2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS
Ostrov (5. 9. 2018)150 m - Žáci (Běh)
Běh 01 (st, 5.9.2018 - 18:15) official | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 19.92 | ||||||||||||||
MS | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 18.29 | ||||||||||||||
MS | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 19.37 | ||||||||||||||
MS | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 17.89 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 18:15) official | Vítr: +0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 21.69 | ||||||||||||||
2 | David OstenDavid Osten | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 21.94 | ||||||||||||||
3 | Karel LachoutKarel Lachout | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.44 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Josef TerčJosef Terč | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 4 | 17.89 | ||||
2 | Omar Ben OthmeneOmar Ben Othmene | 03 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 18.29 | ||||
3 | Dominik SvobodaDominik Svoboda | 03 | ŠAK Chodov, z. s. | 2 | 19.37 | ||||
4 | Lukáš BuršíkLukáš Buršík | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | 19.92 | ||||
5 | Matyáš KubkaMatyáš Kubka | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 21.69 | ||||
6 | David OstenDavid Osten | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 21.94 | ||||
7 | Karel LachoutKarel Lachout | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.44 |
150 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (st, 5.9.2018 - 18:15) official | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Antonín VrbaAntonín Vrba | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 20.46 | ||||||||||||||
2 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 20.75 | ||||||||||||||
3 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 20.88 | ||||||||||||||
4 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 22.32 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 18:15) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Štěpán DenkŠtěpán Denk | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | DNS | |||||||||||||||
1 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 22.42 | ||||||||||||||
2 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 23.21 | ||||||||||||||
3 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 23.33 | ||||||||||||||
4 | 22 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 23.80 | |||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 18:15) official | Vítr: +1.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 20.21 | ||||||||||||||
2 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 21.57 | ||||||||||||||
3 | Martin AustMartin Aust | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 21.88 | ||||||||||||||
4 | Jakub JaneckýJakub Janecký | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 23.63 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vilém ŠmídlVilém Šmídl | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 20.21 | ||||
2 | Antonín VrbaAntonín Vrba | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 20.46 | ||||
3 | Ondřej VolfOndřej Volf | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 20.75 | ||||
4 | Kevin ŠkardaKevin Škarda | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 20.88 | ||||
5 | Jaroslav JaneckýJaroslav Janecký | 05 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 21.57 | ||||
6 | Martin AustMartin Aust | 07 | SKP Union Cheb - z.s. | 3 | 21.88 | ||||
7 | Lukáš KrbecLukáš Krbec | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 22.32 | ||||
8 | Štěpán NěmečekŠtěpán Němeček | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 22.42 | ||||
9 | Jakub HallaJakub Halla | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 23.21 | ||||
10 | Petr DankaničPetr Dankanič | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 23.33 | ||||
11 | Jakub JaneckýJakub Janecký | 07 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 23.63 | ||||
12 | 22 | Tomáš SekeraTomáš Sekera | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 23.80 | |||
Martin BartošMartin Bartoš | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 5 | DNS | |||||
Štěpán DenkŠtěpán Denk | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | DNS |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +2.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 20.61 | ||||||||||||||
2 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 20.97 | ||||||||||||||
3 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 21.10 | ||||||||||||||
4 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 21.18 | ||||||||||||||
5 | Viktorie ŠmejkalováViktorie Šmejkalová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 21.73 | ||||||||||||||
6 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 21.93 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela JaneckáMichaela Janecká | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 21.40 | ||||||||||||||
2 | Tereza KotroušováTereza Kotroušová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.01 | ||||||||||||||
3 | Karolína NováKarolína Nová | 04 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 22.40 | ||||||||||||||
4 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 22.56 | ||||||||||||||
5 | Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 23.61 | ||||||||||||||
