŠebováVanessa Šebová 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 5 10.26
15 Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová 03 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 2 10.31

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.77
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.95
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.01
4 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.09
5= 2 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.09
5= 3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.18
2 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.34
3 11 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.36
4 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.40
5 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.44
6 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.47
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.35
2 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.55
3 Domimika StehnováDomimika Stehnová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.68
4 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.85
5 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.85
6 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.90
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (st, 5.9.2018 - 16:45) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.32
2 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.90
3 Lucie UrbánkováLucie Urbánková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.94
4 14 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 10.06
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika HejdováDominika Hejdová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 08.77
2 Markéta FričováMarkéta Fričová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 08.95
3 Patricie TokárováPatricie Tokárová 05 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.01
4 Lucie JandováLucie Jandová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.09
4 2 Nella TrinerováNella Trinerová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.09
4 3 Tereza SkalováTereza Skalová 06 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 5 09.09
7 9 Viktorie DrobnáViktorie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.18
8 1 Petra FischbachováPetra Fischbachová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 2 09.32
9 Terezie DrobnáTerezie Drobná 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.34
10 Tereza KosováTereza Kosová 06 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 09.35
11 11 Kateřina HynkováKateřina Hynková 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 4 09.36
12 Amálie ŠalátováAmálie Šalátová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 2 09.40
13 Michaela HrůzováMichaela Hrůzová 05 SKP Union Cheb - z.s.SKP Union Cheb - z.s. 1 09.44
14 Adéla BönischováAdéla Bönischová 07 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 6 09.47
15 Nikola HořtováNikola Hořtová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 1 09.55
16 Domimika StehnováDomimika Stehnová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.68
17 Tereza LichnerováTereza Lichnerová 06 ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s. 2 09.85
17 Alice ČesákováAlice Česáková 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 3 09.85
19 Kamila JeřábkováKamila Jeřábková 06 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 6 09.90
19 Annika KopfsteinováAnnika Kopfsteinová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 3 09.90
21 Lucie UrbánkováLucie Urbánková 11 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 5 09.94
22 14 Lucie SekerováLucie Sekerová 07 TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov 4 10.06