6 | Terezie VedralováTerezie Vedralová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 23.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 24.62 | ||||||||||||||
2 | Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 25.53 | ||||||||||||||
3 | Vanessa ŠebováVanessa Šebová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 26.00 | ||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 20.61 | ||||
2 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 20.97 | ||||
3 | Tereza HerbánszkáTereza Herbánszká | 04 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 21.10 | ||||
4 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - z.s. | 2 | 21.18 | ||||
5 | Michaela JaneckáMichaela Janecká | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 21.40 | ||||
6 | Viktorie ŠmejkalováViktorie Šmejkalová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 21.73 | ||||
7 | Markéta VaňkováMarkéta Vaňková | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 21.93 | ||||
8 | Tereza KotroušováTereza Kotroušová | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.01 | ||||
9 | Karolína NováKarolína Nová | 04 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 22.40 | ||||
10 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 22.56 | ||||
11 | Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková | 04 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 23.61 | ||||
12 | Terezie VedralováTerezie Vedralová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 1 | 23.81 | ||||
13 | Veronika VonšovskáVeronika Vonšovská | 03 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 24.62 | ||||
14 | Karolína FreitingerováKarolína Freitingerová | 03 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 25.53 | ||||
15 | Vanessa ŠebováVanessa Šebová | 04 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 26.00 |
150 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 01 (st, 5.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 21.64 | ||||||||||||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 21.68 | ||||||||||||||
3 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 22.26 | ||||||||||||||
4 | 3 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 22.45 | |||||||||||||
5 | 9 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 22.54 | |||||||||||||
6 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 23.81 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 02 (st, 5.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +1.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 22.35 | ||||||||||||||
2 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 23.34 | ||||||||||||||
3 | 15 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 23.59 | |||||||||||||
4 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 23.87 | ||||||||||||||
5 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 24.21 | ||||||||||||||
6 | 7 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 25.04 | |||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 03 (st, 5.9.2018 - 17:55) official | Vítr: +0.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 5 | DNS | ||||||||||||||
1 | 1 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.80 | |||||||||||||
2 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 23.01 | ||||||||||||||
3 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 24.32 | ||||||||||||||
4 | Domimika StehnováDomimika Stehnová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 24.93 | ||||||||||||||
5 | Lucie UrbánkováLucie Urbánková | 11 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 25.35 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína StejskalováKarolína Stejskalová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 21.64 | ||||
2 | Markéta FričováMarkéta Fričová | 05 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 6 | 21.68 | ||||
3 | Dominika HejdováDominika Hejdová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 4 | 22.26 | ||||
4 | Patricie TokárováPatricie Tokárová | 05 | TJ MDDM Ostrov | 3 | 22.35 | ||||
5 | 3 | Tereza SkalováTereza Skalová | 06 | SKP Union Cheb - z.s. | 5 | 22.45 | |||
6 | 9 | Viktorie DrobnáViktorie Drobná | 06 | TJ MDDM Ostrov | 2 | 22.54 | |||
7 | 1 | Petra FischbachováPetra Fischbachová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 3 | 22.80 | |||
8 | Tereza KosováTereza Kosová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 23.01 | ||||
9 | Adéla BönischováAdéla Bönischová | 07 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 4 | 23.34 | ||||
10 | 15 | Natálie SeifertováNatálie Seifertová | 06 | TRIATLET Karlovy Vary z.s. | 2 | 23.59 | |||
11 | Michaela HrůzováMichaela Hrůzová | 05 | SKP Union Cheb - z.s. | 1 | 23.81 | ||||
12 | Martina KapicováMartina Kapicová | 08 | SKP Union Cheb - z.s. | 6 | 23.87 | ||||
13 | Alice ČesákováAlice Česáková | 07 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 24.21 | ||||
14 | Nikola HořtováNikola Hořtová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 4 | 24.32 | ||||
15 | Domimika StehnováDomimika Stehnová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 6 | 24.93 | ||||
16 | 7 | Ivana ČesákováIvana Česáková | 05 | TJ MDDM Ostrov | 5 | 25.04 | |||
17 | Lucie UrbánkováLucie Urbánková | 11 | TJ MDDM Ostrov | 1 | 25.35 | ||||
5 | Kristýna KotlánováKristýna Kotlánová | 07 | TJ MDDM Ostrov | 5 | DNS |